хочу сюда!
 

Ксения

38 лет, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 40-45 лет

Блохін : ліміт на легіонерів треба збільшити.

Керманич збірної України Олег Блохін поділився враженнями про старт чемпіонату України. Тренера бентежить той факт, що не збільшено ліміт на легіонерів.
"Якість нашого чемпіонату - це, звичайно, добре, але не забувайте, що у мене трохи інші критерії оцінки. Адже мені українці потрібні! І конче потрібні, кров з носу! А в цьому відношенні у нас нічого не помінялося.
Ліміт на легіонерів залишився тим самим - сім душ на команду", - сказав Блохін.
Також Олег Володимирович здивований тим, що Виконком ФФУ скасував правило, згідно якого футболісти-легіонери, які змінили громадянство на українське, але не можуть грати за збірну України, тепер не вважатимуться легіонерами.
"Чесно кажучи, сподівався, що реформу переглянуть. Який сенс виключати зчисла легіонерів людей, які навіть теоретично не можуть бути заграні за головну команду країни? Крім того, для мене завжди було загадкою: чому у
гравців, які отримали паспорт громадянина України, не відбирають паспорт рідної держави? Наскільки я знаю, наша конституція повністю виключає можливість подвійного громадянства", - заявив Блохін.
3

Комментарии

Гость: москвостьоб

11.08.11, 11:46

бардак...

  21.08.11, 20:49

  Вибачте мене, бо я в цьому не розуміюсь, але я особисто (як пересічна людина) проти всіх легіонерів в усіх країнах.
  Маю надію, що Ви мене, шановні, не заклюєте.
  Дякую. З повагою.

   31.08.11, 21:08Ответ на 2 от Думи мої

   Вибачте мене, бо я в цьому не розуміюсь, але я особисто (як пересічна людина) проти всіх легіонерів в усіх країнах.
   Маю надію, що Ви мене, шановні, не заклюєте.
   Дякую. З повагою.
   Не переймайтесь так ! Як людина, яка мала відношення до футболу, зазначу. що сьогодні складно конкурувати з командами, де зібрані найкращі футболісти світу.А ми вимагаємо від клубів перемог,так? Просто необхідно грамотно розвивати дитячий, юнацький та молодіжний футбол,як наприклад в Голандії.І створювати футбольну бізнес-індустрію, що дасть змогу заробляти професіоналам. Аби знову,як в часи Мунтяна,Решка,Фоменка,Буряка,Конькова,Блохіна , Онищенка чи Балтачі,Кузнецова,Раца, Яковенка,Заварова,Євтушенка,Бєланова ПЕРЕМАГАТИ найкращі команди. Адже наша молодь в 2009р виграла Європу !