Профиль

Вы не Я

Вы не Я

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

Свежие фотографии

"Шёл четвертый год правления "незлочинної влади"

  • 27.02.17, 21:34
....В Киеве в районе метро "Шулявская" обрушилась часть мостаsmoke


Проходя мимо жены .....

  • 08.02.17, 12:17
....поцелуй ее. 

Ты все равно мимо идешь, а ей приятно…chih

(с) Мудрость мужская.

Невозможное возможно.«Я не верил, что есть живой человек, который мог бы физически оторвать меня от ковра и бросить. Я был неправ», — говорил борец Крис Тейлор, один из самых тяжелых участников Олимпиад.

На фото: Вильфрид Дитрих (110 кг) бросает на ковер Криса Тейлора (187 кг). Снимок сделал один из шведских фотографов на Олимпиаде 1972 года в Мюнхене. Позже это фото назовут «Бросок века».

Прошла инаугурация Трампа.....

  • 20.01.17, 22:49
..... Липецкий  ROSHEN прикрыли и якобы собрались продать.smoke

umnik Совпадение? - Не думаю)))

ЖитиЕ мЭ и жЭ.

  • 10.01.17, 07:56
Жена, самостоятельно починившая розетку, унитаз, ванную и замок в двери, полдня доказывала мужу, что у нее нет любовника.lol 

Занимательная математика.

  • 31.12.16, 08:28
 Як завдяки фейсбуку та журналістам Україна отримає додатково 101 новий поліцейський

О чём нам поёт Арсен.Предыстория  истории :

Аваков декілька хвилин тому розказав, що завдяки успішним переговорам з Mitsubishi Motors досягнуто згоду на зниження вартості автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV для закупівлі МВС на 14%.
Тільки Аваков чомусь забувся розказати завдяки кому це все відбулося. Декілька місяців тому Олексій Тамразов побачив на сайті Prozorro закупівлю цих автомобілів для поліції, порівняв ціну закупки з цінами в інших країнах Європи і виявив, що МВС закуповує автомобілі в базовій комплектації значно дорожче, чим в інших країнах. В цей же час представники МВД розказували, що все нормально, ціни ринкові, а суттєва різниця в цінах в порівняння з Європою тому, що у нас інший клімат, велика закупівля (651 автомобіль) і навіть надали довідку з торгово-промислової палати про достовірні ціни. Але Олексій не здався, почав підключати журналістів, писати листи послам і навіть замовив такий автомобіль в Німеччині, щоб показати колосальну різницю в цінах.
Активність Олексія набула широкомасштабного розголосу, його факти були об'єктивними, тому Аваков був вимушений почати переговори з Mitsubishi Motors про зниження цін на автомобілі.
Ось так завдяки Олексію Україна отримала додатково 101 новий Mitsubishi Outlander PHEV, а якщо б слухали всі Авакова, то ми би придбали такі автомобілі в базовій комплектації за значно завищеними цінами.
Дякуємо тобі Олексію!


ЄвроМайдан – EuroMaydan