хочу сюда!
 

Оксана

47 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 42-47 лет

Тікаль. Голоси духів і кінець усього

 • 28.04.22, 19:19
За багато віків до того, як європейці вперше могли узнати про існування Центральної Америки, там уже мешкали люди. Більше того, воно створили на своїх землях те, що прийнято називати словом «цивілізація». Хоча та цивілізація відзначалася жорстоким норовом, постійними війнами та людськими жертвоприношеннями, але де в ті часи було набагато краще?.. По собі ці люди залишили міста із пірамід, зведені настільки якісно, що стоять і нині, більше тисячі років потому. А потім за короткий проміжок часу взяли і покинули всі свої міста з невідомих причин, достеменно про які ми навряд колись дізнаємось. Якщо імперію ацтеків іспанці-першовідкривачі застали на піку її розвитку, то майя на той момент деградували і виродилися в дикі племена, що при всьому бажанні не могли сказати нічого про грандіозні городища їх предків, полишені за віки до того.

1. Одним із найбільших міст в епоху розквіту цивілізації майя був Тікаль. Нині це оточене джунглями місто-музей, що знаходиться на півночі Гватемали, за 65 км до кордону з Мексикою і за 50 від Белізу.


6

Комментарии

128.04.22, 19:51

Дякую! Бажаю успіхів, везіння, нашої перемоги!

  228.04.22, 22:30

  Дякую за оті всі чудові обзори. Не все, звісно, читав і не все коментував, але те, що було викладено - вражає. Платформа для ведення змістовного блогу тут не дуже friendly, згоден. Підписався в фб, щоб не загубитися.

   328.04.22, 22:32

   по перше - дякую!!!!! за змістовні і цікаві дописи. каюсь - коментарів не лишала, щоб "не світитись", але читала уважно, роздивлялася фото.... все дуже дуже цікаво, не зважаючи на час.....
   відволікатись від жахіть навколишнього ... і стає легше дихати....
   По друге... ну навіщо стільки зневіри???????
   я хочу сказати, все, що виробите, робили і будете робити - має сенс. для вас в першу чергу.
   я впевнена, є багато людей, які з цікавістю слідкують за вашою творчістю.... але головне, що ви таким чином зберігаєте свої враження, свої думки, себе....
   чи залишати, чи ні свої сповіді.... вирішувати вам. на мою думку, якщо є хоча б одна людина, що з вами на одній хвилі (а я впевнена, що така людина не одна), то ви просто не маєте права полишати розпочате....
   (до речі. я тут не прижилася...

    428.04.22, 22:35

    ...видаляла свої сторінки разом з блогом не один раз.... повернулася саме сьогодні, щойно, дочитавши до кінця вашу розповідь, щоб написати все, що я думаю з цього приводу. БУДЬТЕ!!! те, що ви робите, дуже потрібно. дякую за вказівки інших сторінок на інших ресурсах. стежитиму. отже не втрачу цікавинки, написані вами)
    просто щире людське дякую. за ваш час, за розповіді, за фото.
    сонячний проміньчик

     528.04.22, 23:05Ответ на 1 от GalinaKiev

     дякую! взаємно.

      628.04.22, 23:06Ответ на 2 от Бес Понятия

      дякую. на фб нікого не бачу

       728.04.22, 23:13Ответ на 4 от Сонечко_

       дякую, не очікував стільки підтримки
       зневіра пов'язана з поточним станом речей, як і трохи втомою від такого способу життя, хай це було найкраще, що я міг зробити для себе на той момент. а тепер волів би просто мати особисте життя, у якому часу на підготовку такої кількості заміток не буде само собою. але все раніше написане залишиться, звісно.

        828.04.22, 23:20Ответ на 7 от visnyk

        такої кількості і не потрібно.... нехай все стається так як стається і задумане/омріяне виповнюється.
        тоді ваші інтереси лежатимуть в іншій площині) і матеріалу для роздумів і заміток вистачить)))) знаю з власного досвіду.
        і бажаю успіху на цьому шляху.
        робіть те, до чого кличе вас ваше серце)))

         928.04.22, 23:21Ответ на 7 от visnyk

         найкраще у вас попереду)))

          1028.04.22, 23:43Ответ на 9 от Сонечко_

          Дякую. Будемо сподіватися на краще

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая