хочу сюда!
 

Александра

44 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 39-49 лет

Веснянки

 • 24.09.20, 19:29

Озлоблена потвора підкралася зі спини, тому добряче мене налякала. Вона з глухим гарчанням вчепилася в пляшку з водою у моїй руці із явним наміром забрати її собі. Але вода тут на вагу золота, тому я так просто її не відпустив, а почав видирати з пащі, попутно завдаючи тварюці ударів по голові. Зрештою вона здалася і відступила – звичайна куца псина з випуклими на худих боках ребрах, із гниючими очима й пошматованим лівим вухом. Пляшка була вся потрощена і в слині, тому нічого не залишалося, як кинути псині її заслужену здобич і йти далі так.

Я роззирнувся по сторонам.

Світ загублених речей виглядав так само, як і всі віки, що я бачив його раніше. Над землею гасав лихий посушливий вітер, здіймаючи куряву зоряного пилу та щедро обсипаючи ним перехожих. Тож всі вони однаково намагалися прикрити лиця, не збавляючи проте ходу й діловито роззираючись на всі боки. Такі різні ззовні, вони ставали однаковими у цій своїй монотонній згорбленій ході, і виглядали хворими. Той цілий прикрий світ здавався геть хворим та невиліковним.

Треба було йти далі, хоча останні сили я розгубив кілька років тому. Щодня прикриватися від зоряного пилу, ухилятись від літаючих риб, що можуть ненароком знести голову своїми кістяними крилами-плавцями, і обходити загублені речі. Вони ліниво перекочувались у цій вічній піщаній бурі, деякі перебігали з місця на місце на тоненьких волохатих ніжках, ховаючись від своїх колишніх господарів у кущах, що кишіли червою та павуками. Але зрештою вони не мали значення, як і всі ці худі постаті навколо. Адже шукав я в тому світі тільки тебе.

3

Комментарии

125.09.20, 09:09

і присниться ж таке....

  225.09.20, 11:12

   325.09.20, 12:09Ответ на 1 от disu

   ще й наяву.

    425.09.20, 12:09Ответ на 2 от Hrab

     526.09.20, 11:52

     Ви тут у кожну деталь вкладали якийсь сенс? Чи просто відпускали на волю фантазію, підтримувану генератором випадкових чисел? Чи щось посередині?

      627.09.20, 11:42Ответ на 5 от Nech sa paci

      Повністю оригінальні образи можуть генерувати тільки наркомани) тому звісно, частина деталей має сенс і реальні прототипи.