Рабами ненароджуються...

  • 03.03.11, 18:52
 Рабами не народжуються,у нього забирають його вибір,нав"язують чужу волю і знищують його саморозвиток і Життя!!!!!
 Коли історія народів переплилася наприкладі союзу,то домінуючою частиною була лише російська частина,дивно,але таке на можливо,коли всі слов"яни брати(хибна думка одних мислителів і найгрубіша помилку вважати український народ з російським одним народом).
Зариємся у історію: пригадаймо,коли союз був тільки у зародку,хто був фанатими однієї великої нації-це Гітлер і Сталін,саме вони фанатіли від володарства всього світу,можна вважати саме у тому був і між ними конфлікт,бо не хотіли вони ділитися владою,і саме пакт  Молотово-Рібентропа пішов у статистику дат.
 Питання для чого Росії так було потрібно об"днання з іншими народностями:пояснення просте,для того шоб базами етнічних груп становити силу у війні з противниками.
Ше у воєнні роки,були відмінності між так званними рівними народностями,а потім до і  після війни не хотіла від себе Москва відпускати етнічну групу,котра формувалася на сімейно-побутового напрямку.
 Та і Троцький промовив словечко:» Без Украины нету Росии,без украинського угля,зализа,руды,хлеба,соли и Чорного моря Росия жить не может»,ці слова взяті з Інструкції агітаторам комуністам в Україні.1918,і ще який рік!!!!!!
 З книги сучасника Василя Петровича Квасновського «Із мороку до світла». Уривок :
І ше у глибину повернемся ше у 1970 р. Петро 1 видав указ,в якому зазначалося:»…Щоб ніяких книг,окрім церковних попередніх видань,не друкувати,а ті церковні старі книги з таким ж церковними-підправляти,перш ніж їх друкувати,згідно з великоросійськими книгами,щоб ніякої різниці і особливого «наречие» в них не було….Так українська мова стала «наречием»,а Русь-Україна-Малоросією…
Висновок перший спочатку руйнують національні засадини - відбирають мову,переінакшують історію на свій лад,а потім репресіями,рострілами винищити духовну сферу нагнати страх на людей.
Статистика з книги Анни Семенюк «СЛІДАМИ ГОЛОДОМОРІВ І РЕПРЕСІЙ» :
Людські втрати в Україні,згідно з повідомленнями В.Трембіцького:
1920-1921 р.р. знищення українських партизанів-10 000 л.
1921-1924 р.р. пропали на засланні хуторяни-200 000 л.
1921-1924 р.р. перший голод в Україні-1 000 000 л.
1923-1925 р.р. виселення патріотичної «інтелігенції» без права повернення в Україну-200 000 л.
1925-1932 р.р. фізичне знищення ветеранів УНР-400.000 л.
та колишніх урядовців УНР в 1918-1920 р.р.- 100.000 л.
1927-1929 р.р. винищення науковців та вчителів-15.000 – 35.000 л.
1929-1938 р.р. винищення професійної інтелігенції судовими процесами за часів Єжова 100.000 л.
1930 р. процес СВУ (із засланням на Соловки)-224
1932-1933 р.р.  другий  голод  в  Україні - 10 000 000 л.
 1939-1940 р.р. вивезення та знищення патріотичної інтелігенції Західної України 40 000 л.
1946 рік  третій голод в Україні – 1 000 000 
РАЗОМ ВСЬОГО УКРАЇНЦІВ 13 100 224л.
Проводилася сильна тактика навіювання страху,з народом,котрий боїться легко керувати,і ше нашпигували ідеєю комуни,шо всі однакові,почалося навіювання і задурманення про утопійні ідеї комуни-про рівність(цінною багатьох людських жертв).Рівність була лише уявна.Спроби спротиву духу чи протів системи швидко гасилося.
 Та після такого тиску Волелюбний народ перетворисвя на одну з доповнюючи частин союзу.
 Боротьба велася ні одні роки,а коли у 90 р. нарешті була здобута Незалежність,то чи у дійсності є та Незалежність у психології простого Українця? Чи  за вічним гниттям спини він можливо і забув як-то просто вирівнювати спину,бо все життя він привик працювати для комуни,а ця комуна зробила з людей Волі на людей котрі тішуться дрібним,а все життя накопичують .
 Що зробиш,коли Господь дарував любов до роботи і плуга,шоб своєю працею собі на життя забезпечувати,він не оберіг від  сусіда зажерливого,котрий має великі цілі і далі насамперед причепити любов до свого «великого і такого могучого языка»,ше напичкати інформаціїні канали суто продуктами зробленно в Росії,і запхати у вуха музикою нищої  пробної рос.попси,тактика і далі проводиться на захоплення...
Може вже час скинути ярмо московське і сказати досить усім тим хто ганьбить і нищить народ,котрий так любить волю!!!!!! Скинути з себе визначення «ми народження в союзі». Союз,комунізм-це зло,яке нищить особливість у будь-якому прояві. А Воля,Вибір,Життя-це тим,шо Господь обарував кожного зокрема.
А в часи становлення ідеї повного дибілізму-комонізму-хто вважав на Волю,зважував на вибір,і на Життя тих хто потрапив під ножі «великого союзу»?
Так,шо не має нічого спільного з тим народом,котрий завжди хоче домінувати.

Про мову рідну!!!!!!

  • 22.02.11, 21:56

Мовною красою літерами поляжуть слова рясні,переплітаються суфікси з коріннями,при закінченні утоворюючи думки нові і такі свіжі.
Живемо,дихаєм звуками,на слух вона як водиця з джерела Карпатського,говірка і діалективна  у  різних регіонах України,вона має свій смак орфографії і вимови.
Мова рідна-вона основа думок,без неї людина як без свого основного Значення.
Мова-це тишина ,коли на самоті думками спілкуєшся із Богом.

Мова-це милозвучність  у пісні,ритмічність у ритмі,і взрив у році.
Мова-це дикість вітрів,шо свистять у полях,де Козаки Характерники замовляли зброю протів яничарів.
Мова-словами Вірними:"Слава Україні!!!" сини і дочки пролягли за Волю України!!!!!
Мова-колиска самобутності,сформованості,довершинності!!!!!
Мова у неї поцілунок жаги,кохання,еротичність у словах,що так тихо і жагучо  говорять у парі єднання.
Мова-це початок життя,і остатній вздох саме нею і тільки від неї походить життя.
 Спочатку було слово!!!!!
Воно формує думку,а думка речення,тоді звук проходе,через трахеї і виходе мовна пов"язенність зародженого у серці.Чисте серце шанує своє рідне.

Багато показників про мову,але єдине-батьків,Батьківщину і мову не вибирають,Всевишній дарує,а хто не цінує,той сліпець і дурень.
Прозрійте невігласи!!!!!!!!!А,ви рідні Брати і сестри уклін вам низький,не дамо догоріти бо нам відповідати!!!!!!

Ким простіше буде мудрецем чи дурнем?????

  • 22.02.11, 00:14

      Мудрець  шукає  мідрості,шукає  істини  , а  основне  питання    його   мови - для   чого   життя?    Дурень   йому   не    потрібні   нові   технології,  він     для   себе  закон   і   істина.     

 Мудрець   знає  помилки  йде на   нове  досягнення   і  зміни. Дурень ,має   помилки  свої,але   не   шукає   покращення   свого   життя.     
Мудрець  слухає   двох   -  як    каже     серце     і     душа   . Дурень    має    себе    і     своє    уперте   Я!!!!!! 

 
  Хто має зміст той має життя,хто шукає-той блукач  серед  думок,треба міняти декорації,тоді більше варіацій,як бути  серед   невпевненості  і  хвилин страху  

 Так багато є тих днів-смутку і розчарувань,ще більше питань,і думок розривних-вони то все тормосять і  женуться  табуном  невидимого  страху,тоді   ляк  заходе  у гості  безпечності    і   веселості.

Ким   бути   мудрецем,чи дурнем? 
Мати  стержень   чи  блукати   без  мети ,бути  генієм  свого світу,чи буду зліпленим  із  чужих  ідей   і   порад. 
  Стати   творцем ?????Творити свій  світ,а чи варто?Чи просто жити без мети…..
Так дивно планів   у   голові   не   має ,ні  це  так  має  бути,кожен   день  має свої   неповторимі   реалі,  а  коли  плануєш,то  стираєш   все,шо   може   бути   для   тебе  просто   Несподіванкою  і  Щастям…. Плани-це  плід  досвіду   і   страху ,шо  не    знаєш  майбутнє….
Тоді   ким   простіше  бути,для  світу  дурень   простий  у   застосуванні,сказав,заліпив   у мізки,шо він   нічого,і  він   живе   радіє,бо життя   у нього  прожите  просте  мов  той  лист,без  букв   і  слів  повних   зміст!!!!! А мудрець  все  хоче  знати,розуміти,залишити свій слід,повно  ідей  і  розумних починань,тільки   грані  того   часу  де  живе,його  ламає   на   всі  сторони   прийнятого   порядку!!!!!Мудрець  має   мету  залишити  свій  слід   серед  таких  як   він  історій .

Шо зараз деградація чи деформація?

    Коли все важливе стирається,народна свідомість думає не про ідеологію,а про набивання  шлунку,правляче коло так стисло обліпило бідне населення тяжкими податками і нотатками,де Нація під поштовхом ворожих сил перетворюється у сукупну масу,одного незадоволення.
   То як зрозуміти,що відбувається із волелюбних і  вічно прагнучих до ідеалів народом,шо його гноблять, так свідомість стирають,і він мовчить,чи спить він,і час.? Висновок програма деформації проводиться успішно і знищення проводиться так уміло.Потрібно розібратися,що зараз являється Українець і новий вид.
    Українець прагне Волі, веде боротьбу за неї дозагину,у минулому боротьба велася на полі бою, на сучасному етапі,просто йде винищення-нові технології-стиснути і не давати людям жити,у них одне виникає бажання вити-від умов,шо так уміло зробили ті,шо поставленні верховодити Народ!
   Спочатку ціни на все необхідне-зробити такими,шо бідний Українець,не має коштів,у нього одне питяння,де знайти гроші,шоб зробити життя стабільним.
   Чому прагнення до накопичення таке важливе-у підсвідомості Українця-залишається вічний спомин про Голодомор,шо все забрали,тепер мати своє вирощенне руками,важливе у будь-якому віці.Навіть,якшо людина вже вийшла з праце-продуктивного віку,тремтячими руками йде на свій городик і то більше має він земельного угіддя, і там проводить ритуали до якого звик,і так вимагає Пам"ять про минуле часи-говоре травма,котра у Нестійкі часи виходить і можливо виручає Українця. Своїми руками вирощенне то вже великий внесок,шоб перебути зиму,говоре Пам»ять.
    Українець він добряк,і щира душа,тому так багато часу витратив народ,шоб сформувати у собі сили до нав"язливого сусіда,і скинути його з своєї шиї.
Велична пам"ять народу,котрий має Спадщину Історичну і шанує,своє він Любить,і не дозволить,шоб інший чужорідний поливав брудом його історичні джерела…
  Тепер подивимся на новий вид: він мешкає всюди,говорит на мові окупанта- вороже ставиться до щирого Українця,квітчить,ти Бандерівець,сам це новий вид,любить москву,чи не любить ту сусідську державу,основне він сидить у Державі,жере хліб,не шанує традиції,глибоко і далеко йому історична Пам"ять народу,а мова українська йому немила,дивина із дивин,цей Нововид,важає себе Українцем!!!!!!!Який це українець?Якшо він все чуже ставить на перше місце,а основний ідентифікатор-мова він зневажає,йому тільки набити свій живіт,і репетувати «Я УКРАИНЕЦЬ»так і хочеться послати таких українців…у  бібліотеку!!!!!
  Вони злі,морал низька,і тормозять рух до світлого Майбутнього,їхні думки нововиду живуть у часи совізму, пам"ять наскільки профілактична перемита чужим впливом.
Не забути що у формуванні деяких міст,грали  і вихідці іншого етносу,котрий був завезений на вимерлі села і міста,звісно про Голодомор звідки їм це знати,хтозна через шо вони перейшли,можливо у ті часи 1932-33 р.р. лижали всюда тіла,і шоб забути про страхіття поширювався алкоголізм.
   Алкоголізм вимиває все людське,він стає допінгом і стимулятором до агресій і втеч віл реальності.
А чого дивуватися,а хоча і треба,але просто коли комунізм своїми бридовими ідеями нахлинув брудною хвилею і такою,як не одне цунамі,шо зараз потрошать землю,у свій час совізм потрошив Граніт сімейного християнського устрою,до чого завжди прагнув Українець. Плями червоноти знищували церкви,інтелігенцію,у більшості у тих місцях де зараз процвітає нововид,котрий слабий по своїй моральності,смардючо від нього тхне-чужою поведінкою-агресора,котрий щупальцями нахабства чіпляється до Чистого Сприйняття Українця.
  Як з тим бути,такі різні,це боротьбі Добра і зла.У свій час,коли комунізм був тільки у зародку,єдина сила,шо вела боротьбу протів потім вже  всесвітового зла- стала Одна Україна з Українцями,котрі Своїми Синами і Дочками зупиняла цю ідею хвору і трохи замахами дибилізму. Все таки комунізм був,але сама основна сила знищення була кинута на Націю,котра вже давно існувала .І далі є та зверхність,навіть у тих нововиду,а Вічне прагнення до зверхності-це прояви слабкої особи,котра своїм сичанням хоче перекричати трепотіння свого тіла від страху.
   Майбунтє за,ким?????????Ой Доле,не знаю,бо всі перемішалися,у більшості варіації,є одна деформації у деградацію. Коли Народ,шо Українці не перемекне ОДНУ передачу Деградації у своїй голові,шо там десь у тілі,чи то  у Києві,а якшо це частина(людина) шкодить,то потрібно його вирвати,і послати…..у бібліотеку суртувати книжки. Потрібно згуртувати сили,бо нововиди,перемішаються і буде не життя,а одна «малина».
То кого більше на Нашій Богом Даній Землі?