хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Shigurui

попередня
наступна

Янукович зірвав Фестиваль Традиції Духу у Василькові

 • 26.06.10, 21:21
26-27  червня мав відбутися Фестиваль Традиції Духу “Русь”. На фестивалі мали виступати гурти: “Сокира Перуна” (Київ), “Сейтар” (Київ), “Тінь Сонця” (Київ), “Цирюльня” (Миколаїв), “Визволитель” (Львів), “Naсhtigal” (Львів), “WHITE LIONS” (Севастополь), “Святосіч” (Харків), “Широкий лан” (Калуш), “The GAZ” (Шахтарськ), “CLAN” (Жидачів) та інші.

Незадовго до початку фестивалю Інтернетом було поширене так зване “звернення” до голови СБУ Хорошковського з вимогою заборонити ФТД “Русь”. Під цим зверненням підписалися:  ГО “Російськомовна Україна” Вадима Колісніченка, “Єврейський Форум України” Монастирського, Правозахисний Фонд ім. Марочкіної. Жодних правових підстав для заборони фестивалю не було. Організатори отримали офіційний дозвіл від виконавчого комітету сільської ради на території якої мав відбутися фестиваль. Незважаючи на це працівники правоохоронних органів після того як була встановлена сцена почали вимагати демонтувати її посилаючись на якісь вигадані ними ж постанови.

25 червня звечора працівники МВС, пожежники, санепідемстанція під керівництвом підполковника СБУ з головного управління Служби Безпеки України розігнали і не дали провести технофестиваль “Техно проти наркотиків” який мав проходити на тому ж майданчику, що і ФТД “Русь”.

На ранок члени Організації “Патріот України” очепили сцену, але міліція залякавши її власника почали демонтаж. Під’їхав беркут і після короткої сутички організатори  були вимушені покинути місце проведення відбутися фестиваль. У м. Василькові автобус з музикантами гурту “Широкий лан” та членами Організації “Патріот України” був затриманий беркутом.

Між членами Організації “Патріот України” та беркутами періодично спалахують сутички. Багатьох “Патріотів” затримано. До Василькова масово приїздять прихильники правої та етнічної музики. На вулицях Василькова столичні міліціонери перевіряють документи у всіх громадян які спілкуються українською мовою. На організаторів фестивалю фабрикуються кримінальні справи.

Розгін Фестивалю Традиції Духу «Русь» є яскравим проявом антиукраїнської політики яку проводять Президент України Віктор Янукович і Прем’єр – міністр України Микола Азаров.

http://bratstvo.info/bratstvo-text-20106.html
66

Останні статті

Коментарі

Гість: galizien

126.06.10, 21:30

Дякую!В Білозерської на сайті побачив інформацію про це...Що можна було ще чекати від цієї влади...Боротьба продовжується!

  226.06.10, 21:35

  Нічого собі. Це вони вже починають по-дорослому. А шо ж далі буде? Мабуть, треба буде гострити сокіри та вила.

   Гість: Улитко

   326.06.10, 21:36

   а что вы хотели

    Гість: Ingrey

    426.06.10, 21:43

    СМЕРТЪ ВОРОГАМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     526.06.10, 21:45

     Фестиваль блатняків він би не заборонив...

      анонім

      626.06.10, 21:54

      ...з вимогою заборонити ФТД “Русь”. Під цим зверненням підписалися: ГО “Російськомовна Україна” , "Єврейський Форум України” ..... - круто. А це в якій країні відбувалося ?????....
      Час йде...проходять століття...а вороги ті ж.....

       726.06.10, 22:05

       одне слово скоти

        826.06.10, 22:09

        Ну це вже занадто!!! Цікаво як вони це пояснюватимуть? якщо звичайно вони наважаться на це!

         926.06.10, 22:10

         Мене переповнюють протиріччя, як таке можливо бути, перевіряли людей які спілкуються Українською мовою, німців при окупації України зовсім не засмучувало, що місцеві спілкуються на рідній мові.Невже подібні заходи не спровокують народ змести цю владу. Цікаво, як на це все дивиться закордонна діаспора. І питання відкрите, хто в епоху капіталізму візьме фінансування народного опору і зможе очолити нові течіїї в політиці.

          анонім

          1026.06.10, 22:15

          От покидькі! Сволота, тай усе!

           Сторінки:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           9
           попередня
           наступна