Янукович зірвав Фестиваль Традиції Духу у Василькові

  • 26.06.10, 21:21
26-27  червня мав відбутися Фестиваль Традиції Духу “Русь”. На фестивалі мали виступати гурти: “Сокира Перуна” (Київ), “Сейтар” (Київ), “Тінь Сонця” (Київ), “Цирюльня” (Миколаїв), “Визволитель” (Львів), “Naсhtigal” (Львів), “WHITE LIONS” (Севастополь), “Святосіч” (Харків), “Широкий лан” (Калуш), “The GAZ” (Шахтарськ), “CLAN” (Жидачів) та інші.

Незадовго до початку фестивалю Інтернетом було поширене так зване “звернення” до голови СБУ Хорошковського з вимогою заборонити ФТД “Русь”. Під цим зверненням підписалися:  ГО “Російськомовна Україна” Вадима Колісніченка, “Єврейський Форум України” Монастирського, Правозахисний Фонд ім. Марочкіної. Жодних правових підстав для заборони фестивалю не було. Організатори отримали офіційний дозвіл від виконавчого комітету сільської ради на території якої мав відбутися фестиваль. Незважаючи на це працівники правоохоронних органів після того як була встановлена сцена почали вимагати демонтувати її посилаючись на якісь вигадані ними ж постанови.

25 червня звечора працівники МВС, пожежники, санепідемстанція під керівництвом підполковника СБУ з головного управління Служби Безпеки України розігнали і не дали провести технофестиваль “Техно проти наркотиків” який мав проходити на тому ж майданчику, що і ФТД “Русь”.

На ранок члени Організації “Патріот України” очепили сцену, але міліція залякавши її власника почали демонтаж. Під’їхав беркут і після короткої сутички організатори  були вимушені покинути місце проведення відбутися фестиваль. У м. Василькові автобус з музикантами гурту “Широкий лан” та членами Організації “Патріот України” був затриманий беркутом.

Між членами Організації “Патріот України” та беркутами періодично спалахують сутички. Багатьох “Патріотів” затримано. До Василькова масово приїздять прихильники правої та етнічної музики. На вулицях Василькова столичні міліціонери перевіряють документи у всіх громадян які спілкуються українською мовою. На організаторів фестивалю фабрикуються кримінальні справи.

Розгін Фестивалю Традиції Духу «Русь» є яскравим проявом антиукраїнської політики яку проводять Президент України Віктор Янукович і Прем’єр – міністр України Микола Азаров.

http://bratstvo.info/bratstvo-text-20106.html

Исключительный мудаг

  • 20.06.10, 00:33
Приводим стенограмму разговора нынешнего, прости Господи, председателя СБУ Валерия Хорошковского с журналистом Романом Скрипиным. Такой исключительной мудаковатости не было, пожалуй, ни у одного из Председателей “конторы”. Можно не соглашаться с предположениями Скрипина о работе Хорошковского на ФСБ в силу недостаточности оснований для такого заключения. Но спросить журналист имеет право. А вот Председатель СБУ, запугивающий журналиста неким неозвученным компроматом… Это явный показатель крайней степени мудаковатости. Извините, за грубое слово, но другого термина для состояния в котором находится господин Хорошковский, мы найти просто не можем. Потому что уровень интеллекта, который демонстрирует Хорошковский — это не уровень интеллекта главы спецслужба, а уровень водителя зоопарка, которым он, видимо и остался.

Діалоги:Р. Скрипін: Чи є у вас досьє на журналістів?

В. Хорошковський: Я этим не задавался никогда. Даже смысла не вижу.

Р. Скрипін: Просили вас запитати. Ви працівник ФСБ чи ні?

В. Хорошковський: А яким чином?

Р. Скрипін: Ви ж у Росії працювали в «Євраз-холдингу» з 2004 року. І сказали мені, що є підозра, що вас там могли завербувати.

В. Хорошковський: Так, цікава ситуація.

Р. Скрипін: Абсолютно нормальна.

В. Хорошковський: Та ви що? Тобто, ви отак безапеляційно заявляєте, що це нормально?!

Р. Скрипін: Я запитав.

В. Хорошковський: Як сказати? Якби не було камер, я би вас запитав також  про одне питання, в мене є таке чергове. Після цього такі питання люди ставити більше не хочуть.

Р. Скрипін: Ви втручалися в моє особисте життя, чи що?

В. Хорошковський: Наскільки цікаве питання?

Р. Скрипін: Моя діяльність відкрита. Я просто запитую, тому що ви жили в Росії. Це, між іншим, якось пов’язано з державною безпекою України.

В. Хорошковський: Що? Що людина працює десь? У нас половина співробітників працювали у Сполучених Штатах Америки, в Англії, в Європі. Жили по 3-6 місяців. Що з того? Навчалися.

Р. Скрипін: Можна все-таки дізнатися, що б ви мене запитали, якби не було камер?

В. Хорошковський: Я вас (ще) запитаю.

http://ord-ua.info/2010/06/19/isklyuchitelnyj-mudag/ http://skrypin.info/posts/5498