Ти ніколи не будеш один
- 05.03.18, 21:09
У Львові, за ініціативи американського волонтера та громадського діяча Девіда Пластера почав діяти ще один клуб для підтримки ветеранів, та тих, хто планує повертатись з армійського в життя в цивільне.
«Drinkin' Bros Ukraine» - це українська версія проекту американських ветеранів війни. Мета: завчасно об'єднати ветеранів
АТО і тих, хто може найближчим часом демобілізуватися задля того, щоб полегшити
перехід у цивільне життя, яке часто жорстоке до ветеранів (робота, сім'я,
проблеми з алкоголем та багато іншого). Тут завжди можна розраховувати на
підтримку, поради, жарти та небайдуже плече побратима, який добре розуміє твоє
становище і здатен допомогти ще й психологічно краще за лікарів.
- Нехай не вводить в оману назва "брати по
келиху", - Зазначив Девід Пластер під час короткого спічу. - Це метафора, бо важливі питання завжди
вирішуються у товариській компанії, а не при "краватках". І це
не означає, що під час зустрічей ми повинні вживати алкоголь. Це може бути
філіжанка кави чи горнятко соку.
На перше зібрання нового ветеранського клубу у Львові, який буде постійно функціонувати в приміщенні «Піца Патріот» прийшло близько півсотні ветеранів та волонтерів. В кожного з них своє життя та проблеми. Але всі вони об’єднані загальною справою – захистом України.
- Я б дуже просив всіх, хто буде відвідувати ці заходи уважно подивитись навколо, - продовжив Девід Пластер. – На людей яких ви знаєте, і на тих хто вам невідомий. У нас всіх є щось дуже сильне спільне. Це те, що ми незважаючи ні на що продовжуємо боротись і проштовхуємо зміни на краще. Ми всі повернулись до дому з війни. І я прошу, щоб ви не чекали часу зібрання а по можливості підтримували та надавали допомогу один одному.
Під
час кожної ветеранської зустрічі по середні залу буде зарезервовано один
столик. З одним кріслом. Цей столик завжди буде сервіровано однаково і дуже
значимо. Пусте місце на згадку про полеглих, які
вже не зможуть прийти. Свічка у
простому підсвічнику - символ надії. Червона троянда - символізує родину та любов. Жовта стрічка - вірність тим, кого чекають з війни.
Перевернута склянка для вина - нажаль цей келих не піднімуть
ті, хто пав на полі бою. Лимон -
гіркоту переживань за полеглими. Сіль
– сльози, що з часом висохли за полеглими. Пустий стілець - побратим, який вже не прийде.
Зібрання ветеранів планується проводити кожних два тижні. Запрошуються всі.
Тарас Грень.
Коментарі
ikrol
15.03.18, 22:18
Гість: сонный
26.03.18, 03:39