хочу сюди!
 

Лилия

51 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 45-65 років

Інтелектуальна оборона

  • 30.01.14, 11:21

На базі Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалась одна з найбільших подій у військово-науковому житті – науково-технічний семінар «Геоінформаційні системи та інформаційні технології у військових і спеціальних задачах» – “V Січневі ГІСи”.

Як зазначив заступник начальника академії з наукової роботи полковник Олексій Красюк на початок роботи семінару було зареєстровано 126 учасників. Зокрема до Львова приїхали науковці та фахівці з управління інформаційних технологій Міністерства оборони України, Центрального науково-дослідного інституту озброєння і військової техніки Збройних Сил України, Інституту телекомунікацій та глобального інформаційного простору НАН України, науковці з інших силових відомств та силових структур. Традиційно в семінарі взяли участь представники багатьох зацікавлених підприємств та виробництв. Під час семінару було розглянуто чимало важливих і цікавих питань, зокрема вимоги до комплексів засобів автоматичного управління бригад, аналіз шляхів та пропозицій щодо створення автоматизованої системи тактичної ланки управління, роль геоінформаційних систем в інформаційних війнах та багато інших.

– Головна вимога Міністра оборони України Павла Лебедєва полягає в тому, що у Збройних Силах України мають бути застосовані самі передові і інноваційні технології, що зараз розробляються і використовуються, – повідомив начальник управління інформаційних технологій МО України полковник Костянтин Соколов. – Від цього семінару ми очікуємо знайти однодумців та оговорити важливі питання як серед військових, так і серед цивільних науковців. Зрештою, налагодити нові міцні контакти.

– Цей щорічний форум є знаковим і для військової науки, і в цілому для українського наукового світу, – зазначив начальник Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки ЗСУ полковник Ігор Чепков. – Від семінару я очікую нових ідей і показників, адже іде ґрунтовне реформування. Однак вважаю великою помилкою, коли зараз іде об’єднання інформатики з науками вищого рангу. Адже це може привести до нівелювання певних результатів роботи.

Ця наукова зустріч є ювілейною – п’ятою. Як розповів один із засновників заходів у рамках «Січневих ГІСів» підполковник Володимир Тимчук подібні семінари, форуми стали невід’ємною подією в житті геоінформаційної та інтелектуальної спільноти України.

– Мета нашого семінару досягнута, – зазначив у своєму заключному слові начальник Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук. – На пленарних засіданнях та під час робіт семінару було обговорено та прослухано чимало статей та доповідей. А матеріали семінару, які містять біля трьох сотень статей та доповідей і тез незабаром будуть опубліковані. Сподіваюсь, всі вони в подальшому будуть використані в навчальній та науковій роботі.

 

Довідка. Вперше науково-технічний семінар «ГІС у військових задачах», організований науково-дослідною лабораторією топогеодезичного забезпечення і геоінформаційних систем Академії сухопутних військ, провів свою роботу 29 січня 2010 року. З наступного року семінар став дводенним, чим додатково став привабливим для гостей з інших міст України. Серйозність намірів наукового і творчого спілкування підтверджувалася програмним комітетом, до якого зголосилися зокрема такі вчені як А.Зубков, В.Корольов, А.Левченко, Б.Оліярник, В.Прокоф’єв, Б.Рицар, І.Руснак, І.Сащук, І.Тревого, І.Чепков, В.Чигінь, Т.Шевченко та інші. Надалі програмний комітет залишався відкритим для інших зацікавлених спеціалістів і вже у 2013 році нараховував 27 спеціалістів у галузях науки, через які так або інакше проходили геоінформаційні інтереси. За результатами співпраці в рамках “ІV Січневих ГІСів” була започаткована пропам’ятна відзнака за визнання здобутків у галузях геоінформатики, інформаційних технологій, радіоелектроніки та радіотехніки та інших для заохочення працівників науково-дослідних установ, навчальних закладів, підприємств і організацій. Загальна кількість установ-учасників цих наукових заходів уже перевищила першу сотню.

 

Підполковник Тарас Грень. Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України. 

2

Коментарі

анонім

130.01.14, 12:45

Ну і які там зараз в армії настрої? Служити Народу чи виконувати накази кривавого презера-вбивці?

    анонім

    230.01.14, 15:49

    В найважчу за 22 роки для держави годину армія сцить перед зеком.