хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Олена Білозірська вже на волі!!!

Олена Білозірська вчора витримала 6 годин обшуку та більше чотирьох годин допиту у Печерському районному управлінні МВС м.Києва. Головним був слідчий Печерського РУГУ МВС майор Цуркан Дмитро. Під час обшуку вилучили «конфіскували всю техніку, а саме – системний блок, нетбук, принтер, сканер, фотоапарат, відеокамеру, усі можливі флешки і всі жосткі і компакт-диски, навіть із фільмами, диктофон, і навіть стареньку "мильничку" батька. Тобто – повністю позбавили мене можливості працювати. …ордер на обшук, підписаний суддею Печерського суду на прізвище Горкава. Там зазначалося, що йдеться про кримінальну справу, порушену за фактом спроби підпалу офісу Партії регіонів (якщо не помиляюся, Печерський узвіз, 19). Стаття, за якою порушено справу – 194 ч.1 – "Пошкодження майна шляхом підпалу" (пишу з пам"яті)».

«Після допиту мені повернули мобільні телефони, принтер, сканер і ще кілька дрібних речей, але не повернули головне – комп"ютер, нетбук, фотоапарат і відеокамеру, без чого я реально не можу працювати. Коли повернуть – невідомо».

http://bilozerska.livejournal.com/366394.html#cutid1

Міліція, що не знає законів теж на волі.
4

Коментарі

Гість: жри мой сало

113.01.11, 16:00

одно одного варто шо одно шо другое законов не знало

  213.01.11, 18:59Відповідь на 1 від Гість: жри мой сало

  одно одного варто шо одно шо другое законов не зналоТочно, що суддя, що слідак заслуговують на кару.

   314.01.11, 13:47

   Слів нема, одні вирази... Вони дуріють від своєї безкарності!

    414.01.11, 15:04Відповідь на 3 від Perovdupu

    Слів нема, одні вирази... Вони дуріють від своєї безкарності!Так, дебіли мають час явити свою суть. Покарані будуть всі, що на це заслуговують!!!