хочу сюда!
 

Умница-красавица

40 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 35-46 лет

Вчимо колядочки до Різдва! ;))

Добрий вечір тобі, пане Господарю!

Добрий вечір тобі, пане Господарю:  Радуйся!  Ой, радуйся, земле,  Син Божий народився.  Застеляйте столи, та все килимами:  Радуйся,  Ой, радуйся, земле,  Син Божий народився.  Та кладіть калачі з ярої пшениці: Радуйся!  Ой, радуйся, земле,  Син Божий народився.  Бо прийдуть до тебе три празники  В гості: радуйся! Ой, радуйся, земле,  Син Божий народився.  Ой перший же празник – то Різдво  Христове: радуйся!  Ой, радуйся, земле,  Син Божий народився.  А другий же празник – Василя  Святого: радуйся!  Ой, радуйся, земле,  Син Божий народився.  А третій же празник – Святе  Водохреще: радуйся!  Ой, радуйся, земле,  Син Божий народився.  А що перший празник зішел тобі Втіху:радуйся! Ой, радуйся, земле,  Син Божий народився.  А що другий празник зішле тобі  Щастя: радуйся!  Ой, радуйся, земле,  Син Божий народився.  А що третій празник зішле всім нам  Долю: радуйся!  Ой, радуйся, земле, Син Божий народився.

З Різдвом Христовим! (Й. Стуцюк)

Хай за вікном хуртеча злиться,  А нам співати і радіти.  Горить ялинка у світлиці –  З Різдвом Христовим, любі діти!

Дніпро обняв дзвінкі Карпати,  А в хаті вже кутя і сіно. Дозвольте заколядувати:  - З Різдвом Христовим, Україно!

Маленький Ісусик

Маленький Ісусик не спить, не дрімає, Своїми рученятами весь світ обіймає.  І вашу хатину, і вашу родину,  І всю Україну – Христос ся рождає!

Я маленький пастушок

Я маленький пастушок  Загорнувся в кожушок  На скрипочку граю,  Вас усіх вітаю.  А ви, люди, чуйте,  Коляду готуйте –  Яблучка, горішки  Дітям для потішки. 

Колядин, колядин....

Колядин, колядин,  Я у батька один.  Мене не дивуйте  Ковбасу лаштуйте.  Колядин, колядин,  Я у батька один.  По коліна кожушок, -  Дайте, дядьку, пиріжок!

Тихая ніч Тихая ніч, дивная ніч, Все дріма, лиш не спить, Благоговіє подружжя святе: Дивного Сина послав Бог-Отець, Радістю серце горить! Радістю серце горить! Тихая ніч, дивная ніч, Голос з неба звістив: Тіштеся: нині Христос народивсь Мир і спасіння для всіх Він приніс, Світло святе нам явив! Світло святе нам явив! Тихая ніч, дивная ніч, В небо нас Бог позвав Хай же відкриються наші серця І хай прославлять Його всі уста: Він нам Спасителя дав!

*** Тиха ніч, свята ніч! Ясність б'є від зірниць. Дитинонька Пресвята, Така ясна, мов зоря, Спочиває в тихім сні. Тиха ніч, свята ніч! Ой, зітри сльози з віч, Бо Син Божий йде до нас, Цілий світ любов'ю спас, Вітай нам, святе Дитя! Свята ніч настає, Ясний блиск з неба б'є, В людськім тілі Божий Син Прийшо нині в Вифлеєм Щоб спасти цілий світ. Тиха ніч, свята ніч! Зірка сяє ясна, Потішає серця, Величає Христа. Дитя святе, як зоря, Нам світи, зоря ясна! Радуйся, радуйся земле… Добрий вечір, тобі, Пане господарю. Радуйся, ой радуйся, земле, Син Божий народився. Застеляйте столи, Та все килимами. Радуйся, ой радуйся, земле, Син Божий народився. Та й кладіть калачі З ярої пшениці. Радуйся, ой радуйся, земле, Син Божий народився. Бо прийдуть до тебе, Три праздники в гості. Радуйся, ой радуйся, земле, Син Божий народився. А перший же праздник Рождество Христове. Радуйся, ой радуйся, земле, Син Божий народився. А другий же праздник Святого Василя. Радуйся, ой радуйся, земле, Син Божий народився. А третій же праздник Святе Водохреще. Радуйся, ой радуйся, земле, Син Божий народився. На небі зірка На небі зірка ясна засяла І любим світлом сіяє. Хвиля спасення нам завитала

B Бог в Вифлеємі раждаєсь. Щоб землю з небом В одно злучити Христос родився, славіте, Христос родився, славіте!

Бог предвічний Бог предвічний народився, Прийшов десь із небес, Аби спас люд свій весь І утішився. В Вифлеємі народився Месія Христос наш, І пан наш, для всіх нас Нам народився! Ознаймив’се Ангел Божий Наперед пастирям, А вчера звіздарям І земним звірям. Діва сина як зродила, Де Христа Невіста Зродила Пречиста Там звіздар стала. А три царі несуть дари До Віфлеєм – міста, Де Діва Пречиста Сина повила. Ви, три царі, де ідете? І демо в Віфлеєм З желанням, з спокоєм І повернемся. Іншим путем повернули, До царя Ірода І його города Не заходили. Йосифові Ангел мовив: “Малую Дитину, І Матір невинну Нехай хоронить”. Слава Богу! – заспіваймо Честь Сину Божому І пану нашому! – Поклін віддаймо!

Тихая ніч Тихая ніч, дивная ніч, Все дріма, лиш не спить, Благоговіє подружжя святе: Дивного Сина послав Бог-Отець, Радістю серце горить! Радістю серце горить! Тихая ніч, дивная ніч, Голос з неба звістив: Тіштеся: нині Христос народивсь Мир і спасіння для всіх Він приніс, Світло святе нам явив! Світло святе нам явив! Тихая ніч, дивная ніч, В небо нас Бог позвав Хай же відкриються наші серця І хай прославлять Його всі уста: Він нам Спасителя дав!

***

Нова радість стала, яка не бувала: Над вертепом звізда ясна світу засіяла. Де Христос родився, з Діви воплотився, Як чоловік, пеленам и убого повився. Ангели співають, славу возвіщають, Як на небі, так і на землі мир провозглашають. Давид виграває, в гуслі ударяє, Мелодійно і предивно Бога вихваляє. І ми теж співаймо, Христа прославляймо, Із Марії рожденного смиренно благаймо: - Просимо Тя, Царю, небесний Владарю, Даруй літа щасливії сего дому господарю. Даруй господарю, його господині, Даруй літа щасливії нашій ненці Україні. Дай нам мирно жити, Тобі угодити І з Тобою в царстві Твоїм на вік віків жити.

***

Ой дай, Боже, святок діждати, Підем до діда колядувати. А в нашого діда є багато хліба: Два стіжки жита, а третя пшениця На паляниці, А четвертий гречки на гречаники. А п'ятий - вівса. Та й колядка вся.

2

Последние статьи

Комментарии