хочу сюда!
 

Sweetlana

44 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 33-45 лет

А це ще не реванш?

 • 23.09.20, 22:18
Коли вона була міським головою Слов’янська, то публічно обізвала журналістку «с*кою» прямо в сесійній залі міської ради.
      Головному архітектору міста погрожувала вбивством.

У грудні 2013 року очолила антимайдан у Слов’янську. Являлася на мітинги в довгій норковій шубі й розказувала, що саме завдяки працівникам Слов’янська отримують зарплату люди із Західної України, а в маленьких пенсіях винна Тимошенко (хоча на той час при владі вже четвертий рік були регіонали). Публічно обзивала майданівців відморозками й дебілами. Розказувала, що на Майдані туберкульоз, тиф і чума.
   У 2014 під час захоплення бойовиками Гіркіна Словянська вона виступила на мітингу в оточенні сєпарів і відмазувала їх:

«Это не какие-то приезжие из Западной Украины. Это наши донбасские ребята. Они от народного ополчения. Они против киевской власти. Они хотят поменять власть в Украине. Пусть добиваются. Они захватили милицию без единого выстрела. Они же наши - донбасцы. Разве мы будем против своих?»Її підозрюють в тому, що саме з її допомогою в квітні 2014 року Гіркіну вдалося під Слов’янськом вбити одного офіцера СБУ і здійснити важкі тілесні ушкодження ще кільком. Вона разом з Гіркиним, переодягненим в даїшника, прийшла розмовляти до наших спецназівців, але не видала їм Гіркіна, а вони на той момент не знали його в обличчя. По суті, захистила його від наших військових. Скажи вона тоді нашим хлопцям хоч слово – вони б тут же його схопили, і війна одразу б закінчилася….. Але, …на жаль….

Та й чи могла вона видати терориста, якщо тоді ж в інтерв’ю російському телеканалу плела таке:

«Я очень благодарна Путину за то, что он вошел в Крым. Он остановил "Правый сектор". Если бы Крым не перешел к России, нас бы смели с лица Земли, как очень многих, и сейчас в Славянске находились бы не ополченцы, а "Правый сектор»

«Я смотрю на сторонников федерализации и вижу, что они сильны духом. Они победят и "Правый сектор", и военных - они всех здесь победят».

І от сьогодні українська влада зареєструвала її, Нелю Штепу, кандидатом на посаду міського голови м. Слов’янська. На її рекламних плакатах тепер гасло «за мір і развітіє».Як думаєте - проголосують за неї? І взагалі - чи можливий був такий треш іще рік тому??
6

Комментарии

124.09.20, 08:05

  224.09.20, 16:18

   328.09.20, 06:42

   Що робили сепари в Горлівці захисникам Державного Прапора???????
   Те саме зробити і Штепі !!!!!
   Калоборантам по заслугам!

    428.09.20, 14:28Ответ на 3 от Східняк

    Та хоч би заборонити на вік. І те не вміємо

     528.09.20, 16:00Ответ на 4 от evgstereo

     Та хоч би заборонити на вік. І те не вміємоНавіть "Закон про колаборантів" ніяк не затвердять наші "мудрі" депутати

     А згадайте 2-гу Світову війну!!!
     Демократична USA всіх вузькоглазих переселила в канщтабір пустелі Невада,
     Англія усунула німців з усіх керівних посад,
     СРСР миттю вивезла хліборобів-"німецьких колоністів", яким цариця "Катька" щедро роздавала козацькі черноземи Слобожанщини, аж до Казахстану.

     І це тільки через "можливу схильність до колабораціонізму"
     А скільки у нас зараз нащадків отих "стотисячників", яких завезли в 1934 році натомість виморених голодом козаків

     Один Медведчук чого вартий!