хочу сюди!
 

Людмила

37 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 33-43 років

Класика радянської еротики

Рімантас Діхавічюс: «Жінки - це не люди, це інші творіння»
Рімантас Діхавічюс - радянський фотограф і природжений романтик. Саме романтичний наліт і допоміг йому стати першим фотохудожником, що випустив в Радянському Союзі видання, що прославляє жіночу красу. Авторський альбом називався «Квіти серед квітів» і був представлений на міжнародному книжковому ярмарку в Москві в 1987 році. Збірник справив ефект вибуху бомби.
Рімантас Діхавічюс згадує: «Була тотальна цензура. Ця тема була заборонена, і жодна західна книга така не потрапила на ярмарок, жодна. І раптом - на радянському стенді, на литовському ... Потім цю книгу навіть забрали всередину, тому що стенд б відвідувачі знесли. Ревнителі суворої моралі на мене не нападали. Просто було здивування - не до критики.»
Іноземні експерти дивувалися: звідки міг з'явитися такий високий рівень майстерності в країні, де фотографії у жанрі «ню» були 70 років під забороною?
Рімантас Діхавічюс не замислювався про це. Він просто робив поетичні, висококласні фотографії краси, що щезає. Чи не вона, говорив фотограф, врятує світ, а ми сьогодні повинні рятувати красу.1. Маленьким хлопчиком разом з батьками Рімантас Діхавічюс в сталінські часи разом з тисячами литовців був висланий до Сибіру. Втративши маму, опинившись в спецзакладі для дітей «ворогів народу», Рімантас не озлобився на весь світ, навпаки, у всьому і у всіх шукав і шукає красу.
«Сьогодні треба рятувати саму красу, вона не затребувана. Цим треба дорожити, це треба передати іншим. Ось тоді краса починає рятувати. Цей ідеал розсипаний в людях ».
26 найбільш чуттєвих фотографій з книги Рімантаса Діхавічюса «Квіти серед квітів».2. Рімантас Діхавічюс згадує: «Після виставки було багато замовлень, китайці захотіли купити" хоча б "мільйон примірників для вузького кола фахівців. Ми були старшим братом тоді для них, і якщо старший брат дозволяє ... »3. Книга перевидавалася чотири рази. А з фотографій, що увійшли в альбоми була організована виставка, яка проходила в Центральному будинку журналіста.4. Переглядаючи фотографії альбому, у глядача складається враження, що фотограф зробив це на одному диханні: одного літнього дня він десь бігав по пісках, побачив красу і відобразив її. «Насправді я над нею дуже довго працював, багато років: сам робив фотографії, сам друкував, сам макет робив, сам текст писав».5. «Я б назвала те, що він робить, найвищого класу культурним опором споживчій культурі», - говорить знавець творчості Діхавічюса, мистецтвознавець Тетяна Ясинська.6. «Начебто він займається модними речами - ну що сьогодні взагалі модніше жіночого тіла? Здається, ну, прямо морозиво не продаси без того, щоб його яка-небудь напівгола красуня не рекламувала. Це образливо. І Рімантас, як може, відстоює рейтинг високої культури. Він досі вважає, що жінки - це "не люди, це інші створіння" ».


7. Сонце


8. Приснилось

9. Забутись

10. На долонях


11. Метелик


12. Погляд


13.Опівдні


14.Піна днів


15. Збираючи


16. Спляча


17. Пристань


18. Русалка


19. Силует


20. Жива


21. Жито


22. Тінь


23. Світло


24. Венера


25. Сухоцвіт


26. Кудрі

Визнаний фотомайстер не сприймає сьогоднішньої, як він висловився, експлуатації жіночого образу в мистецтві. Одного разу художник заявив: «Свята тема стала примітивним товаром. Хочу з цієї сфери вийти. »
Видання Рімантаса Діхавічюса «Квіти серед квітів» досі вважається зразком фотомистецтва найвищого класу.

За матеріалами Gazeta.ua , nureport.com.uacccp2.mirtesen.ru
5

Коментарі

116.08.13, 13:02

как по мне фотки очень посредственные.... наверное я не догоняю чего-то...

  216.08.13, 13:19

  красиво и не пошло!!!!! и главное...нежно!

   316.08.13, 13:20Відповідь на 1 від DrEgor

   А мне , так просто отпадно!Ё

    416.08.13, 13:29Відповідь на 3 від Мари_НКа

    А мне , так просто отпадно!Ёчто-то мне думается, что если бы эти фотографии были "вне контекста" - вы бы на них внимания не обратили!

     516.08.13, 13:32Відповідь на 4 від DrEgor

     А мне , так просто отпадно!Ёчто-то мне думается, что если бы эти фотографии были "вне контекста" - вы бы на них внимания не обратили!Не спорю.
     Может и так.
     Но я сужу с женской точки зрения и меня утомили безвкусные однообразные и тупо пошлые фотки девиц. Правда я нигде, кроме, как тут у Нинушки их не смотрю.)) Но это мне прям, показалось настоящим искусством.

      616.08.13, 13:34Відповідь на 5 від Мари_НКа

      Может и так.
      Но я сужу с женской точки зрения и меня утомили безвкусные однообразные и тупо пошлые фотки девиц. Правда я нигде, кроме, как тут у Нинушки их не смотрю.)) Но это мне прям, показалось настоящим искусством.

      это просто хороший фотографии... как по мне... не более того...

       716.08.13, 16:53

       Спасибі, що нагадав, а декому й відкрив, справжнього майстра.

        816.08.13, 17:35Відповідь на 1 від DrEgor

        А ви перенесіться в 80-ті роки минулого століття, в СРСР, коли "сексу у нас нема" і зрозумієте

         916.08.13, 17:36Відповідь на 2 від Salsa 27

         СПАСИБІ! Згоден з Вами!

          1016.08.13, 17:37Відповідь на 7 від kas57

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна