хочу сюди!
 

Kateryna

54 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 45-60 років

Невідома історія України. Вкрадений герб.

А ви знали, що московити спиздили герб у Ніжина?На першій картинці – герб українського міста Ніжин, який використовувався на знаменах Ніжинського козацького полку, а у 1625 році з подачі польського короля Сигизмунда ІІІ став офіційним гербом міста. На другій – герб Москви, затверджений 1781 року, бто через 156 років.

Свого часу Єкатєріна ІІ відібрала Святогеоргіївський герб у ніжинців, бо вважала негожим, аби провінційне місто мало такий же символ, який використовувала Москва, ще й давніший за походженням. Падлюки крали все, що бачили. Навіть у провінції.

Єкатєріна взагалі не любила Ніжин. Кажуть з причини того, що патріотичні ніжинці двічі виганяли з міста посольство Петра І. Тому й столицею губернії зробила значно менший і впливовіший на той час Чернігів.

Нині ж усі ми пишаємося і Ніжином, і Черніговом. Все буде Україна!

Роман Онишкевич ©
19

Коментарі

126.10.22, 11:56

Чому автор так вирішив?

  226.10.22, 12:55

  прикол втому шо ніжин ніхто небачить на карті а памятник каті ІІ стоїдь в адесі, от такіми блять укри

   326.10.22, 23:44Відповідь на 1 від NoTaRь

   Чому автор так вирішив?Підозрюю, що слід питати у автора. З іншого боку - ніжинський герб дійсно старший московитського. А якби тоді існувало право інтелектуальної власності, то змінювати герб прийшлося б заліссцям.

    427.10.22, 01:29Відповідь на 3 від Бес Понятия

    Чому автор так вирішив?Підозрюю, що слід питати у автора. З іншого боку - ніжинський герб дійсно старший московитського. А якби тоді існувало право інтелектуальної власності, то змінювати герб прийшлося б заліссцям.Між ними нічого спільного

     527.10.22, 16:38Відповідь на 4 від NoTaRь

     Чому автор так вирішив?Підозрюю, що слід питати у автора. З іншого боку - ніжинський герб дійсно старший московитського. А якби тоді існувало право інтелектуальної власності, то змінювати герб прийшлося б заліссцям.Між ними нічого спільногоПорівняйте обидва зображення.

      627.10.22, 17:01

      Дві тези
      1Москалі вори і понтовили...
      2Потрібно навчати (прям накачувати) населеня українською історією, а не марХвонами...
      СЛАВА Україні СЛАВА ХЛОПЦЯМ З ЗСУ!!!

       727.10.22, 17:09Відповідь на 1 від NoTaRь

       Переставайте дрочити, а якщо дрочите то зрідка втерайт, що надрочили в свого лоба!
       Бо ви чи володар захворювання деменції або недоумок, маючи доступ до інтернету і діда гугла задавати такі запитання дурні запитання, жах!!!

        827.10.22, 18:59Відповідь на 7 від ПорохоБот

        Переставайте дрочити, а якщо дрочите то зрідка втерайт, що надрочили в свого лоба!
        Бо ви чи володар захворювання деменції або недоумок, маючи доступ до інтернету і діда гугла задавати такі запитання дурні запитання, жах!!!
        Досить тицьнути фейсбучного ура патріота в його маячню і поїхало. Ви прям як русня

         927.10.22, 19:22

         Святий Юрій є на історичних гербах мінімум десяти міст України і в основному їх ніхто в старовину не міняв ( крім Камянця , там окрема історія) в Європі ж їх сотні якщо не тисячі. Традиція повящувала Георгія з класом рицарства/ вершництва
         Інша справа , кольори- традиційно срібний і червоний колір знаходяться на знаках монаршої влади. Це Британія, Іспанія, Генуя, ну і Москва. Міські ж емблеми вказують Георгія без деяких ознак рицаря, - наприклад без шолому чи щита або знамена. Тло (тінктура) може вже бути яким завгодно

          1027.10.22, 20:15

          Зміна герба , скоріше була повязана з діленням устрою на "козацькі полки" і відповідно, емблематикою Козаччини, більш схематичною ніж традиційні герби, які у 18 столітті стали надто вигадливими.

           Сторінки:
           1
           2
           3
           попередня
           наступна