Вже сьогодні! Проект "Утопія" на Форумі Видавців 2016

Радіо «Культурна Еволюція» та Молодіжний рух «Експеримент» спеціально для Форуму видавців приготували проект «Утопія», який зосереджений на проблемах перекладу. Проект «Утопія» є майданчиком для зустрічі перекладачів, видавців, письменників та культурних менеджерів. Основою проекту є слово «промоція». На цьому і побудована вся програма. 

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Програма проекту «Утопія»
17 вересня
Де: Книжковий ЛЕВ, III поверх (вул. Шевська, 6)
13.00 -13.45 год – презентація відео про переклад. В основі сюжету відомі перекладачі, такі як, Остап Сливинський, Галина Крук, Андрій Павлишин, видавці, Мирон Іванник («Знання»), Божена Антоняк та Анатолій Івченко («Урбіно»), письменник Василь Махно, культурні менеджери, Олександра Коваль, Вікторія Швидко відповідають на найгостріші питання, що функціонують у сфері перекладу.

14.00-14.45 – тематична панель «Альтернативні способи видання перекладів». Павло Швед (засновник «Komubook» – першої української платформи краудпаблішингу) та Роман Малиновський (засновник проекту «Вавилонська бібліотека») розповідатимуть про діяльність своїх проектів. Спільно з модераторами Германом Гошкадором та Лідією Ретер відбудеться обговорення нових ініціатив та пошуки дієвих для України альтернативних способів видання перекладів.

18.00 – 19.45 год – Мозковий штурм «Попередня промоція маловідомих письменників для України». Учасниками є Олексій Жупанський («Видавництво Жупанського»),Олег Фешовець (видавництво «Астролябія»), Роман Коржик (мистецьке об'єднання «Magnum Opus»), Поліна Городиська (Litcentr). Створена дискусія, яку будуть вести професіонали у сфері промоції перекладу, має спонукати слухачів і самих мовців до пошуку нових способів рекламування. 
Модерують Герман Гошкадор та Лідія Ретер.

Увага! Чергова Книжкова Хвиля буде запущена на цій зустрічі. Всі відвідувачі мають шанс отримати чудові книжки від Експерименту. Приходьте!
В «Утопії» звертаємо увагу на два важливі моменти, що робити з уже виданими перекладами, як їх рекламувати, і друге, як готувати і спонукати читачів купувати переклади нових авторів, що до сьогодні в Україні невідомі. В майбутньому планується продовжувати дискусію у суспільстві про важливість перекладу. Наступним етапом буде зосередження на промоції українських авторів за кордоном. 

0661670488 (Герман)

Посилання:

Даруємо книгу Щиголь!

Даруємо книгу Щиголь! (для користувачів Facebook)

Продовжуємо Книжкову Хвилю. Ви пам'ятаєте, що це таке? Все дуже просто. Суть нашої акції полягає у тому, що ми даруємо книги на наших заходах або розігруємо їх у соц мережах і просимо вас після прочитання подарувати своїм знайомим або незнайомим людям. І таким чином запускається Книжкова Хвиля. Цього разу для того, щоб отримати книгу Донни Тартт вам потрібно: 
1. Знаходитися в Україні 
2. Бути учасником групи: https://www.facebook.com/CulturalEvolutionTv 
3. Поставити на повідомленні про розіграш лайк та зробити репост собі на сторінку. 

Розіграш відбудеться 21 вересня. У цей день ми повідомимо про результати


И это еще не предел! Киевская группа Garden Krist

Группа Garden Krist - молодой дуэт, активно экспериментирующий со звучанием. 
Полное интервью читайте на нашем сайте:


Чорно – білий Бродяга, у якого все було в шляпі

«Як не парадоксально, але в процесі створення комедії смішне народжується з трагічного; ймовірно, тому, що сміх - це виклик долі: ми сміємося, усвідомлюючи свою безпорадність перед силами природи; сміємося, щоб не зійти з розуму…»

Чарлі Чаплін

Читати статю на нашому порталі:Знакомство с передачами. Дело вкуса

Представляю вашему вниманию еще одну передачу на радио Культурная Эволюция.
Дело вкуса - передача о вкусовых предпочтениях деятелей культуры. 
Ведущие: Герман Гошкадор и Лидия Ретер
Все передачи Дело вкуса по этой ссылке:

Знакомство с передачами. Гвоздичное море

Гвоздичное море - это научная передача на радио Культурная Эволюция. 
По этой ссылке http://md-eksperiment.org/radio все наши передачи. Ведущая Ксения Самохина общается с известными учеными со всего мира. Приятного прослушивания! 


Радио Культурная Эволюция. Подробности

Начинаю знакомить вас с нашим радио.
Международный культурный портал Эксперимент представляет некоммерческий онлайн-проект – Интернет-радио Культурная Эволюция http://md-eksperiment.org/radio
Вещание ведется 24 часа в сутки. Здесь вы не услышите рекламу, политику, утренние или развлекательные шоу, попсу и мейнстрим в целом. Главная задача - делиться со слушателями хорошей, качественной музыкой, новостями культуры, мыслями и рассуждениями великих людей, интересными лекциями. Культурная Эволюция будет открывать для вас имена молодых музыкантов и рассказывать о гениальных композиторах.
Проект интересен еще и тем, что он является некоммерческим. Музыканты и лейблы предоставляют свои треки на безвозмездной основе. Таким образом, команда Культурной Эволюции занимается не бизнесом, а просвещением.
В проекте приняли участие сотни легендарных коллективов и лейблов. Уже сейчас вы можете услышать треки таких музыкантов и групп, как:
Michael Nyman, Fabrizio Paterlini, Nils Petter Molvaer, Jozef van Wissem, Bad Plus, Leszek Moder, MONO, Youn Sun Nah, Гражданская Оборона, Сергей Курехин, Вячеслав Гайворонский, Инна Желанная, Браво, Ундервуд, Алексей Вдовин, Некоторое отсутствие пуговиц, Аня Чайковская, Мар'яна Садовська и другие.
Авторы проекта всегда рады помогать молодым музыкантам и поэтам. Так что, если у вас есть желание отправить свои треки для эфира Культурной Эволюции, пишите по адресу: mo.eksperiment@gmail.com

Приятного прослушивания!

Уважаемые журналисты, если Вас заинтересует интервью с создателями радио, пишите по этому адресу:
mo.eksperiment@gmail.com


Путин против Железного человека

В чем соль на фестивале СТАРКОН 2015

Путин против Железного человекаФестиваль Вконтакте (Видео с 1 дня)

Как прошел фестиваль ВКонтакте. Смотрите репортаж

Alfa Jazz fest 2015. Як це було

Канал Культурна Еволюція запрошує переглянути звіт про унікальну подію. Alfa Jazz fest 2015.
Приємного перегляду!
https://youtu.be/n9UhiXZ0Jhw

Більше цікавих відео ви можете знайти на нашому порталі: 
http://md-eksperiment.org/