Культурна еволюція від Маркса

Культурна еволюція від Маркса

У нас декомунізація, але це не означає, що ми не можемо бути ознайомлені з творами Карла Маркса та Фрідріха Енгельса. Кожна людина, яка вважає себе культурною, мусить ознайомитися з працями творців маркизму.
Чому??!! Читайте далы у статті:


Як розвивати уяву. Корисні поради

Вам не обійтися без уяви і везіння, якщо ви бажаєте бути на вершині успіху. Відмінно розвинена уява може допомогти і в творчих галузях, і в щоденній метушні.
Читайте корисні поради...

Дело вкуса - Ксения Федорова

А вы слышали, что КУБИКМАГГИ скоро выпустит новый альбом? 
Радио Культурная Эволюция представляет! 
Новый выпуск передачи Дело вкуса. 
В гостях: Ксения Федорова Интервью с Ростиславом Шептыкиным

Ростислав Шептыкин – молодой музыкант из Кривого Рога, участник молодежного движения Эксперимент, руководитель музыкального клуба Чай.

Его песни полны добра и грусти. И если вы хотя бы один раз услышите их, то уже никогда не забудете. Предлагаем вашему вниманию интервью с Ростиславом для портала Эксперимент:

http://md-eksperiment.org/post/20170620-intervyu-s-rostislavom-sheptykinymЧому треба перейти на овочево-фруктові букети: 5 причин

Чому треба перейти на овочево-фруктові букети: 5 причин
Відповідаю з позиції дочки овочево-фруктового «квіткаря», бо моя матінка має майстерню із подібними букетами:
http://md-eksperiment.org/post/20170609-chomu-treba-perejti-na-ovochevo-fruktovi-buketi-5-prichin


​Фільми The Beat Generation

Біт-поколінням (The Beat Generation) називають передусім групу американських авторів, які працювали над прозою та поезією. Термін «біт-покоління» з'явився у 1948 року та належав Джеку Керуаку, який таким чином охарактеризував нонконформістський молодіжний рух і андеграунд у Нью-Йорку. Термін «The Beat Generation» можна перекласти як розбите покоління. Серед основних авторів течії — прозаїки Вільям Берроуз, Джек Керуак, поети Аллен ГінсбергҐреґорі КорсоҐері Снайдер та інші.


Чому ютубери впливовіші за телеЗМІ?

Останнім часом соціальна мережа Youtube стає справжнім майданчиком для функціонування політичної критики. Абсолютно полярні одна одній думки з легкістю уживаються на єдиній платформі. За власний погляд тут не банять, цензури немає. Натомість Google, що є володарем відеосервісу, накладає санкції за порнографію, дискримінацію, розпалювання міжнаціональної ворожнечі – все доволі стандартно. Таким чином, Youtube перетворюється на благодатний грунт для вирощування імпровізованих одноосібних ЗМІ з претензією на неупередженість. Традиційні мас-медіа, особливо ТБ, відчувши аромат конкуренції у повітрі, пропонують колаборації ютуберам. Але останні все одно залишаться впливовішими. Чому? Про це трохи далі…


Блокування ВК. Як обійти блокування та отримати доступ до ВКонта

Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж ВКонтакте і Одноклассники, а також Яндексу. Текст указу опублікований на офіційному сайті глави держави. "Заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів «Mail.ru» (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів «Вконтакте» (www.vk.com) та «Одноклассники» (www.ok.ru)", - сказано у повідомленні.

Існує багато методів обходу, тут зібрані найдієвіші та прості: