​Фільми The Beat Generation

Біт-поколінням (The Beat Generation) називають передусім групу американських авторів, які працювали над прозою та поезією. Термін «біт-покоління» з'явився у 1948 року та належав Джеку Керуаку, який таким чином охарактеризував нонконформістський молодіжний рух і андеграунд у Нью-Йорку. Термін «The Beat Generation» можна перекласти як розбите покоління. Серед основних авторів течії — прозаїки Вільям Берроуз, Джек Керуак, поети Аллен ГінсбергҐреґорі КорсоҐері Снайдер та інші.


Чому ютубери впливовіші за телеЗМІ?

Останнім часом соціальна мережа Youtube стає справжнім майданчиком для функціонування політичної критики. Абсолютно полярні одна одній думки з легкістю уживаються на єдиній платформі. За власний погляд тут не банять, цензури немає. Натомість Google, що є володарем відеосервісу, накладає санкції за порнографію, дискримінацію, розпалювання міжнаціональної ворожнечі – все доволі стандартно. Таким чином, Youtube перетворюється на благодатний грунт для вирощування імпровізованих одноосібних ЗМІ з претензією на неупередженість. Традиційні мас-медіа, особливо ТБ, відчувши аромат конкуренції у повітрі, пропонують колаборації ютуберам. Але останні все одно залишаться впливовішими. Чому? Про це трохи далі…


Блокування ВК. Як обійти блокування та отримати доступ до ВКонта

Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж ВКонтакте і Одноклассники, а також Яндексу. Текст указу опублікований на офіційному сайті глави держави. "Заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів «Mail.ru» (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів «Вконтакте» (www.vk.com) та «Одноклассники» (www.ok.ru)", - сказано у повідомленні.

Існує багато методів обходу, тут зібрані найдієвіші та прості:

Дві прості звички успішних письменників

Як деяким письменникам вдається бути настільки високоефективними? Як їм вдається творити без психічного чи емоційного виснаження?
Читайте у статті:Топ-10 создателей авангардного кино

С появлением кинематографа, те, которые не соответствовали формату нового Голливуда, как правило, отделялись и создавали свои собственные фильмы – зачастую они имели более глубокое значение, чем те, которые Вы видите в Вашем местном кинотеатре...Звідки виникає запах дощу

Ви розвели вогнище, поставили сітку для бадмінтона. ''О, а це що таке? Хмара!'' Не поспішайте дивитись прогнози. Ваш ніс вам все підкаже...У меня и правда такой голос?

Каждый из нас задавался подобным вопросом, когда слышал себя на записи. Нам кажется, что говорит абсолютно другой человек, и обычно нам это не нравится. Но на самом деле для других ваш голос звучит даже более гнусаво и пискляво, чем вы думаете, но так происходит у всех. Так почему же мы слышим свой голос иначе чем окружающие? Ответі в нашей статье: