хочу сюда!
 

я - это я

43 года, козерог, познакомится с парнем в возрасте 36-42 лет

Кіркорова виключили з списку загроз через"судові прецеденти"-СБУ

СБУ рекомендувала виключити російського співака Філіпа Кіркорова з переліку осіб, що загрожують національній безпеці України, через наявність судових прецедентів.

Джерело: коментар пресслужби СБУ "Українській правді"

Дослівно: "У зв’язку з роз’ясненням Міністерства культури та інформаційної політики України (МКІП) від 24 червня 2021 року, в якому наголошується на наявності судових прецедентів з зазначених питань, Служба безпеки України потребує додаткового опрацювання даного питання".

Що передувало: Раніше в неділю Мінкультури повідомило, що виключає Філіпа Кіркорова зі списку осіб, що загрожують нацбезпеці України, на звернення СБУ. Служба безпеки надіслала до міністерства листа з проханням відкликати попередній лист щодо включення Кіркорова до переліку осіб, що загрожуть національній безпеці України.
У Мінкультури заявили, що "як причини включення, так і причини виключення осіб зі списку СБУ у своїх листах до МКІП не зазначає".

Передісторія:


 • 23 червня стало відомо, що російського співака Філіпа Кіркорова внесли до переліку осіб, які несуть загрозу національній безпеці України.

 • 24 червня в СБУ пояснили, що рекомендували Міністерству культури та інформполітики включити Кіркорова у перелік осіб, що становлять загрозу національній безпеці України, через його підтримку окупації Криму Росією.

 • Сам Кіркоров дав зрозуміти, що має привід пишатися тим, що визнаний загрозою нацбезпеці України.

 • У 2019 році Філіп Кіркоров гастролював в окупованому Криму й хвалився цим у соцмережах.


https://www.pravda.com.ua/news/2021/06/27/7298643/
0

Комментарии

128.06.21, 20:49

  228.06.21, 23:36

  Як виключити із списку ?
  Я ж його досі боюся !

   329.06.21, 10:19

   Продажна влада! Що тут скажеш...