хочу сюди!
 

Ксения

41 рік, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Розвідка Естонії розповіла про масштабну підготовку РФ до війни

06:16 18 лютий Київ, УкраїнаКерівництво Кремля як і раніше переслідує свою фанатичну мету - нарощувати готовність до повномасштабного протистояння з НАТО.
Про це йдеться в щорічнику Департаменту зовнішньої розвідки Естонії.

Відзначається, що протягом минулого року в російській армії відбувалося широке поширення коронавірусу, яке приховувалось від громадськості, і заражені, і померлі були в тому числі серед вищого офіцерського складу. Тим не менш, це не позначилося на загальному розвитку і істотних видах військового потенціалу збройних сил східного сусіда Естонії.

За оцінкою департаменту, немає ніяких ознак зміни Росією своєї довгострокової стратегії - нарощувати готовність до повномасштабного протистояння з НАТО.
"Як і раніше видно, що в цій сфері для Росії має першорядне значення збільшення регіональної переваги сил з точки зору як присутності військ, так і модернізації та розгортання ракетного озброєння", - йдеться в звіті.
Зокрема, в Калінінградській області у 2019 році був створений новий танковий полк, а в минулому році - нова мотострілецька дивізія, яка стала вже шостою за рахунком дивізією за сім років, створеною Росією на західному напрямку. Паралельно йде розгортання на узбережжі Фінської затоки ракетних систем берегової оборони "Бал" з дальністю дії 120 км.
Фото: Разведка Эстонии рассказала о готовности РФ к войне с НАТО 01
Крім того, в Росії йде реформа повітряно-десантних військ (ПДВ) з тим, щоб підрозділи ПДВ були в майбутньому здатні виконувати завдання по всьому спектру бойових дій - від локальних конфліктів до масштабної війни, що ведеться традиційними засобами.

До теперішнього часу російські збройні сили вважали своїм наріжним каменем перевагу в ракетних системах ближньої та середньої дальності і повну перевагу по тактичних ядерних боєголовках, але після припинення дії Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) російське оборонне керівництво почало турбуватися про збереження цієї переваги.
"Росія намагається не допустити розміщення американського ракетного озброєння в Європі і пов'язаного з цим паритету сил. Російське керівництво, як і раніше, стурбоване інфраструктурою американської системи протиракетної оборони Aegis Ashore в Європі, оскільки, на думку Росії, протиракетна оборона заважає їй погрожувати НАТО ядерним нападом", - йдеться в звіті.
3

Коментарі

118.02.21, 20:53