хочу сюди!
 

Не Ангел

40 років, діва, познайомиться з хлопцем у віці 35-45 років

Росія: назад в Середньовіччя


Щоб відчути «на смак» сучасну Росію повністю, досить лише прочитати новини про те, як Генадія Толчонкова, мешканця села Звєрєво Нижегородської області будуть судити за зібрані на землі дерева. Як повідомив сам обвинувачений, він всього лише збирав хмиз у лісі. Дерева лежали повалені сильним вітром в одну сторону з сухими корінням. А поліція звинуватила його в тому, що він на тракторі повалив 13 дерев.

"Я запропонував поліцейським сісти за кермо трактора і самим спробувати повалити будь-яке дерево за допомогою нього.

Давайте спробуємо, проведемо експеримент. Поліцейські відмовилися", - розповідав про абсурдність звинувачення місцевий житель одному з місцевих телеканалів.

Зараз жителю села за збір лісу загрожує штраф до трьох мільйонів або позбавлення волі на строк до семи років (стаття 260 КК РФ - незаконна рубка лісових насаджень). У нього вилучили пилу і трактор в якості доказів.

Тобто людина через брак можливості купити дров відправляється в ліс, щоб зібрати хмиз. Знаходить на снігу 13 повалених стовбурів дерев, збирає хмиз, а після цього на нього заводять кримінальну справу.

У квітні 2018 го Держдума прийняла закон, згідно з яким збирати в лісі хмиз можна для особистих потреб громадян. Але у Нижньогородській області трактують закон по-своєму. Збирати хмиз можна, але не всякий, а лише той, який є неліквідом: почорнілі стовбури дерев і сухі гілки, наприклад. Якщо ж вітер на землю повалив здорове дерево, то селяни не можуть чіпати його, поки дерево не зігниє.

Місцеві жителі вважають, що люди повинні мати право збирати повалені гілки в лісі. Сам Толчонков додає, що в разі лісової пожежі, наприклад, рятувальники навіть не зможуть проїхати до його епіцентру, якщо проїзд в лісі буде загороджений поваленими гілками.

Законодавча параноїдальна шизофренія, яка охопила Росію, має певну структуру марення, яка з одного боку, полягає в параноїдальних потребах кремлівських «пацієнтів» зарегулювати навіть ті сфери суспільного життя, які не потребують будь-якого регулювання, а з іншого боку проявляється у відсутності у «пацієнтів» можливості досить струнко і послідовно викласти для громадян правила поведінки, дотримання яких вони від нас вимагають. Збір хмизу в Росії легалізований з 2019 року, однак через абстрактність визначень і різночитань в законодавчих актах такий спосіб заготівлі дров для свого будинку все одно може загрожувати громадянам серйозними проблемами.

Абсурд… Найбільший експортер газу буде судити свого громадянина за те, що той намагався опалити житло знайденим в лісі хмизом.

«Знайшли цапа-відбувайла», - попросту формулює ситуацію його дружина Марія. Розправитися з сумирним простим чоловіком і зварганити чергову липову справу звичайно простіше, ніж всерйоз боротися з чорними лісорубами - незаконною вирубкою і безконтрольним експортом деревини.

Зате чиновники абсолютно законно можуть красти з приватного подвір'я ялинки, і нічого їм за це не буде. Чиновники в тій же Нижегородській області не змогли знайти в лісі красуню, гідну центральної площі, тому вкрали її з приватної ділянки місцевої жительки. Дерево спиляли таємно, дочекавшись, коли жінка піде на роботу. А коли господиня дізналася, де «красується» її ялинка, чиновники запевнили, що та сама написала заяву на «дарування місту».

Ось така справжня сучасна феодальна Росія. Не в примарному світлому наномайбутньому, а в сучасному темному, для простих людей, практично – середньовічному сьогоденні.
https://censor.net/ru/blogs/3248389/rosya_nazad_v_serednovchchya?fbclid=IwAR0qLDj4LYDVsb3Rb_K38RpIm5WgHw86YQjUnpaoA9mnHYZnErjMbSHZdV4

Источник: https://censor.net/ru/b3248389
5

Коментарі

117.02.21, 21:47

  217.02.21, 22:02

  s,j yt[eq

   317.02.21, 22:04Відповідь на 1 від WalKing

   о а ви камунальні платите і чи дальше будете платить

    417.02.21, 22:31

    старая история... Но хай воны ти москали и повыздыхають!!.. Но почему у нас идёт тотальное замалчивание о мафии лесников!!?? наши лесники так же могут себе позволить подобный безпредел! и суды так же совершенно незаконно выносят решения!

     518.02.21, 03:16Відповідь на 3 від ПірДуші

     А шо, вже комунізм наступив і платити не треба?

      618.02.21, 09:21Відповідь на 5 від nasinynka

      автор ты хоть немного думай когда пишешь такой обсиралово, это наша проблема, у нас массово вырубают лесопосадки и на трассе тормозят легковушки с прицепами где штрафуют за все и за сушняк и за живое и могут даже дать срок, но проблему это не решает все идет в топку не говоря уже о карпатском лесе, посмотри в зеркало яросральня

       718.02.21, 09:21

       его будут судить??? да ришенням рнбо закрыли б его да и всё, как у нас

        818.02.21, 09:22Відповідь на 6 від kampan

        автор ты хоть немного думай когда пишешь такой обсиралово, это наша проблема, у нас массово вырубают лесопосадки и на трассе тормозят легковушки с прицепами где штрафуют за все и за сушняк и за живое и могут даже дать срок, но проблему это не решает все идет в топку не говоря уже о карпатском лесе, посмотри в зеркало яросральня

         918.02.21, 09:38

         а у нас, что лучше чем в росиянии?

          1018.02.21, 10:21Відповідь на 6 від kampan

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна