хочу сюди!
 

Людмила

44 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-45 років

Призначення: навіщо ви тут?

У чому ваше призначення? Ваше призначення – це не ваші цілі. Тож у чому ваше призначення: навіщо ви тут? Одним тим, що ви знаєте своє призначення, і проголошуєте його, і щодня прагнете його виконати, ви вже можете швидко просунутися в бажаному вами напрямку та отримати при цьому величезне задоволення.
Правильне питання звучить так: чому ви вирішили з'явитися тут, на цій Землі?
Звідки береться ваше призначення? Розгляньмо все по порядку. Ви маєте вільну волю. Де ця вільна воля починається? Дехто думає, що вона починається з народженням людини. Вони впевнені в тому, що вони не мали вибору, народжуватися чи ні, але коли вони з'явилися на світ, вільна воля була їм дана, щоб вони могли самі вирішувати, як прожити своє життя.
Інші вірять у те, що їхня вільна воля вічна і що починається вона ще до їхнього народження. І ця ідея не здається такою вже дивною. Ваша душа вічна. Ваші очі говорять вам про те, що життя починається, коли ви з'являєтеся на світ, але щось глибше говорить вам, що народження може бути не справжнім вашим початком. Призначення чи доля – це те, через що ви, ваше «Я», або душа, вирішують з'явитися на цій землі – і цей вибір залежить від властивостей та бажань вашої душі. І обставини, і місце вашого народження є ідеальними для вас, щоб ви могли зібрати всі необхідні інструменти для виконання обраного вами призначення, якщо житимете саме для цього. Ось чому ви відчуваєте таку радість, коли знаходите це своє призначення. Ось чому вам приносить таке задоволення виконувати ваше призначення - адже ви вибрали його дуже давно. Саме через нього ви на цьому світі і з'явилися.
На жаль, багато людей так і не знаходять свого призначення – в основному через будову нашого суспільства та системи освіти. І все ж таки ви можете легко виконати ваше призначення, якщо вирішите зробити це. Спочатку знайдіть своє призначення, приділивши певний час тому, щоб сісти і спокійно поміркувати про те, що змушує вас добре почуватися, про те, до чого ви відчуваєте пристрасть. Не думайте про якусь конкретну роботу чи кар'єру. Відкиньте всі ярлики, вірою в які забезпечило вас суспільство. Ці ярлики – перша причина, чому люди не знаходять свого призначення. Просто запитайте себе: «Яке заняття приносить мені найбільше задоволення?» Це може бути прогулянка по саду з метеликами або відрядження в різні країни і укладання угод, або приготування їжі, або спілкування з людьми, або ще щось. Як тільки ви знаходите своє призначення, візуалізуйте його, виміряйте його і ставте собі цілі, що наближають вас до його здійснення, доти, доки ваше призначення не стане вашою роботою, вашою професією.
Наприклад, припустимо, що ваше призначення - вивчення метеликів і зараз ви працюєте на роботі, що зовсім не цікавить вас, ніяк з метеликами не пов'язаною. Не впадай у відчай. Почніть із читання книг про метеликів та знайомств з людьми, які цим професійно займаються. Використовуйте усі можливості. Потім почніть ставити перед собою цілі та приймати рішення, які в кінцевому рахунку дозволять вам зайнятися чимось, що безпосередньо відноситься до обраної вами області – до метеликів. Не турбуйтеся про гроші і забудьте про всі інші дрібні проблеми, які у вас можуть початися; якщо ви не турбуєтеся про них, вони дозволяться самі собою. І ви будете дуже щасливі та успішні, як тільки ваше призначення стане вашою роботою, оскільки це доля, яку ви обрали задовго до того, як з'явитись на цій Землі. Ваша задоволеність також зросте, адже ви робитимете свій найоптимальніший внесок у буття.
Сядьте у тиші та постарайтеся з'ясувати, чому ви тут. Ви маєте призначення. Ви можете вже знати його чи не знати. Ви можете зрозуміти своє призначення, запитавши себе і залишаючись чесними із самими собою. Ваш особливий талант і є ваше призначення. Або це може бути щось, що ви завжди відчували, особливо в дитинстві. Щось таке, що ви можете робити дуже добре. Діти нерідко знають своє призначення, але поки вони ростуть, суспільство та система освіти збивають їх зі шляху. Або, можливо, ваше призначення в тому, що приносить вам найбільшу радість. Насправді ваше призначення просто не може бути чимось, що не приносить вам радості та задоволення. Коли ви його знаходите, живіть ним – і багатство прийде до вас легше та найприємнішими шляхами. І ви полюбите свою роботу.
Робота – це виявлене кохання. Якщо ви не можете працювати з любов'ю, а тільки з огидою, краще киньте цю роботу, сядьте біля входу до храму і просіть милостиню у тих, хто працює з радістю.
Каліл Джебран
Визначайте своє життєве призначення дуже чітко. Постійно підтримуйте його своїми думками. Заявляйте таким чином про ваші цілі. Ваші думки, слова та дії повинні завжди йому відповідати – і ваше життя стане наповненим і радісним.
Найвірніший спосіб отримувати задоволення від своєї роботи – це працювати відповідно до свого життєвого призначення. Працюйте в тій галузі, яку ви визначили як своє призначення, і нехай ваша робота не буде для вас примусом або обов'язком, але тим, що ви відчуваєте, тим, що виходить із вас самих. Робіть те, що ви мрієте робити, і радість у роботі вам забезпечена. Про що це каже? Про те, що кожен може обіймати якусь посаду та вести свій бізнес – і отримувати від цього задоволення, поки він знає своє призначення і працює в цій галузі.
Коли ви без страху підкоряєте свої думки своєму життєвому призначенню, ваше життя набуває потужної творчої сили.
Коли ви працюєте відповідно до вашого призначення, робота для вас перестає бути обов'язком; вона перетворюється на задоволення, вона стає вашим життям. Кордон між роботою та приємним проведенням часу зникає.
Скільки призначень може бути у вашому житті? Стільки, скільки ви знайдете в собі. Вас ніхто не обмежує лише одним. Ви – багатовимірна істота.
За всіх інших умов, що залишаються незмінними, людина або суспільство знаходять щастя і багатство стільки, наскільки вони знаходять своє призначення і працюють відповідно до нього.
Життя – це свято, а радість – якість свята. Радість – це дух, виражений у той спосіб, який йому подобається, і відповідно до його бажання. Призначення дає духу цю можливість. Знайдіть те призначення, яке ви собі обрали, і ви знайдете любов, радість і багатство в роботі і зробите оптимальний внесок у життя суспільства.
Говорячи про наш внесок, про те, що ми даємо іншим, чи знаєте ви, що один із найшвидших шляхів набуття багатства – це віддавати? Те, що ви віддаєте, повертається до вас, семиразово помножене. Давайте просунемося далі, до нової, ще прекраснішої істини.
Бути собою у світі, який постійно намагається зробити тебе чимось іншим, найбільше досягнення.
Ральф Волдо Емерсон

40%, 2 голоси

0%, 0 голосів

20%, 1 голос

0%, 0 голосів

20%, 1 голос

0%, 0 голосів

20%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
3

Коментарі

113.10.23, 07:08

Кто такой Ральф Волдо Емерсон и неужели он писал на украинском? Что за вольная воля? Значит есть и невольная воля.
Родили человека 15-м в семье нищих чучмеков. Вот и вся его воля. А другой сразу принцем родился.
Гулял бы тот Эмерсон по нашему Огнеупорному заводу.

  213.10.23, 12:24

  Гарні роздуми . Але я знаю, для чого ми народжуємось на цій землі, як би не банально це виглядало, але ми народжуємось для того, щоб дбати про планету. Яка б релігія не була, як би не створювався всесвіт, але він зароджується не з людини. І щоб отримати душу, треба щоб було й коріння, а це коріння може зрости тільки на землі, ось початок всього і кінець. А якщо висловом, то: "З праха ми вийшли і повернемось в прах". Душа вічна, але вона повинна пройти через цей прах, це один з ланцюжків перетворення. А щоб цей ланцюжок не перервався, повинна бути планета Земля здоровою, щоб наша душа могла народитися. Як би сперматозоїд не праг до перетворення в дитину, він цього не достигне біз яйцеклітини і матки. Все.

   313.10.23, 12:34Відповідь на 2 від ТНЕ*

   На самом деле человек не "З праха ми вийшли і повернемось в прах", а рождается в лайне и в нём же умирает. Примитивная форма жизни. ((

    413.10.23, 13:00Відповідь на 3 від AutumnNight

    Нет, все не так, прах, это что-то типа сперматозоида, а превратится ли он в бессмертную душу, это уже цепочка событий .

     513.10.23, 13:36

     Наше призначення у тому, щоб постаратися *засвітитися* самим і перевести нашу планету на 5 - Ангельський, світлмй рівень. Про квантовий стрибок чули?Це воно...
     Зараз частина людства знаходиться у 3 вимірі ,а частина у 4, йде успішна трансформація людей і планети вцілому. Трансформація через хвороби, війни, вулкани,смерчі і т. д.
     Хто не зможе знайти світло душею - просто загине і піде на переродження знову у третій вимір. Частина людства , ті, що зараз у 4 вимірі - перейде на протязі 20 років на 5 рівень,у тому числі і планета. Почнеться зовсім інше життя і люди будуть іншими, радісними, щасливими. Не дивлячись на те, що йде війна - планета вже почала очищуватися....

      613.10.23, 14:05Відповідь на 4 від ТНЕ*

      Нет, все не так, прах, это что-то типа сперматозоида, а превратится ли он в бессмертную душу, это уже цепочка событий.Как говорится - я уважаю вашу точку зрения.

       Гість: no_one

       713.10.23, 20:04Відповідь на 5 від Голубка

       ні. не знаю про своє призначення. і, думаю, більшість людей навіть не здогадуються що це таке і до чого.
       як дізнатися?
       ви своє призначення знаєте? яким чином про нього дізналися?

       квантовий стрибок.....
       то все теорія. а що на практиці? фізично? (ми ж у фізичному світі живемо).
       є багато "світлих" чудових людей. саме такі люди гинуть в першу чергу. чому? вони ж знайшли світло.

       не бачу чому радіти, коли навкруги стільки нещасть.....
       ваша розповідь нагадує утопію Томаса Мора.....

        Гість: no_one

        813.10.23, 20:07Відповідь на 5 від Голубка

        однак наша планета загине. тому що загине Сонце.
        тому що це закони еволюції......

        люди тільки прискорюють цю загибель...

         914.10.23, 01:45

         это реально Ваши (?) мысли, автор?
         Мессия?
         Фанатик?

          1014.10.23, 23:14Відповідь на 1 від AutumnNight

          Спасибо не послал за русским кораблем

           Сторінки:
           1
           2
           3
           попередня
           наступна