хочу сюди!
 

Марина

36 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-45 років

Бажайте – але ніколи, ніколи не потребуйте


Як ви переконалися, є великий сенс у тому, щоб стежити за своїми словами, думками, діями та станами. Кожна думка і стан підпорядковані незаперечному закону Всесвіту. Кожне слово несе в собі тисячоліттями значення і містить інструкції з виконання цього значення. Наприклад, слово «стрибок» викликає в думці кожної людини конкретний образ, а також відповідну інструкцію, як зробити стрибок. І Всесвіт, покликаний допомогти вам стрибнути, надходить відповідно до нього (тут задіяні закони фізики, координація тіла-розуму-духу тощо). Навіть коли ви читаєте або чуєте ці слова, вони надають певний вплив, який ви, можливо, навіть відчуваєте прямо зараз.
Тут одні люди із захопленням розуміють, що використані тут слова дозволять їм кардинально змінити своє життя. І це знання вже починає невидимо його змінювати. А інші вже знали це.
Що стосується багатства, найважливіше слово, за яким ми повинні стежити, - це слово «потребувати» і його еквіваленти. Слово «потреба» повідомляє вам і Всесвіту, що у вас чогось немає (і це перша помилка) і що ви перебуваєте в стані неволодіння чимось і потребуєте того, щоб це мати (друга помилка). Проблема полягає в тому, що потреба стан перманентний. Саме собою він не закінчується ніколи.
Ви ніколи не отримаєте те, чого потребуєте. Ніколи. Це тільки здається, що люди отримують те, чого потребують, але насправді вони ніколи цього не отримують. Насправді відбувається таке: дуже повільно люди виходять зі стану потреби і переходять в інші стани – і лише тоді отримують те, чого вони хотіли. Але поки вони перебувають у стані потреби, вони не можуть отримати те, чого потребують.
Саме так працює ілюзія отримання людьми того, чого вони потребують. Згадайте останній раз, коли ви хотіли їсти та отримали те, що хотіли (щось з'їли). Отже, вам треба було щось з'їсти. Це стан потреби. Але подивимося, що станеться далі. Ви почали шукати, щоб вам з'їсти. Насправді ж ви перейшли із стану потреби у стан пошуку, а це стан звичний. Потім ви перейшли в момент володіння - і в результаті все виглядає так, ніби ви отримали те, чого потребували. Бачите, ви ніколи не можете отримати те, що хочете, поки перебуваєте в стані потреби. Для цього ви маєте змінити свій стан.
Подібний неусвідомлений перехід зі стану потреби в інші стани дається нам легко – але тільки у випадку, якщо ми робимо щось незначне. Що, якби це було щось справді значуще, щось таке, чого ви ніколи раніше не робили? Ви, як і раніше, отримали б те, чого потребуєте? На відміну від їжі, вам було б набагато складніше несвідомо вийти зі стану потреби, оскільки в цьому випадку ви ніколи цього раніше не робили. Якщо ви потребуєте двадцяти доларів, вам буде легко несвідомо вийти зі стану потреби і перейти в стан отримання, адже ви багато разів робили це раніше. Але що, якщо ви потребуєте мільйон доларів, а у вас у житті ніколи не було більше 20 000? Ви зможете автоматично перейти зі стану потреби у стан отримання мільйона доларів? Скоріш за все ні. Рішення ж просте: ніколи не потребуйте!
Ви ніколи не отримаєте те, чого потребуєте. А якщо ви відчайдушно чогось потребуєте, то гірше і бути не може. У ваших думках, словах, станах і почуттях замініть слово «потребувати» на «бажати» або «хотіти». На відміну від потреби у чомусь, бажання не обов'язково означає, що у вас чогось немає. Це дуже тонка відмінність, і деякі люди можуть сказати, що жодної різниці немає, але вона є, повірте, насправді ця різниця величезна, як світ. Хоча в деяких словниках синонімів може бути написано, що «потребувати» і «бажати» взаємозамінні, але це вже проблеми лінгвістики.
Пам'ятайте, ваші думки виконуються Всесвітом точно і з усією досконалістю. Так ця система влаштована. Ваша потреба напевно здійсниться, а потреба - це стан перманентної відсутності. Бажання – не перманентний стан відсутності; насправді бажати – не обов'язково означає, що у вас немає того, що ви бажаєте. Сумно та смішно усвідомлювати, що мільярди людей не мають того, чого хочуть, через цю таку невелику різницю. А вся справа в тому, що Всесвіт гранично точно виконує все, що ми думаємо та говоримо.
Якщо бути зовсім точними, треба уникати не самого слова «потреба», а стану. Ніщо не зміниться, якщо ви перестанете вживати слово «потребувати», але перебувати в стані потреби абсолютно безплідно і марно. Мова – це набір символів, який використовується для того, щоб представляти такі поняття, як стан. Слово «потребувати» - символ, що представляє стан потреби. Отже, в першу чергу, ви повинні уникати стану. Символу, слова як такого, теж слід уникати, щоб не викликати відповідного стану. Будь ласка, бажайте, але ніколи не потребуйте.
Ось яке визначення словник дає слову «потреба»: «брак, брак чогось істотно важливого; відсутність, дефіцит чи недостача».
Ось що ви повідомляєте Всесвіту, коли у вас є якась потреба. Всесвіт саме це вам і забезпечить – відсутність і брак.
Жодне з цих негативних визначень не відповідає слову «бажання». Ось як словник визначає слово «бажання»:
• природне прагнення до чогось, що несе радість, або думка про щось хороше, що спонукає до дій або змушує людину робити ці зусилля володіти або це продовжити;
• сильний порив мати щось або чимось насолоджуватися.
Якщо ви не потребуєте певного результату Зараз, це звільняє вашу підсвідомість від усіх думок про те, чому ви не можете цього результату досягти. А це, у свою чергу, відкриває шляхи досягнення конкретного результату, який ви свідомо мали намір отримати. Це одна з переваг відстороненого наміру. Ви маєте намір на конкретний результат подій у майбутньому. Ви в ньому впевнені, але ви усуваєтеся від того, що відбувається в сьогоденні. Наприклад, припустимо, що ви маєте намір стати мільйонером, але зараз події складаються так, що вам здається, ніби ви до своєї мети не наближаєтеся. Так от, ви досягнете своєї мети набагато швидше, якщо ви відсторонені від сьогодення, ви приймаєте його як воно є, не боретеся з ним, не засмучуєтеся через нього і не втрачаєте надію. Але незалежно від вашої відстороненості ви продовжуєте бути впевненими в тому, що в майбутньому все складеться так, як ви хочете (ви станете мільйонером).
Вчитеся спільному існуванню у собі наміру, впевненості та відстороненості – і ваше життя швидко стане багатим і щасливим. Опір та фрустрація поступово зникнуть, а віра та переконаність зростуть. Розумієте, ви просто не можете не розбагатіти, якщо ставите собі ясні цілі, зосереджені, не сумніваєтеся в результаті – і вірите. У цьому випадку невдачу зазнати просто неможливо. Невдача означатиме, що незаперечні закони Всесвіту не спрацювали. Тому впевненість дозволяє вам розслабитися, знаючи, що багатство не змусить на себе чекати незалежно від того, як виглядає ваше справжнє становище. Недостатня відстороненість рівноцінна опору, а те, чому ви чините опір, залишається з вами.
Усуньте всі форми потреби. Це включає в себе жаль про минуле, бажання того, щоб ваші обставини були іншими, нетерпляче очікування чогось, стан потреби, занепокоєння та перенесення вашої усвідомленості та свідомості у минуле чи майбутнє. Інакше кажучи, не тримайтеся за минуле, не мрійте, щоб негайно опинитися в майбутньому. Натомість перебувайте в моменті Зараз, у всій його повноті, і приймайте всі його дари, які в ньому містяться. Найшвидший спосіб створити собі велике майбутнє – просто мати намір його досягнути, все відпустити та насолоджуватися – насолоджуватися Тут-і-Зараз.
Ваша потреба повідомляє Всесвіту, що він повинен створювати умови, яких ви будете продовжувати потребувати, унеможливлюючи те, чого ви бажаєте, поки ви не перейдете зі стану потреби в будь-який інший стан. Це дуже тонкий, але важливий момент, який має стати вашим світоглядом.
Ніколи ні в чому не потребуйте. Зазнаючи потреби, ви змушуєте Всесвіт створювати умови, які цей стан продовжують. Живіть пристрасно, бажайте, майте намір, але не потребуйте.
Усуньте слово «потребувати» з вашої мови та стан потреби з вашого мислення та буття. Замініть його на «бажання» та «бажати», на «мріяти» та «подобається». Потреба створює умови для свого продовження. Ви ніколи не отримаєте те, чого потребуєте.
Якщо ви ловите себе на думках про те, що у вас чогось немає або що ви кимось не є, значить, ви  потребуєте. Потреба – це стан буття, що декларує відсутність та недостатність. Це не просто слово нашої розмовної мови.
За всіх інших умов, що залишаються незмінними, людина чи суспільство знаходять багатство і щастя рівно настільки, наскільки вони усувають потребу зі своєї мови та зі своїх станів буття.
Якщо ви виявляєте, що боретесь з нуждою, згадайте знання, присвячені квантовій фізиці, достатку, Єдності та «Я», і ви по-справжньому зрозумієте, чому – і про це протягом тисячоліть говорили різні вчителі – у вас уже є все, бо перш ніж навіть попросите, вам вже дано. З погляду логіки, науки і духовності, немає жодних причин, щоб чогось потребувати. Звичайно, є причини чогось бажати, але не потребувати. Потреба - це впевненість у відсутності чогось. Але у вас уже є все. Чому ж ви хочете вірити в те, що у вас чогось немає?
Тепер, коли ми в цьому розібралися, давайте подивимося на інші важливі і дуже цікаві аспекти багатства. Ми почнемо з вашого призначення, з вашої унікальності, яку ніхто не може копіювати, ні повторити.

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

100%, 1 голос

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
1

Коментарі

123.09.23, 01:17

Голосовалка не вышла. Сделай предложения короче, а то не видно концы фраз и теряется смысл.
По заметке. Слишком много букв. Хрен кто это будет читать.

По сути. Представь гнездышко птахи, где ты-один из птенцов. При виде мамы-птицы с хавчиком в клюве твоя задача роззявить свой клюв, и выхватить еду прежде своих братьев и сестер, чтобы выжить.
Ты обозначаешь "потребу"-пищишь и демонстрируешь открытый клюв, иначе сдохнешь со своими философскими выкладками.
Если не понимаешь по русски, загони мой комент в переводчик.

  223.09.23, 01:19

  ++++_+++

   313.10.23, 00:22Відповідь на 1 від Vivyenn

   Дякую за поради.
   Я то розумію, проте спілкуватися мовою окупанта нині не на часі...

    413.10.23, 07:47Відповідь на 3 від Влас48

    Та 15 респуплік спілкуються цією мовою. Мені не важко відписати українською, а кожен раз змінювати розкладку - просто гаяння часу.

     515.11.23, 18:38Відповідь на 4 від Vivyenn

     Та 15 респуплік спілкуються цією мовою. Мені не важко відписати українською, а кожен раз змінювати розкладку - просто гаяння часу.Поставте українську і не змінюйте

      615.11.23, 18:45Відповідь на 5 від Влас48

      На этой клавиатуре можно поменять только на английский.

       711.02.24, 22:27Відповідь на 6 від Vivyenn

       На этой клавиатуре можно поменять только на английский.А якщо змінити клавіатуру...

        811.02.24, 22:40Відповідь на 1 від Vivyenn

        Слишком много букв. Хрен кто это будет читать.
        "Тут одні люди із захопленням розуміють, що використані тут слова дозволять їм кардинально змінити своє життя. І це знання вже починає невидимо його змінювати. " Для Вас це актуально - змінити життя

        Представь гнездышко птахи, где ты-один из птенцов. При виде мамы-птицы с хавчиком в клюве твоя задача роззявить свой клюв, и выхватить еду прежде своих братьев и сестер, чтобы выжить.
        Ты обозначаешь "потребу"-пищишь и демонстрируешь открытый клюв, иначе сдохнешь со своими философскими выкладками.
        Тут йдеться про людей(не про птахів), які . за задумом Бога, мають бути творцями свого Світу

         912.02.24, 07:43Відповідь на 7 від Влас48

         Я писала с телефона

          1012.02.24, 07:46Відповідь на 8 від Влас48

          Птахів Бог замислив, щодо людей беруть сумнівр