хочу сюда!
 

ЛюдМила

42 года, рак, познакомится с парнем в возрасте 42-53 лет

Фальсифікують дату виборів, бо бояться програти!

Рішення ЦВК про призначення довиборів у парламент на 25 жовтня - незаконне і взагалі ставить під сумнів легітимність їх проведення!


Преса повідомила, що сьогодні ЦВК ухвалила цю Постанову. Відповідно до ст.12 закону про Центральну виборчу комісію, це рішення має бути оприлюднене невідкладно. З моменту оприлюднення - 60 днів до проведення виборів. Це означає, що вибори мають відбутися не в жовтні, а в серпні 2020 року. Будь-які інші дати є нелегітимними.

Чому ЦВК приймає незаконні рішення під тиском влади? По-перше, через те, що бояться програти. По-друге, створюють умови для визнання незаконними і нелегітимними цих виборів у випадку моєї перемоги.

Ми вимагаємо від ЦВК: не порушувати закон, не позбавляти українців, жителів Чернігівщини виборчого права і права бути представленими у парламенті своїм депутатом, негайно оприлюднити ухвалене рішення про дату виборів і дотримуватися закону. Інакше ЦВК, яка грубо порушує виборчі права громадян і українське законодавство, не має жодного права на існування. І це є підставою для визнання незаконними їхніх дій у суді і підставою для розпуску Центрвиборчкому.Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

4

Комментарии

15.06.20, 18:06

Хто - "Ми вимагаємо ......!!! " Олеже , до клюбу!

  25.06.20, 22:15

  да ладно, сам Ляшко на i.ua !

   35.06.20, 23:50

   Пане Олеже, панна Тимошенко, на яку Ви казали "зозуля московська", за Вас в тому регіоні замовила слово.)
   Олєг, не обіжай Юльку! І Вона Тебе підтримає!
   Друже, нам насрать як ви будете бить регіоналів. Не бийте, будь ласка, своїх!

    45.06.20, 23:53Ответ на 2 от USMIHNENA

    да ладно, сам Ляшко на i.ua !Я Сама афігєла) у 2009-му для таких віп-персон були власні аккаунти