хочу сюди!
 

Sveta

34 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Околокриминальное чтивоВлада у найвищих кабінетах покриває відвертих корупціонерів

Андрій Смолій

А тепер про Юрченка і Зеленського.

1. Обіцяне зняття недоторканості, про яке брехав найвеличніший лідер сучасності виявилось великою фікцією. Без рішення 200% свого генпрокурора ЖОДЕН нардеп не буде притягнений до відповідальності. Венедіктова публічно ВІДМОВИЛАСЬ підписувати підозру і навіть не внесла її в ЄРДР.

2. Зеленський та його офіс фактично покривають корупціонера, що прямо планував взяти 200,000 доларів у агента НАБУ.

3. Юрченко не просто не притягується до відповідальності. Він залишається чинним нардепом, і Зеленський навіть НЕ вимагає у нього складання мандату. Аналогічно було і з ґвалтівником Іванісовим, який досі є нардепом та голосує разом із СН.

4. Справу не дали завершити до кінця, бо з‘явився витік інформації. Операція була зірвана. За сприяння кого? Людей Зеленського?

Розумієте, ця справа не просто «пересічний скандал» у СН чи ОП. Це демонстрація всім нам, що вони плювати хотіли. На нас. На закон. На міжнародну позицію України. На все, що тільки можна.

Справа очевидна, але влада у найвищих кабінетах покриває відвертих корупціонерів. В будь якій європейській державі парламент вже пішов би на дострокові вибори, а Офіс Генпрокурора був би розпущений за потурання корупціонерам. Але ні.

Ми живемо в країні «слуг народу», в реальності Голобородька, де немає закону, немає честі та гідності.

Alex Noinets

А шо НАБУ у вас уже інформагентство, а оперативна зйомка НАБУ на сторінці НАБУ – це уже повідомлення ЗМІ?

Та ні. Ні. Сука, NYET. Не у ЗМІ поширюють, а відповідний антикорупційний орган зробив те, для чого був створений, і взяв депутата на гарячому.

А тепер він не може зробити з депутатом те, що з депутатом треба зробити. Тобто посадити його в тюрму.

А знаєте, чому? Тому що ви 3,14діли всьому світу, коли казали, що зняли недоторканість. Саме ви. Два рази блді.
1. Не зняли.
2. 3,14діли, що зняли.

І тепер думаєте, що вийти з фракції проканає.

Ні. Не проканає.

Ви там усім офісом побудували такий треш замість країни, що вже Шабунін став порохоботом. Ша. Бу. Нін. Шабунін уже відповідає вам на питання “ашовашпорошенко луччє був” – однозначно так, шо да, Порошенко краще був. Це ж як треба всіх дої…ати, щоб навіть Шабунін до такого дійшов. 

Богдан нам не союзник

Олена Монова

Штош.

Все йде саме так, як, власне, і мало йти. Пупсятіна вилізла не для того, аби сприяти пошукам правди, а виключно для помсти і внесення хаосу. А сіяти хаос пупсятіна вміє як ніхто. Уявила собі свистки ахвіцерів в ДБР під час допиту і волаю. Невже хтось сподівався, що юрист Коломойського вилізе на броньовичок і під протокол надиктує те, за що його потім можна буде взяти за пухку сраку і прівлєчь? Та прям щас.

Наразі пупсятіна тикає паличкою в мурашник і спостерігає, що буде далі. Звісно, що рже. Можливо навіть, що облизує потім ту паличку, якою тикав, знаєте, як в дитинстві робили? Вона кисленька від мурашиної кислоти, смакота.

Які висновки. Дві основні речі, які треба пам’ятати.

Перша: Богдан нам не союзник. Ніколи не був і ніколи ним не стане. Просто спостерігаємо за банкою з павуками і фіксуємо, де у кого слабкі місця. Це стане в нагоді рано чи пізно.

Друга: Богдан з’явився з політичного небуття не просто так, не тому, що скукатіща. Юрист Бені просто так нічого не робить. Місцеві вибори гарячішають з кожним днем, причому якось майже всюди по ключових містах України. Ще й Корбан вискочив із конопель з дуже цікавим інтерв’ю, що дає підстави думати про те, що у Коломойського настають скрутні часи. Ну і добре, хіба сторож я олігарху моєму?


 

 

8

Коментарі

116.09.20, 16:57

  216.09.20, 17:14Відповідь на 1 від blac bird

   316.09.20, 22:41

    417.09.20, 12:54Відповідь на 3 від Голубка

     517.09.20, 13:43