хочу сюда!
 

Валерия

30 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 33-45 лет

Поки жарений пітух не вжарив.

  • 26.03.19, 13:06
Предлагаю по вспоминать що і як робилось за період презеденства Порошенко. Безвізовий режим заслуга общества, яке подняло бучу "ми що за печеньки на майдані стрибали?" І благодаря таким возмущеніям, як по шелчку пальцев з'явився безвізовий режим. І це доводить, що ця заслуга не Порошенко. Можно вспомнить інтервю человека с Одеси, який разом с братьямі Карамазовимі в Амереке був, який розказував як один із братьєв хотів даже в порнофільмах сніматись от безденежья, і як цей человек розказував хто прийшов до влади. Про Яценюка, Шакашвілі, про ці мінські домовленості, про те як на лінії фронта затихала стрільба с обох боків бо на лінію фронта Луценко приїхав. Много такого було, що не підходило не в які рамки. Тяганина, яка робились для відомості роботи. І в ітоге, за 3 місяця до виборів на посаду президента України, Порошенко начінає хоть щось робити. І не тому що совість заговорила, ні, тому щоб вибори не пролетіти.
2

Последние статьи

Комментарии

126.03.19, 14:05

Можете голосувати за кого хочете, все одно нашим Президентом залишиться Курт Волкер!

    226.03.19, 17:24

    Ага.. по щелчку пальца.. А подписание 144 политических и экономических условий.. а принятие 150 законов и подзаконных актов.. а 54 рекомендации и 400 задач для их имплементации?..
    Расплатились за него бесконтрольной вырубкой тобою любимого леса кругляка.. с дальнейшей отправкой его в Европу.. И кучей других не выгодных для Украины условий...
    Так что езжай в Европу.. там дешевая раб.сила нужна..