хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

«Соло для «невідомої» співачки» - Валентина Купріна

.... її любить публіка, її пісні співали і співають досі, а її голос, який називали «магічним» і «містичним», продовжує радувати й сьогодні. Однак у «вищих колах» Валентина  Купріна залишається невідомою...

               

В естрадно-вокальному мистецтві, як відомо, особливо цінується впізнаваний неповторний тембр голосу. Про вокал Валентини Купріної добре відгукнувся в «Літературній Україні» композитор Борис Буєвський, який нині живе в Бельгії.

«Купріна має унікальні дані. У неї — контральто, тобто низький, надзвичайної краси голос, тембр якого, яскраво індивідуальний, властивий тільки їй, а пластичність і виразність сягають завершеності, набувають легкості, чарівності, могутності...».

Очевидно, саме на цю властивість голосу Валентини Купріної звернули увагу режисер Леонід Осика і композитор Володимир Губа, запросивши співати у супроводі хору, органу, симфонічного оркестру при озвучуванні фільму «Захар Беркут», який став класикою українського кінематографу.  

«У її голосі чується щось містичне», — казали творці картини.

Найвідоміші пісні з репертуару Валентини Купріної «Червона троянда», «Квітка ромена», «Троянди на пероні», «Поїзд із Варшави»

У цих піснях добро, філософія, кохання, чистота — те, чого так бракує нам сьогодні.

А за радянської влади фонограми пісень на вірші Ліни Костенко нещадно розмагнічувалися. Як і твори, у створенні яких брали участь Леонід Вербицький, Юрій Братолюбов, Володимир Хорунжий, Леонід Зайльдерман та інші музиканти, котрі виїхали на ПМП до США, де тепер процвітають. http://www.day.kiev.ua/177233/

Очевидно, «містичне» — не тільки в її голосі, а й у долі, якщо маршрут такої яскравої комети вітчизняної естради багатьом, на жаль, невідомий.

12

Коментарі

127.04.10, 23:04

Гарна співачка...

    228.04.10, 22:03

    Це ж треба, які невідомі "білі плями" є в нашій естраді.
    Дякую Вам за цікаву замітку!

      Гість: Оревуар

      328.04.10, 22:56

      гарний матеріал. Я впізнав її голос у попередніх ваших блогах. Та от прізвище призабув. Дякую

        428.04.10, 23:56Відповідь на 1 від N 47-ий

        Гарна співачка...Дуже приємно.

          528.04.10, 23:58Відповідь на 2 від Lulu

          Це ж треба, які невідомі "білі плями" є в нашій естраді.
          Дякую Вам за цікаву замітку!
          Дивно , що в такому віці Ви маєте щастя відкривати для себе "невідомі"білі плями".
          Мені було б дуже цікаво теж для себе щось подібне відкрити....

            629.04.10, 00:00Відповідь на 3 від Гість: Оревуар

            гарний матеріал. Я впізнав її голос у попередніх ваших блогах. Та от прізвище призабув. ДякуюПросто Ви були іншим зайняті.

              729.04.10, 00:08Відповідь на 5 від _*N_

              Це ж треба, які невідомі "білі плями" є в нашій естраді.
              Дякую Вам за цікаву замітку!
              Дивно , що в такому віці Ви маєте щастя відкривати для себе "невідомі"білі плями".
              Мені було б дуже цікаво теж для себе щось подібне відкрити....
              вік живеш, вік учишся і ... добре, не буду далі

                829.04.10, 00:15Відповідь на 7 від Lulu

                Це ж треба, які невідомі "білі плями" є в нашій естраді.
                Дякую Вам за цікаву замітку!
                Дивно , що в такому віці Ви маєте щастя відкривати для себе "невідомі"білі плями".
                Мені було б дуже цікаво теж для себе щось подібне відкрити....
                вік живеш, вік учишся і ... добре, не буду далі
                Добре , перенесемо дискусію на завтра , бо вже очі самі закриваються
                так ..., що нічого не бачу.

                  929.04.10, 00:24Відповідь на 8 від _*N_

                  Завтра вже настало...
                  Але добраніч Вам!

                    1029.04.10, 00:37Відповідь на 9 від Lulu

                    На добраніч...знаю ще гарне словосполучення , але Вас погано знаю.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна