Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Эротика советских времен ...

Этот ролик создал мой друг по сайту: lem46 12.11.2009 г.Мне очень понравился,а вам?podmig
16

Коментарі

Гість: kapitalistka

113.11.09, 08:44

    Гість: Світсонця

    213.11.09, 09:10Відповідь на 1 від Гість: kapitalistka

    Ты такая лапочка, чудный аватар, люблю твою страну, а вот Ник-нэйм такой зачем тебе - kapitalistka.

      313.11.09, 09:19

      ну, не зовсім радянських - кілька фільмів було знято після 91 року
      а взагалі, підбірка класна
      автору респект і уважуха)

        Гість: kapitalistka

        413.11.09, 09:36Відповідь на 2 від Гість: Світсонця

        Спасибо Вам за хорошие слова!,и Вы первый,кто вдруг задал такой вопрос.Русский язык-богат,как словами,так и понятиями.Так получилось,что финансово я очень небогатый человек,а вот в личном плане-я капиталистка.Мой капитал-это семья,дети,друзья,приятели,чувства в душе,которые переливаются через край,характер(может и нескромно),любовь ко мне моих близких.Разве это не Капитал?

          Гість: Світсонця

          513.11.09, 10:24Відповідь на 4 від Гість: kapitalistka

          Спасибо Вам за хорошие слова!,и Вы первый,кто вдруг задал такой вопрос.Русский язык-богат,как словами,так и понятиями.Так получилось,что финансово я очень небогатый человек,а вот в личном плане-я капиталистка.Мой капитал-это семья,дети,друзья,приятели,чувства в душе,которые переливаются через край,характер(может и нескромно),любовь ко мне моих близких.Разве это не Капитал?Ты самая богатая! Человек которого любят достоин только уважения и опять же прибавления любви, её много не бывает! Вобщем, "есть женщины в Минских селеньях..." Очень рад за тебя.

            613.11.09, 11:23

              Гість: Свет-в-окошке

              713.11.09, 13:40

              , Реально, без силикона и фотошопа, -

                Гість: lem46

                813.11.09, 19:34Відповідь на 3 від все_буде_так

                Добрий вечір, Ведмежка!

                Хочу нагадати, що СРСР розвалився в 1991 році. Процес створення фільму це ні коментар до ролика. Фільми ці знімалися при союзі. А у прокат потрапили вже після розвалу.

                З найкращими побажаннями, lem 46

                  913.11.09, 23:08Відповідь на 3 від все_буде_так

                  ну, не зовсім радянських - кілька фільмів було знято після 91 року
                  а взагалі, підбірка класна
                  автору респект і уважуха)
                  Так,автор-молодець

                    1013.11.09, 23:26Відповідь на 8 від Гість: lem46

                    один із фільмів, чиї кадри тут використано , а саме "Заздрість богів" з Алєнтовою та Лобоцьким, було знято в 2000 році. Ще кілька кадрів мені здаються знаймими, але назв не можу пригадати.
                    З повагою, Ведмежа, яке любить кінемотограф

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна