хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Увлекся папашка.



Девушка из песка... Увлекся папашка... А ведь сел с сыном замок строить. )))


3

Коментарі

Гість: R_35

130.01.15, 22:04

Я подумала, что это кого-то с моря выбросило

    230.01.15, 22:05Відповідь на 1 від Гість: R_35

    Я подумала, что это кого-то с моря выбросило

      Гість: R_35

      330.01.15, 22:07Відповідь на 2 від Gollka

      Я подумала, что это кого-то с моря выбросилоПросто на планшете картинка маленькая, так сходу и не увидишь, что дама то песочная

        430.01.15, 22:12

        Слабо віриться, що він це з сином робив

          530.01.15, 22:14Відповідь на 3 від Гість: R_35

          Я подумала, что это кого-то с моря выбросилоПросто на планшете картинка маленькая, так сходу и не увидишь, что дама то песочнаяТреба текст читати

            Гість: R_35

            630.01.15, 22:19Відповідь на 5 від _R

            Я подумала, что это кого-то с моря выбросилоПросто на планшете картинка маленькая, так сходу и не увидишь, что дама то песочнаяТреба текст читатиТак перш картинка в очі кидається
            привіт ))

              730.01.15, 22:28Відповідь на 6 від Гість: R_35

              Я подумала, что это кого-то с моря выбросилоПросто на планшете картинка маленькая, так сходу и не увидишь, что дама то песочнаяТреба текст читатиТак перш картинка в очі кидається
              привіт ))
              Привіт
              А ще кажуть, що це чоловіки в першу чергу погляд на жіночі форми спрмовують

                Гість: R_35

                830.01.15, 22:34Відповідь на 7 від _R

                Я подумала, что это кого-то с моря выбросилоПросто на планшете картинка маленькая, так сходу и не увидишь, что дама то песочнаяТреба текст читатиТак перш картинка в очі кидається
                привіт ))
                Привіт
                А ще кажуть, що це чоловіки в першу чергу погляд на жіночі форми спрмовують
                Ми з тобою розмовляли і я тобі казала, які в мене є "задатки" - це пояснює в т.ч.

                  930.01.15, 22:36Відповідь на 4 від _R

                  Слабо віриться, що він це з сином робив

                    1031.01.15, 20:56Відповідь на 8 від Гість: R_35

                    Я подумала, что это кого-то с моря выбросилоПросто на планшете картинка маленькая, так сходу и не увидишь, что дама то песочнаяТреба текст читатиТак перш картинка в очі кидається
                    привіт ))
                    Привіт
                    А ще кажуть, що це чоловіки в першу чергу погляд на жіночі форми спрмовують
                    Ми з тобою розмовляли і я тобі казала, які в мене є "задатки" - це пояснює в т.ч.
                    то ти ще й до жінок небайдужа?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна