хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

А чтобы гость переспал с женой хозяина ?


Некоторые народы не против, чтобы гость переспал с женой хозяина жилищаomg А вы бы так смогли?
 

1. На севере Камчатки, среди малочисленной народности приморских коряков, на протяжении многих веков почиталось за большую честь, что гость вступает в интимную связь с женой хозяина. С этой целью супруга старалась выглядеть перед желанным гостем такой обольстительной, чтобы он не смог устоять перед соблазном.



9%, 4 голоси

2%, 1 голос

56%, 25 голосів

2%, 1 голос

20%, 9 голосів

4%, 2 голоси

7%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
4

Коментарі

Гість: von PeepeR-

110.08.12, 11:08

нет жены-нет проблемы

    анонім

    210.08.12, 11:15

    Нам это не грозит. Благодаря товарисчу Сталину. Мы Саветьський народ этническая группа у нас самая разнообразная. Так что можем себе позволить жен своих ни под кого не подкладывать. А вот сторонникам замкнутых систем есть о чем подумать!

      Гість: SakuRaKiev

      310.08.12, 11:57Відповідь на 1 від Гість: von PeepeR-

      Кто вам сказал, что жена - ходячая проблема?

        Гість: von PeepeR-

        410.08.12, 11:58Відповідь на 3 від Гість: SakuRaKiev

        да у первого встречного спросите-он вам скажет

          510.08.12, 12:05Відповідь на 4 від Гість: von PeepeR-

          Первым встречным не надо было брать в жены первых встречных. И не было бы проблем.

            Гість: SakuRaKiev

            610.08.12, 12:07Відповідь на 4 від Гість: von PeepeR-

            Не знаю - не знаю сомнения берут.....а скромность не позволяет больше написать

              Гість: von PeepeR-

              710.08.12, 12:13Відповідь на 6 від Гість: SakuRaKiev

              как вы тонко намекаете

                810.08.12, 12:19

                Я бы из гостей не вылазил

                  910.08.12, 12:42

                  До змія сказав:"За те, що зробив ти оце, то проклятіший над усю худобу, і над усю звірину польову! На своїм череві будеш плазувати, і порох ти їстимеш і всі дні твого життя. І Я покладу ворожнечу між тобою і між жінкою, між насінням твоїм і насінням її. Воно зітре тобі голову, а ти будеш жалити його в п'ятку" до жінки промовив: "помножуючи помножу терпіння твої, та болі вагітності твоєї. Ти в муках родитимеш діти, і до мужа твого пожадання твоє, - а він буде панувати над тобою. Мова до чоловіка першого;"Від нього не їж, -проклята через тебе земля! (жінка). Ти в скорботі будеш їсти від неї всі дні свойого життя. Тернину й осот вона буде родити тобі, і ти будеш їсти траву польову." (1М 3:14-19) НинУшка! Кому это нужно? Зачем распространять блуд?

                    анонім

                    1010.08.12, 13:23Відповідь на 8 від верь

                    Я бы из гостей не вылазилА вы женщин приморских коряков или эскимосов видели?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна