хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Коментарі

анонім

111.03.24, 08:23

За посиланням немає відповіді папи.
Що ж він відповів?

    211.03.24, 08:51Відповідь на 1 від анонім

    Це просто звернення не до Папи (з ним все ясно), а на Подумать. Зокрема і подумать тим, для кого католицька віра і думка Папи має значення. Папа теж звертався не конкретно до неї, а до суспільства.

      анонім

      311.03.24, 09:26Відповідь на 2 від Innok

      А на подумать тим хто у владі.
      Папа на тому шаблі влади, де і близько не стоїть ця дівчинка.
      Подібні заяви повиння створювати такі ж владні люди, може тільки тоді на них звернуть увагу.

        411.03.24, 13:13Відповідь на 3 від анонім

        В нашій країні все тримається на народі, а ніяк не на владі. І саме народ вбивають, щодо влади - імітація замахів. Яка там за рахунком заповідь "Не створи собі кумира"?

          анонім

          511.03.24, 15:19Відповідь на 4 від Innok

          В нашій країні все тримається на народі, а ніяк не на владі. І саме народ вбивають, щодо влади - імітація замахів. Яка там за рахунком заповідь "Не створи собі кумира"?Хм... Якщо б все трималося на народі - його б не вбивали.
          Влада - то колишній народ. Владу обирає народ, і там люди, які колись були звмчайним народом, тепер при владі.
          Але комусь вигідно збільшувати значущість влади, мабуть для залякування народу.

            611.03.24, 15:29Відповідь на 5 від анонім

            Короч...роби, як я. Якщо якийсь пост мене не чіпляє з будь-яких причин (таких багато) я просто проходжу мимо. Найбільше до всього присікуються, на мою думку, ті, хто не робить власних постів. Я подібну категорію називаю "критиками".

              анонім

              711.03.24, 16:12Відповідь на 6 від Innok

                811.03.24, 23:27

                В задницу обоих, сорри за мой хранцузский

                  912.03.24, 05:02Відповідь на 8 від Vivyenn

                  Ти слів не добираєш

                    1012.03.24, 06:12Відповідь на 9 від Innok

                    +

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна