Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Лариса

52 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

Ученые: абрикосы нормализуют давление и укрепляют сердечно-сосуд

Ученые рассказали о том, как абрикосы воздействуют на артериальное давление человека. Данный фрукт помогает уменьшить его показатель и способствует защите сердечно-сосудистой системы.

В соответствии с данными нового исследования, абрикосы помогают побороть аритмию. Вдобавок, фрукт оказывает мочегонное воздействие. Это способствует избавлению от отечности у гипертоников, включая ситуацию с проблемами почек.

2

Коментарі

121.07.20, 19:29

хорошая информация

    221.07.20, 20:19

    Ну не знаю. Сьогодні поки на дерево залізла, поки нарвала - і тиск стрибнув, і голова закружилась...

      321.07.20, 20:28Відповідь на 2 від Акварель

      Деякі господарства взагалі втратили врожай абрикос в цьому році. Весна, ніби ТЮ-ТЮ!!!

        421.07.20, 20:38Відповідь на 2 від Акварель

        Ну не знаю. Сьогодні поки на дерево залізла, поки нарвала - і тиск стрибнув, і голова закружилась...шо - не падают?!

          521.07.20, 22:25Відповідь на 4 від Южный Соус

          Ну не знаю. Сьогодні поки на дерево залізла, поки нарвала - і тиск стрибнув, і голова закружилась...шо - не падают?!Люблю зеленуваті в мене сортові, до останнього не падають навіть коли зовсім достиглі, а я люблю щоб хрусткі ще, можу таких втріскати пів кіло за раз

            621.07.20, 22:55Відповідь на 5 від Акварель

            Ну не знаю. Сьогодні поки на дерево залізла, поки нарвала - і тиск стрибнув, і голова закружилась...шо - не падают?!Люблю зеленуваті в мене сортові, до останнього не падають навіть коли зовсім достиглі, а я люблю щоб хрусткі ще, можу таких втріскати пів кіло за разА срачичка як???

              721.07.20, 23:12Відповідь на 6 від vandor

              Ну не знаю. Сьогодні поки на дерево залізла, поки нарвала - і тиск стрибнув, і голова закружилась...шо - не падают?!Люблю зеленуваті в мене сортові, до останнього не падають навіть коли зовсім достиглі, а я люблю щоб хрусткі ще, можу таких втріскати пів кіло за разА срачичка як???Ображаєте... Тридцять з хвостиком років досвіду я навіть зеленець можу і нічого

                822.07.20, 09:13Відповідь на 5 від Акварель

                Ну не знаю. Сьогодні поки на дерево залізла, поки нарвала - і тиск стрибнув, і голова закружилась...шо - не падают?!Люблю зеленуваті в мене сортові, до останнього не падають навіть коли зовсім достиглі, а я люблю щоб хрусткі ще, можу таких втріскати пів кіло за разслабачка!

                  922.07.20, 22:24Відповідь на 8 від Южный Соус

                  Ну не знаю. Сьогодні поки на дерево залізла, поки нарвала - і тиск стрибнув, і голова закружилась...шо - не падают?!Люблю зеленуваті в мене сортові, до останнього не падають навіть коли зовсім достиглі, а я люблю щоб хрусткі ще, можу таких втріскати пів кіло за разслабачка!Моя вагова категорія не дозволяє пів відра
                  Якщо можете більше - респект

                    1023.07.20, 08:03Відповідь на 9 від Акварель

                    Ну не знаю. Сьогодні поки на дерево залізла, поки нарвала - і тиск стрибнув, і голова закружилась...шо - не падают?!Люблю зеленуваті в мене сортові, до останнього не падають навіть коли зовсім достиглі, а я люблю щоб хрусткі ще, можу таких втріскати пів кіло за разслабачка!Моя вагова категорія не дозволяє пів відра
                    Якщо можете більше - респект
                    хіба можу? Мушу!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна