хочу сюда!

Александра

45 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 42-47 лет

Найтриваліший еволюційний експеримент

2

Комментарии

аноним

13.08.21, 11:15

Мы - это и есть чей то эксперимент в Космосе.)))

23.08.21, 12:38

Нічого не бачу

33.08.21, 16:05

Бастіони скептиків і креаціоністів цим не прошибеш. Їм на вході має бути зоряний пил, а на виході подавай гомо сап'єнса.

43.08.21, 16:07Ответ на 2 от Леонід

Нічого не бачуСміливо наведіть курсор на трикутничок у центрі картинки і відчайдушно бахніть по лівій кнопці Вашого маніпулятора типу "Миша"

54.08.21, 06:33Ответ на 4 от Буду завтра

Нічого не бачуСміливо наведіть курсор на трикутничок у центрі картинки і відчайдушно бахніть по лівій кнопці Вашого маніпулятора типу "Миша"Зараз все нормально!
          А спочатку я басив тільки контур чистого прямокутника у вигляді тонкої лінії

64.08.21, 08:13Ответ на 5 от Леонід

Може грають роль ще якісь нюанси, специфічні для Вашого інтернету...
            Якщо відео проглянуто, то все нормально. Хоча нічого там особливо сенсаційного нема.

76.08.21, 09:55Ответ на 6 от Буду завтра

Може грають роль ще якісь нюанси, специфічні для Вашого інтернету...
              Якщо відео проглянуто, то все нормально. Хоча нічого там особливо сенсаційного нема.

Трохи дратує, що вставлене відео добу "дозріває" в надрах порталу
              Може цензура, чи може Кремль узгоджує ?

86.08.21, 09:59Ответ на 7 от Леонід

Ні, Леоніде, швидкість інтернету, скоріш за все ...

96.08.21, 11:20Ответ на 8 от Буду завтра

Ні, Леоніде, швидкість інтернету, скоріш за все ...Пінг проходить за 40-50 ms
                  Не в швидкості справа
                  З Ютуба не вилізаю, що Житомир, що Бразилія без проблем

106.08.21, 14:41Ответ на 9 от Леонід

Овва, дивА

Ютуб майже ніколи не дивлюся. Цей ролик запустив, знов "на ура". Чи цензура спить, чи все узгодила