ќ сообществе

«ам≥тки про сапки й гр€дки, сад≥вництво й буд≥вництво, про бджоли й пом≥дори, про мурахи й р≥зн≥ бл€хи, про паркани й таракани, про картоплю ≥ конопл≥, про розсаду й колорад≥в, про квочку й грибочки, про сол≥нн€ й самогоновар≥нн€, про см≥шне ≥ гр≥шне, про вино ≥ про квас та про нас ≥ про вас

“оп участников

¬ид:
краткий
полный

Uƒачн≥ цедулки

Ѕругманс≥€

  • 25.09.19, 11:19
¬есною мен≥ одна добра ж≥ночка дала матер≥алу на черенкуванн€ бругманс≥њ. ƒл€ мене це чудо завжди було дуже бажаним, але недос€жним. ћало у кого в двор≥ € њњ зустр≥чала, а в ≥нтернетах € рослини купую р≥дко... не люблю отримувати зам≥сть здоровезного ≥ файнезного куща на картинц≥ чорт≥шо з сасохлим лист€м висотою 4 см в реал≥.
ѕродовжую про черенкуванн€... Ќар≥зала патичк≥в ≥ поклала в стаканчики з землею, зверху накрила банкою. Ѕругманс≥€ чудово пускаЇ кор≥нц≥. « восьми штук не прийн€вс€ один.
ƒал≥ тра-та-та...л≥то...воно росло соб≥. ¬оди, дореч≥, воно п'Ї багато. Ќе терпить жару ≥ засуху, одразу лист€ висне €к шмаркл≥, але в≥дходить п≥сл€ поливу.
—об≥ € залишила 4 штуки. ƒв≥ посадила пр€мо в землю на город≥, два в велик≥ горщики. –езультат: в горщиках вимахали по метру висотою. ¬ земл≥ по 50 см. ƒумаю, що в горщиках просто все добриво залишалос€ при рослин≥...€ ж удобрювала Їсл≥шо. ¬ горщиках зацв≥ла одна з двох на м≥с€ць ран≥ше, н≥ж в земл≥. ¬ земл≥ теж зацв≥ла одна з двох. 
ѕеред прогнозами перших приморозк≥в, € з городу рослинки посадила теж в горщики ≥ занесла в хату. ќтака краса у мене тепер


«имувати воно маЇ в хат≥, а пот≥м знову буде жити на вулиц≥. ” мами кущ≥ примерзли, але викидати њх не буду. ¬есною може в≥д≥йдуть. я знову вс€ в експериментах.

Ќу ≥ поки готую нову зам≥тку, то ось вам загадка про що. ƒив≥тьс€ на мою бругманс≥ю ≥ в≥дгадуйте тему новоњ зам≥тки.
«агадка на фото:


¬с≥х люблю.   ≥т хрущењд

  • 14.05.19, 19:09
ѕерекопую м≥сце п≥д старою клубн≥кою. я копаю, а котих хрумаЇ хробачк≥в. ≤ не тре мен≥ тут розводити тему, про голодного кота.  ≥т њсть виключно кур€ч≥ шињ ≥ крила....д€кую мам≥, що привчила.  ≥т д≥ставс€ мам≥ в≥д сус≥дки (вона того... трошки померла), а у мами св≥й к≥т, а двох њй забагато ≥ вона дала кота з€тю завезти десь на багат≥ села....  оротше, к≥т живе тепер у нас в Ѕроварах. «вати јдольф √≥тлер, бо п≥д носом маЇ чорн≥ вуса. √≥тлер трохи чаморошний, бо € йому повистригала ковтюхи.


ўось з в≥досом €к≥сь трабли. ™ воно у зам≥тц≥ чи н≥ не знаю, то ось вам ссиль.

¬есна-красна в сел≥

  • 03.05.19, 09:49
ѕоки пишу зам≥тку про своњ подорож≥, то гл€ньте фотки з мого городика.


ќт холЇра, половина самих гарних  не загрузилас€. ÷ей юа забембав вже своњми приколами. я так старалас€, щоб вам показати красу. ’от≥ла накидати сто фоток, €к √ан€ Ѕроварська, але не вийшло. ћоже тому √ан€ ≥ п≥шла з цього сайту на ‘Ѕ?
я тут ще тр≥шки подорожувала по Ќенц≥, то чекайте зв≥т.

P.S. ¬с≥х люблю.

Ѕатат

  • 05.03.19, 09:48
“еперь € знаю, батат самое быстрорастючее что-то. –азные сорта растут с разной скоростью...одни со скоростью ракеты, другие со скоростью самолета. Ќу это € загнула конечно, но батат молодец однозначно! —пуст€ мес€ц уже можно срезать первый материал дл€ будущей посадки.
ƒальше фоточки по мере роста.ј это вам красоты дл€ правильного настроени€. ћуж готовитс€ к 8 марта, дамам на работе будет дарить ...ну и мне наверное, там парочка лишних smutili.


¬сем пис! 

ѕро батат

  • 12.02.19, 13:37
ѕисала ран≥ше, що хот≥ла би на город≥ вирощувати батат. ’от≥ла - вирощуй! «амовила у спеца дек≥лька сорт≥в ≥ отримала черговий прив≥д дл€ щаст€.
«амовл€ла тут. „увак проф≥, в≥н ще Ї на ‘Ѕ. ѕрислав нав≥ть б≥льше, н≥ж € проплатила.

—орти вибирав в≥н на св≥й розсуд. я т≥льки написала рег≥он де думаю вирощувати ≥ щоб бульби були всередин≥ р≥зних кольор≥в.
ќце € отримала.


¬с≥ сорти були п≥дписан≥, на батат≥ вже були росточки ≥ запаковано було так обережно, шо жоден не зламавс€.
я зробила, €к пишуть люди, поклала бульби на пророщуванн€ у сум≥ш земл≥ ≥ тирси. ¬ибрала саме цей способ, можна ще ставити в банку з водою. 
Ќин≥ маю результат.


ƒо посадки думаю щось буде. Ѕатат, забула написати, садитьс€ не бульбами, а розсадою.

Ќу ≥ знову все в одн≥й зам≥тц≥ покажу.
ќце моњ г≥б≥скуси ростуть 

ј це зимують рос€нки


Ќа зиму рос€нки стали миршав≥, але то тимчасово.

≤ тут вс≥х люблю. 

ƒухи сломанных веточек

  • 15.01.19, 22:25
Ќашла в ‘Ѕ. ћне показалось это таким чудом, что не удержалась и решила показать вам. ” вас никогда не возникает чувства обиды, что не вы что-то придумали. ” мен€ сейчас именно такой случай. “ак мило, что хочетс€ чтоб хотелось плакать.

Ќу ведь красиво же ...

“амар≥кс, форзиц≥€ ≥ ≥нш≥ незрозум≥л≥ слова

  • 07.12.18, 11:28
ѕрив≥т, € не вмерла.
«овс≥м закинули ÷едулки...
Ќин≥ хочу написати про своњ  дос€гненн€. ¬же восени накрала попросила по сус≥дах патичк≥в ≥ натикала њх у вазони. ƒив≥тьс€, що маю.ј це т≥ патички, що € потикала у землю 
“амар≥кс то взагал≥ в≥дкритт€ дл€ мене. Ќав≥ть не думала, що воно прийметьс€, бо тирила файно просила г≥лочку вже майже без лист€чка, воно опало ≥ приготувалос€ до зими, а тут € "здрастЇ, дуже кортить саме зараз". Ќе знаю, чи доживе до весни, але з таким прагненн€м до житт€, думаю таки доживе. ќсь що маЇ бути...рок≥в через ф≥г його знаЇ ск≥льки.

ѕро форзиц≥ю ≥ виноград писати не буду, то б≥льше дл€ експерименту, бо на город≥ прикопала ≥ накрила , а це так...най буде. ћоже будуть люди ≥ з цього.

¬есел≥ паркани

  • 12.11.18, 16:00
ƒуже не люблю, коли на д≥л€нц≥ сумно й нудно. Ѕува приходиш до когось у дв≥р, а там так все чинно ≥ благородно, що аж тошнить. ѕаркан цеглинка до цеглинки, або дощечка до дощечки, туњ вс≥ р≥вненько ≥ газончик н≥ разу не обкаканий котиками ≥ нав≥ть кол≥р петун≥й на балконах п≥д≥браний п≥д штори...ну бачили ж таке да? ћен≥ здаЇтьс€, що там ≥ господар≥ так≥ сам≥ сумн≥ й нудн≥. 
≤нод≥ € черпаю натхненн€ у ≥нших, ось що нарила у √угл≥. ћоже ≥ хтось з вас надихнетьс€ ≥ трохи пофул≥ганить. ƒл€ когось таке мистецтво вигл€даЇ см≥шним ≥ недолугим, та нехай. я таке люблю. Ќу ≥ трохи з того, що мен≥ дозволили розмалювати дома ≥ у батьк≥в.
—пробували б не дозволити! 
Ќевикористане натхненн€ переростаЇ в використану агрес≥ю...перев≥рено особисто.


¬с≥х люблю. 
≤ трохи не в тему. ѕам'€таЇте м≥й проект "ќстанн≥й герой"? http://blog.i.ua/user/6314888/2054204/
ќце думаю... може повторити wakeup?

79%, 11 голосов

21%, 3 голоса
јвторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Ћюбимые цветочки

  • 01.11.18, 18:00
’очу показать два моих любимых цветочка. ¬ырастить легко, цветут всЄ лето, внимани€ требуют минимального, выгл€д€т шикарно.  онечно все вы их знаете и видели не раз, но очень хочетс€ в этот холодный осенний денЄк порадовать ваши глазки воспоминани€ми о лете.
ѕетуни€. ѕетуни€ (не уточн€ла, но почти уверена) имеет самую богатую палитру красок и разнообразие видов. ѕетунии бывают обычные, махровые, ампельные и вс€кие-вс€кие. ќдно растение, если грамотно прищепить, даЄт большую шапку с огромным количеством цветков.

КÐ∞ÑИÑВинки по ÐЈÐ∞пÑИосу пеÑВунии 
 —оберите у себ€ на даче все старые ведЄрки, бан€чки и кастрюльки, наполните их землЄй и посадите в них петунии. ¬сЄ! ¬ы самый крутой дачный украшатель.

ПоÑЕÐ¾ÐґÐµÐµ Ð¸ÐЈÐ¾Ð±ÑИÐ∞ÐґÐµÐ½Ð¸Ðµ

ПоÑЕÐ¾ÐґÐµÐµ Ð¸ÐЈÐ¾Ð±ÑИÐ∞ÐґÐµÐ½Ð¸Ðµ
ПоÑЕÐ¾ÐґÐµÐµ Ð¸ÐЈÐ¾Ð±ÑИÐ∞ÐґÐµÐ½Ð¸Ðµ

Ѕурачок, он же медок, он же алиссум, он же лобул€ри€.

јлиссум это вообще лучшее решение дл€ альпийских горок, как окантовка клумбы и вообще дл€ всего. ќн хорошо растЄт в горшках и в открытом грунте, терпеливо терпит ваше невнимание и всегда отзываетс€ на вашу заботу. » ещЄ он отлично выгл€дит в компании петуний.
КÐ∞ÑИÑВинки по ÐЈÐ∞пÑИосу Ð∞ÐїÐ¸ÑÑÑƒÐ¼

КÐ∞ÑИÑВинки по ÐЈÐ∞пÑИосу медок Ð∞ÐїÐ¸ÑÑÑƒÐ¼

КÐ∞ÑИÑВинки по ÐЈÐ∞пÑИосу ÐШдеи Ð´ÐїÑ сÐ∞дÐ∞ с пеÑВуниями

Ќу а теперь немного из моего домашнего архива. ѕонимаю, что смотреть картинки из интернета не очень интересно. ‘ото сделано в разное врем€ и одна и та же клумба в разные года выгл€дит у мен€ всегда по разному.

“ут на фото попал мой средний сынок. —ейчас он уже мужик 10 лет.Ёто тот вариант, когда садим всЄ подр€д во всЄ подр€д.Ёто, когда мне захотелось, чтоб мужнины сапоги порадовались солнышку и наконец отдохнули от работы. ‘ото называетс€ "—апоги на пенсии".


ј это € пыталась внедрить в сад энергию воды. ‘ен-шуем не запрещено, а наоборот приветствуетс€. ћинус - вода быстро закисает на жаре и еЄ посто€нно нужно мен€ть. ѕлюс - все коты в округе не испытывают жажды.


Ќу вот и всЄ на сегодн€. 
ƒал≥ буде...

ѕепино нам в хату

  • 30.10.18, 15:22
“ак €к € вже п'€тий р≥к займаюс€ городництвом, то пора вже переходити троха на екзотику. Ќаступного року дуже хочу частину картопл≥ зам≥нити бататом, дин≥ пеп≥но...чи пеп≥нами..чи пеп≥ною, ≥ ще до звичних сорт≥в томат≥в додати щось екзотичне.
ѕочну з пеп≥но. ÷е щось м≥ж баклажанами ≥ картоплею з≥ смаком дин≥. —адити семена пеп≥но треба рано на початку грудн€, бо в≥д першого листочка до плод≥в проходить 9 м≥с€ц≥в. –ослина це взагал≥ багатор≥чна, але у нас багато хто вирощууть њњ €к однор≥чну, але сам≥ крут≥ таки примудр€ютьс€ ростити по к≥лька рок≥в ≥ щороку збирати смачн≥ плоди. 

ќце сам пеп≥но.
КÐ∞ÑИÑВинки по ÐЈÐ∞пÑИосу пепино

“ут живуть пеп≥номан≥€ки. 
КÐ∞ÑИÑВинки по ÐЈÐ∞пÑИосу пепино

÷е €кась лЇва тьот€ виростила пеп≥но.
КÐ∞ÑИÑВинки по ÐЈÐ∞пÑИосу пепино

“ут про пеп≥но докладн≥ше. ўе Ї багато в≥део, кому тре знайде... не маленьк≥.

ƒал≥ про пом≥дори. «найша отаке спочатку у ‘Ѕ https://www.facebook.com/profile.php?id=100006461299875, пот≥м сид≥ла тиждень на сайт≥ вибирала пом≥дори. «робила замовленн€ ≥ тепер чекаю. «ахот≥лос€ мен≥ чорних, р€бих ≥ хв≥олетових томат≥в. Ќу типу таких.
ТомÐ∞ÑВ "Gargamel"

 ¬иб≥р там на будь-€кий смак, в≥дгуки гарн≥. —айт зроблений толково ≥ реакц≥€ на моЇ замовленн€ була моментальною. “епер ще б так все файно прийшло ≥ виросло. „ерез р≥к, €кщо мене не заберуть ≥нопланет€ни, викладу результат в ÷едулках.

Ѕатат € теж вже вирощувала. як на мене, то дуже смачно. Ќа смак десь м≥ж гарбузом, морквою ≥ картоплею. ƒуже сподобавс€ смажений батат. јле € тют€-матют€ забула залишити бульбу дл€ розводу, а в супермаркетах (козли вонюч≥) його чимось обробл€ють ≥ в≥н не росте. ’то маЇ досв≥д вирощуванн€ батату, то п≥дкаж≥ть гарн≥ сорти, або можете й вислати гарн≥й ж≥ночц≥ дв≥ бульбочки.
 
КÐ∞ртинки по ÐЈÐ∞просу бÐ∞Ñ‚Ð∞Ñ‚
КÐ∞ÑИÑВинки по ÐЈÐ∞пÑИосу ÐСÐ∞ÑВÐ∞ÑВ

ј тепер питанн€: ’то ще щось под≥бне вирощував? ƒавайте кол≥тьс€! 
53%, 9 голосов

6%, 1 голос

0%, 0 голосов

12%, 2 голоса

29%, 5 голосов
јвторизируйтесь, чтобы проголосовать.
—траницы:
1
2
предыдуща€
следующа€