хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Тамарікс, форзиція і інші незрозумілі слова

Привіт, я не вмерла.
Зовсім закинули Цедулки...
Нині хочу написати про свої  досягнення. Вже восени накрала попросила по сусідах патичків і натикала їх у вазони. Дивіться, що маю.



А це ті патички, що я потикала у землю 




Тамарікс то взагалі відкриття для мене. Навіть не думала, що воно прийметься, бо тирила файно просила гілочку вже майже без листячка, воно опало і приготувалося до зими, а тут я "здрастє, дуже кортить саме зараз". Не знаю, чи доживе до весни, але з таким прагненням до життя, думаю таки доживе. Ось що має бути...років через фіг його знає скільки.

Про форзицію і виноград писати не буду, то більше для експерименту, бо на городі прикопала і накрила , а це так...най буде. Може будуть люди і з цього.
15

Коментарі

17.12.18, 11:43

Тамарікс таки красивий!

    27.12.18, 11:44

    у мене є форзиція, а от такої рожевої штуки нема

      37.12.18, 11:47Відповідь на 1 від Андрій1961

      Тамарікс таки красивий!Цвіте бомбезно. Побачила на сусідній вулиці і не втрималася, стьобнула

        47.12.18, 11:48

        нє ну маладчага, шо сказати, най виростає і радує....

          57.12.18, 11:48Відповідь на 3 від muxa-xa-xa

          Тамарікс таки красивий!Цвіте бомбезно. Побачила на сусідній вулиці і не втрималася, стьобнула І не дивно! Я б і сам не стримався...!

            67.12.18, 11:48Відповідь на 2 від Анна-Марія

            у мене є форзиція, а от такої рожевої штуки немаВін буває кольором від білого до темно-фіолетового. І може бути і кущем і деревом.

              77.12.18, 11:52Відповідь на 4 від BESTIA555

              нє ну маладчага, шо сказати, най виростає і радує....Дякую. Щороку бачу щось нове люди вирощують. Зараз в садових центрах вибір чудовий.

                87.12.18, 11:58Відповідь на 7 від muxa-xa-xa

                нє ну маладчага, шо сказати, най виростає і радує....Дякую. Щороку бачу щось нове люди вирощують. Зараз в садових центрах вибір чудовий.так шагаєм семимильними кроками у садівництві..

                  97.12.18, 12:01Відповідь на 4 від BESTIA555

                  нє ну маладчага, шо сказати, най виростає і радує....тобі таке теж тре- під крайнім лівим вікном

                    107.12.18, 12:05Відповідь на 9 від disu

                    нє ну маладчага, шо сказати, най виростає і радує....тобі таке теж тре- під крайнім лівим вікном мені тра трахтар, щоб вигрести під вікном спочатку...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна