Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Що це? Таємні газові угоди, чи некрасива гра "гарантів"?

Слухаю деяких наших неадекватних владоможців і дивуюсь їх убогому мисленню.

Гей ви, там – наверху? Ви що, живете десь на Місяці чи Марсі? Чи може ви вже зовсім подуріли, марсіяни тупоголові?

От яким чином я, земний громадянин України – громадянин, який користується стандартним централізованим опаленням – можу "прикрутити на один градус" температуру в своїй квартирі? 
Як я можу це зробити? Ви ж, чиновні сволоцюги, чомусь не встановили мені індивідуального лічильника газу? 
Того лічильника, по якому я міг би контролювати обсяги використаного мною газу. А мерзнути ради свого "гаранта" який вигріває сраку на Мальдівах - напевне ніхто не захоче...

Тим більше що кімнатна температура і так нині знизилася практично до 15-16 градусів…

 
Отже, дурні безголові, коли б ви були хоч трішки розумніші то хоча б не бовкали своїми язиками такі речі. 
І не тільки самі не бовкали, а категорично заборонили б таке лукаве бовкання своїм прописним канальним базікалам та баригам від Нафтогазу, Укргазвидобування і т.д......


Чому? Та тому що в зв’язку з таким доволі відчутнім зниженням подачі тепла в наші оселі, ми – жителі – будемо вимушені включати різноманітні обігрівачі. В основному це газові плити та духовки!

І оте, що ви нам "прикрутили" централізоване опалення в сторону зменшення температури в наших квартирах на 2-3 градуса – вилізе вам боком. 
Мільйони громадян не захочуть мерзнути – і хочеш-не-хочеш – а вони включать для обігріву своїх помешкань духовки. І в результаті такий ідіотський "режим економії" – вдарить по державі і по громадянам…

Держава отримає глобальне збільшення використання газу населенням, а мільйони українських громадян перетворяться в об’єкт примусового монопольного газового здирництва, бо матимуть значно збільшені рахунки за газ...


До того ж – тиждень тому я чув що рентабельність видобутку газу в Україні досягла 250%!!!
То де ж цей газ? Може ця міфічна "рентабельність" живе тільки в чиновних головах? 
Тоді чому ж оці нафтогазові бариги отримують мільйонні зарплати, а не сидять на вітчизняних нарах?

Може тому що наш "гарант", який призиває населення "прикручувати газ" на один градус – не розуміється ні в техніці, ні в ситуації? Може він сидить не на своєму місці?


зі... а може якраз навпаки? Може він все розуміє і сам зацікавлений в українських газових армагеддонах, тому що має якусь частку?


3.03.18

4

Коментарі

13.03.18, 20:51

Ну от якого дідька ти розвиступався? Хочеш показати, що розумніший за всіх? Даремно. Виходить погано. Бо якщо мав би хоч трохи розуму, то знав би, що левову частку побутового використання газу випадає на опалення приватних будинків. До того ж багато хто вже має автономне опалення в і багатоквартирних будинках. Я якщо ти ще тупіший, що вирішиш обігріватися за допомогою газової духової шафи, то боком це вилізе в першу чергу для тебе. Тому що задихнешся від чадного газу. Так що... Хто тут "дурень безголовий" це ще питання?

    24.03.18, 11:50

    +++...підтримую!!!

    ===========

      34.03.18, 22:03Відповідь на 1 від Philosoffer

      Ну от якого дідька ти розвиступався? Хочеш показати, що розумніший за всіх?.

      А чого приховувати розумній людині свій розум? От я тільки подивився в твою сторону і бачу що ти маєш пряме відношення до кабінетних газових бариг)))
      Знаєш чому? Тому що ти зовсім не знаєш реалій життя і не розумієш того, що "приватні будинки" споживають далеко не левову частку газу. До того ж якраз вони і будуть економити газ. Не знаєш чому? Тому що вони в цій економії прямо зацікавлені!
      А от ми не можемо… Якщо ти такий недалекий що не розумієш того чому не можуть економити газ люди які сидять на одній газовій трубі – то для тебе елементарний приклад
      В нашому будинку 5 під’їздів по 36 квартир. Тобто, це приблизно 600-650 осіб. Які сидять на одній газовій трубі. Сидять, бо твої газові бандити – замість то

        44.03.18, 22:06Відповідь на 3 від Nevr

        В нашому будинку 5 під’їздів по 36 квартир. Тобто, це приблизно 600-650 осіб. Які сидять на одній газовій трубі. Сидять, бо твої газові бандити – замість того щоб встановити індивідуальні лічильники, навісили один будинковий…
        І тепер ми як каторжани, чи як заложники об’єднані стокгольмським синдромом. Бо газові бандити ведуть розрахунок не за спожитий газ – а за живі і мертві душі)))
        То ж, якщо ти не зовсім тупий, то тепер зрозумієш що тільки останній дурень буде слухати та виконувати оту дурню про економію. Бо отака ідіотська "економія" – схожа на середню температуру в палаті, чи середню заробітну плату або середню пенсію…

          54.03.18, 22:10Відповідь на 4 від Nevr

          І не треба давити на патріотичну сльозу. Не треба, бо гарант і іже з ним – свати-куми та інші чини – явно не патріоти. Бо патріоти-пассіонари разом з народом переносять всі тяготи та незгоди
          От коли б ці чиновны лжепатріоти не базікали, а реально працювали на державу – то і народ останню копійку віддав би на благо рідної країни
          Зі… і ще, тобі на закуску така інформація – зараз газові бандюки нараховують на одну людину приблизно від 5-ти до 6-ти кубів газу на місяць… Можу тебе запевнити, що в цьому місяці вони видадуть на гора по 7-8 кубів на душу)))
          Тобто, ці жирні коти – стануть ще жирнішими і відразу ж переведуть в офшори ще сотню-другу вічнозелених мільйонів…
          Тобто – оце і є головна мета президентської болтології! Зрозумів, недоросль?

            64.03.18, 22:11Відповідь на 2 від ГалинаВ

            +++...підтримую!!!

            ===========