хочу сюда!
 

Тетяна

45 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 35-40 лет

Повернення земель України від окупантів

 13 лютого 2018, 01:14
Турчинов: Українські військові в зоні АТО 2017 року просунулися на 10 км

Усі спроби змінити конфігурацію на лінії розмежування для бойовиків і російських військ "закінчилися фіаско".


Турчинов: Українські військові в зоні АТО 2017 року просунулися на 10 км
Фото: turchynov.com

Українські військові в зоні бойових дій на Донбасі 2017 року просунулися на понад 10 кілометрів.

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, передає "Громадське".

"Про це приємно говорити, що і 2016-й, і 2017 роки відрізнялися від попередніх тим, що ми не віддали ні метра своєї землі. Ба більше, наші підрозділи на деяких напрямках просунулися на 10 і більше кілометрів і поліпшили свої позиції. Це факт", - зазначив Турчинов.

За словами секретаря РНБО, всі спроби змінити конфігурацію на лінії розмежування для бойовиків і російських військ "закінчилися фіаско".

"Вони не змогли ні відбити жоден з населених пунктів, ні просунутися вперед. Навпаки, ще раз хочу підкреслити, наші військові поліпшили свої позиції, і сьогодні на окупованій території немає сил, які могли б змінити ту лінію розмежування, яка сьогодні склалася", - сказав Турчинов.

2 лютого штаб АТО підтвердив повернення населеного пункту Катеринівка Луганської області під контроль України.

31 січня повідомляли, що ЗСУ взяли під контроль селище Новоолександрівка в Луганській області. З 2015 року воно перебувало в "сірій зоні".


1

Комментарии

114.02.18, 14:57

я вважаю що росія із задоволенням віддае ДОМБАС-але намагаеться щось корисне поцупити собі-політічні діведенти-їй ДОМБАС непотрібен-коли розпався СЕРЕСЕРЕ-ініціатівна група з Макіївки поїхала до Маскви-мол що залишим хохлам Домбас-а їм відповіли-нам як вугілля він не потрібен-дуже дорого коштує видобуток вугілля-у нас он скрепером збираємо вугілля. і зараз використовують ДОНБАС у політічних цілях-щоб ускладніти українськой владі-що коїться з переселенцями та короче