хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Змінимо кут зору...

Кілька кліків і з допомогою простенької Пікаси2 фото звичайної дівчини перетворилося на портрет чарівної незнайомки...


А ось що робить з нами кохання. ;) Сіре життя воно розфарбовує, але ж так само може яскраве життя перетворити на сірість (коли вся увага, усі сили і сенс життя вкладаються лише в стосунки двох). А ще не дай, Боже, зациклитися на комусь і потрапити в болото невзаємного кохання... 

Але ж я ажніяк не про сумне! :) Хочу ще раз нагадати, що сум обов*язково минає і що, коли ваш настрій сьогодні не дуже, коли світ здається ворожим чи просто нудним, це просто ваші очі зараз дивляться не через ті скельця...

Змініть кут зору!!! Світ прекрасний, хоча інколи це розумієш надто пізно, коли про це вже нікому розповідати... Та нумо шукати ПОЗИТИВ!

Діліться своїми відкриттями і несподіваними поглядами на відоме. :)


 

 Рейтинг блогов

 

 

6

Коментарі

127.03.08, 07:59

Не годится. Пробито по белому.

    227.03.08, 08:36

    істина. але комусь, щось розповідати - бажання мінімальне. на те воно і приватне - інтимне

      327.03.08, 09:23

      Позитивно! Так, інколи достатньо змінити кут зору і виявиться, що все чудово!!!

        427.03.08, 10:30

        я всегда, когда начинает казаться, что всё ужасно, стараюсь посмотреть на это с другой точки зрения.
        ну и помогает то, что я в жизни сталкивалась с по-настоящему ужасными вещами. после того опыта, всё остальное уже не страшно

          527.03.08, 10:38Відповідь на 4 від Мята

          Дивно... Коли б це була твоя замітка, то я залишила б такий самий коментар.

            627.03.08, 10:46