хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Слогани перед 2м туром

Слогани з серії «ВІН чи ВОНА».

1. Хто краще – ВІН чи ВОНА     Одна й та сама ТУФТА

2. Вже біжить паразитів цілий загін   Хто буде президентом – ВОНА чи ВІН?

3. Хто президент – ВІН чи ВОНА   Все одно для нас країна одна

4. ВІН чи ВОНА – який паразит?   Візьме за нас наступний кредит

5. ВІН чи ВОНА –краще брехає?    Бидлоеліта гроші просирає

6. ВОНА чи ВІН – гарне питання    ПІЙШЛИ ВОНИ – моє посилання

7. Який клан виграє знов    Той буде пити нашу кров

9

Коментарі

127.01.10, 12:57

    227.01.10, 13:00

    Слоганы слоганами, но 7 февраля выбирать таки придется!

      327.01.10, 13:04

      Конечно. Я буду - "не підтримую жодного".
      Моя позиция. Янукович или Тимошенко должны знать свои реальные проценты (максимум 49 на 45).

        427.01.10, 13:20Відповідь на 2 від Нишаня

        Слоганы слоганами, но 7 февраля выбирать таки придется!против всех

          527.01.10, 13:32Відповідь на 4 від Тобі цікаво

          Слоганы слоганами, но 7 февраля выбирать таки придется!против всехЯ раньше тоже так думала. Но теперь, ознакомившись с реальной ситуацией среди "электората" склоняюсь к тому, что выбор делать просто НЕОБХОДИМО! Я уже писала в одной теме, но повторюсь. Если простым селянам промыли мозги и они теперь рассуждают вот так:" Треба за Ю, бо бiльше нема за кого! Я за останнi 5 рокiв нiчого ж не зробив!" И таких к сожалению ООООчень много.

            627.01.10, 13:33

            ВІН чи ВОНА все таже хуйня,
            Мне все одно, - не було би Ющя

              727.01.10, 13:34Відповідь на 5 від Нишаня

              Слоганы слоганами, но 7 февраля выбирать таки придется!против всехЯ раньше тоже так думала. Но теперь, ознакомившись с реальной ситуацией среди "электората" склоняюсь к тому, что выбор делать просто НЕОБХОДИМО! Я уже писала в одной теме, но повторюсь. Если простым селянам промыли мозги и они теперь рассуждают вот так:" Треба за Ю, бо бiльше нема за кого! Я за останнi 5 рокiв нiчого ж не зробив!" И таких к сожалению ООООчень много.в сортах говна не разбираюсь

                827.01.10, 13:39Відповідь на 7 від Тобі цікаво

                Вот здесь уж не нужно кривить душой! Столько лет в нем прожить и не разбираться просто не возможно!

                  927.01.10, 13:40Відповідь на 8 від Нишаня

                  Вот здесь уж не нужно кривить душой! Столько лет в нем прожить и не разбираться просто не возможно!против всех! в сортах говна не разбираюсь

                    1027.01.10, 13:56

                    Раз вы так упорны в своём. То может только ВКРАЦЕ скажете, чем Тимошенко лучше Януковича. Без популизма. По делу, без эмоций.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна