хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Картина маслом: Янукович побеждает

Ну вот я и закончил, можно сказать, титаническую работу, которую начал неделю назад. Как и обещал выставляю текст с детальным анализом электоральных перетоков, картами, цифрами, социологией и так далее, в общем все, что поможет понять ситуацию накануне второго тура. В тексте штук 20 карт, в том числе с выборов 1994-1999 годов. 

Короче говоря, наверное это самый развернутый анализ, который делали в Украине после первого тура. Поскольку писал урывками по ночам, а сегодня вообще не спал, то может будут какие то ошибки, но честно говоря я уже слабо соображаю. Думаю, что если там будут какие то несостыковки, то по ходу их потом можно доработать. Все 

Текст здесь
10

Коментарі

анонім

127.01.10, 18:28

Фундаментально.Картина Репина-ПРИПЛЫЛИ!

    анонім

    227.01.10, 18:45

    ого, не спал ночами?

      327.01.10, 20:28

      я и говорю Юлька просто так портфель не отдаст кровопролития не избежно а фанатикоф за юльку полно

        427.01.10, 20:38Відповідь на 1 від анонім

        Фундаментально.Картина Репина-ПРИПЛЫЛИ!
        Где то так

          527.01.10, 20:39Відповідь на 2 від анонім

          ого, не спал ночами?
          Сегодня вообще не спал

            627.01.10, 20:39Відповідь на 3 від svarnoy

            я и говорю Юлька просто так портфель не отдаст кровопролития не избежно а фанатикоф за юльку полно
            Да будет масса интересных ходов

              727.01.10, 20:46Відповідь на 6 від Боевой_сурок

              я и говорю Юлька просто так портфель не отдаст кровопролития не избежно а фанатикоф за юльку полноДа будет масса интересных ходов жалко простой народ. выйдут опять муууууу простоят на морозе.но понту похоже не будет

                828.01.10, 06:06

                  анонім

                  928.01.10, 13:50

                  Карти звичайно гарно намальвані. Але, як завжди, далекі від України люди, не враховують основні фактори.

                  Ф1 - Янукович майже вичерпав свій електорат на Донбасі і в Криму, відповідно набравши там 76 - 71 - 61% голосів.
                  Ф2 - Тимошенко на заході і в Києві взяла дуже мало (26 - 32- 34 - 36 - 39 - 35%), але Янукович в цих регіонах не візьме більше нічого, понад 90% інших голосів відійде Тимошенко.
                  Ф3 - електорат Тігіпка - це молоді і високоосвічені люди, які в переважній більшості голосували в 2005 році за Ющенка, тоді як електорат Януковича - переважно пенсіонери-жінки; тому якщо хтось малює голоси Тігіпка Януковичу, то глибоко помиляється.
                  Ф4 - Янукович "умудрився" принизти своє електоральне ядро - жінок, вказавши, що їхнє місце на кухні, от вони й залишаться на кухні і на вибори не під

                    анонім

                    1028.01.10, 13:53

                    ... не підуть.
                    Ф5 - дебати, яких Янукович боїться страшенно і від яких ганебним чином відмовляється, ще більше розчарують нестійких його симпатиків, натомість добавлять велику кількість прихильників на користь Тимошенко.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна