Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

От людина!

джерело http://ecotown.com.ua/news/Ukrayinskyy-rozrobnyk-naddeshevoyi-sonyachnoyi-teplovoyi-stantsiyi-vidkryv-kreslennya-dlya-vsikh-bazh/

Український розробник наддешевої сонячної теплової станції відкрив креслення для всіх бажаючих.
Зараз станція опалює приватний будинок у парі з газовим котлом.


Замість того, щоб закрити інформацію про технологію і продавати її, винахідник чинить навпаки. Він принципово відмовився від патентування та готовий будь-кому безкоштовно вислати всі необхідні креслення.

Контакти Сергія:

[email protected]

+38 095 076 18 14+38 095 076 18 14

Більше того, окрім багатьох роз'яснювальних роликів на Youtube, Сергій працює над здешевленням інших елементів сонячної станції (наприклад, теплового акумулятора або теплотраси), пропонує до продажу невеликі секції сонячного пристрою для випробувань і копіювання. Також він готує економічну інформацію для бажаючих виробляти його пристрій на продаж. Винахідник називає свої дії створенням «виробничої мережі» і сподівається, що це буде таким же дітищем інформаційної ери, як і «соціальні мережі». Цей соціальний експеримент він роз'яснює у своєму блозі.

«Світ змінюється, - говорить Сергій - Це в 19-му столітті торгували патентами. Зараз ера Інтернету і безкоштовної інформації»
You'll need Skype CreditFree via Skype
7

Коментарі

17.11.15, 12:16

    28.11.15, 11:12Відповідь на 1 від N 47-ий

      36.12.15, 21:54

      А что тут секретного?

      Проще пареной репы...

      Другое дело что самоокупаемость таких, даже сделанных "из самых дешевых материалов", превышает три года.

        47.12.15, 23:05Відповідь на 3 від Багермейстер

        йдеться не про секрет

        будь-яка проектна документація має вартість, а той хлопець її дарує...

        я, правда, ще не звертався - руки "не доходять"

          58.12.15, 09:24Відповідь на 4 від Lulu

          йдеться не про секрет

          будь-яка проектна документація має вартість, а той хлопець її дарує...

          я, правда, ще не звертався - руки "не доходять"

          Какая нахрен проэктная документация?!!!

          На что ? На подставку?
          Да я уверен что он раздает её бесплатно просто потому что не нашлось идиотов чтоб её купить.

          Любой человек, маломальски способный что то делать своими руками, легко сделает все это и без "технической документации". А тому у кого руки растут не из того места никакая техническая документация не поможет.

          П/с. Просто мне не нравится пустая раскрутка сайта, хотя я сам себя считаю активным пользователем форума на нем.
          А также заколебали все эти технические пустышки. Это как выдача меделек "изобретателям и рационализаторам" в СССР. за сотни бесполезных изобретений

            68.12.15, 09:27Відповідь на 4 від Lulu

            И ещё:
            Какую такую новую технологию он использует?

              711.12.15, 14:14Відповідь на 5 від Багермейстер

              Я так розумію, Ви себе зараховуєте у категорію "маломальски способный что то делать своими руками", то скажіть прямо зараз, на якій відстані розміщувати колектор від "дзеркАл", щоб на ньому фокусувався промінь? Якої форми і розмірів мають бути дзеркала? Як їм надати таку форму? Чи простіше: якої довжини відрізаємо вертикальну стійку підставки? А похилу? З якого профілю?

              Хто ж заперечує, що Ви можете все це зробити власноруч? Питання в тому, чи просто взяти і зробити, чи думати, робити, помилятися, переробляти, знов думати, тд... Проектна документація і відповідає на поставлені питання. її в рамках звичайного поділу праці створює розробник.

                811.12.15, 14:16Відповідь на 5 від Багермейстер


                Да я уверен что он раздает её бесплатно просто потому что не нашлось идиотов чтоб её купить.


                http://ain.ua/2014/06/13/528508 теж не купують, ідіоти

                  911.12.15, 14:19Відповідь на 5 від Багермейстер

                  П/с. Просто мне не нравится пустая раскрутка сайта, хотя я сам себя считаю активным пользователем форума на нем. а де у мене тут розкрутка сайтів? Це ж не моя інформація, тож наведене першоджерело - так прийнято.

                  А як Вас звати на тому сайті? Хоч почитаю, що Ви там пишете

                    1011.12.15, 14:35Відповідь на 6 від Багермейстер

                    И ещё:
                    Какую такую новую технологию он использует?
                    Технологія відома з часів Архімеда, якщо не раніше. Де і хто сказав, що вона нова?
                    Патентна справа забезпечує захист чиїхось прав, як автора, скажімо так, певної послідовності дій, що приводять до певного результату. Щоб тільки автор міг продати зацікавленим особам своє знання, чи як це гордо тепер називають "інформацію". Покупцеві в загальному випадку байдуже, чи є в тому знанні новизна.
                    Більше того, патентна новизна то є зовсім не те, що технічна новизна. Пат. новизна то є формальна вимога не повторювати те, що вже хтось робить. І це легко долається. Якщо ж маєте в чомсь технічну новизну, тримайте її ось тут І то не факт, що довго Ви її там будете монопольно тримати. Навколо багато розумних і діяльних людей.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна