хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Свіча Джеймса Ернеста Мейса

Ніхто не може вирішити за українців, як вони вирішують говорити і писати, окрім самих українців. Але як вони можуть вирішувати для себе без знання таких слів, які були заборонені (див. на «Більшовик України», 1933, № 7, де знаходяться цілі списки заборонених слів від 20-х років). Я хочу, щоб хтось колись сів, як я, з вбитими та розстріляними з Інститутів живої і наукової мови. Коли ж будуть оприлюднені результати їх відважної праці, щоб з’явилась можливість використовувати у своєму інтелектуальному поступі напрацьовані варіанти отим втраченим поколінням і почати будувати найелементарніші цеглини думок свого народу? Але перш за все, українці не можуть стати повноцінним народом, повноцінними членами європейської цивілізації без передавання сил від держави до людей, які вміють орґанізувати себе так, що можуть примусити владу зробити те, що вигідно саме для них. Це суть частого нерозуміння поняття «громадянське суспільство». Це не ідеальна система і, може, не зовсім демократична, але ліпшої поки що не знайдено. Ніяка держава ніколи не зможе зробити Україну українською. Тільки самоорганізовані українці поза державними структурами зможуть це зробити. І я твердо переконаний, що це таки буде! Джеймс Мейс (*18 лютого 1952 — †3 травня 2004)
33

Коментарі

Гість: burtka

125.11.11, 21:03

интересно, что бы сказал этот американец, еслиб узнал о масштабах американского голодомора.

    226.11.11, 00:34

    Дякую, сонечко

      326.11.11, 00:35

      Багато сказано в замітці. Тут варто тільки знати що це була цілеспрямована операція для знищення і залякування етносу. І ніяких розмов, що постраждали всі(крок вперід-два назад). Саме так. Але ми говоримо саме про свій народ, пр своїх предків, невинно замордованих.

        анонім

        426.11.11, 11:34Відповідь на 1 від Гість: burtka

        навіщо ти існуєш,коли плюєш на могили предків,ясно що не своїх,бо твої вбивали...

          анонім

          526.11.11, 11:39

          Ніяка держава ніколи не зможе зробити Україну українською. Тільки
          самоорганізовані українці поза державними структурами зможуть це зробити.
          І я твердо переконаний, що це таки буде!
          Джеймс Мейс

            626.11.11, 13:19Відповідь на 2 від Piligrim7

            Дякую, сонечкоПриємно бачити на сотрінці однодумців

              726.11.11, 13:20Відповідь на 1 від Гість: burtka

              интересно, что бы сказал этот американец, еслиб узнал о масштабах американского голодомора.Сумно...ти хоч розумієш про, що пишеш

                Гість: burtka

                826.11.11, 13:27Відповідь на 7 від Вишиваночка

                интересно, что бы сказал этот американец, еслиб узнал о масштабах американского голодомора.Сумно...ти хоч розумієш про, що пишешя почитал тут:
                http://blog.i.ua/user/4282265/846208
                а потом посмотрел этот ролик. и у меня возник вопрос, который я озвучил. что тут может быть не понятно?

                  926.11.11, 13:29Відповідь на 3 від Левус

                  Багато сказано в замітці. Тут варто тільки знати що це була цілеспрямована операція для знищення і залякування етносу. І ніяких розмов, що постраждали всі(крок вперід-два назад). Саме так. Але ми говоримо саме про свій народ, пр своїх предків, невинно замордованих.Дякую, це ми добре розуміємо і знаємо як нас знищували, тільки самі винуватці замилюють нам очі і відбріхуються...але пам"ять наших батьків і дідів жива і буде жити. Ми були,ми є ,ми вічно будемо!

                    1026.11.11, 13:29Відповідь на 5 від анонім

                    Ніяка держава ніколи не зможе зробити Україну українською. Тільки
                    самоорганізовані українці поза державними структурами зможуть це зробити.
                    І я твердо переконаний, що це таки буде!
                    Джеймс Мейс
                    І я переконана - ТАК БУДЕ!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна