Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Янукович дома ходит на унитаз с катапультой

БЮТовец Владимир Яворивский заявляет, что для проезда кортежа президента Виктора Януковича в Украине останавливают электрички.

Об этом он сказал с трибуны парламента в среду. «У нас сегодня полный маразм в худшем его проявлении – вместе с «Межигорьем», вместе с золотыми унитазами, которые, кстати, имеют катапульту. У них есть катапульта, у этих унитазов!» – заявил Яворивский.

«Уже вчера электрички останавливались для того, чтобы проехал Янукович – не просто машины, а электрички!» – возмутился он.

Яворивский также раскритиковал большинство, а также некоторых депутатов из оппозиции, которые не проголосовали во вторник за декриминализацию статьи Уголовного кодекса, по которой судили Юлию Тимошенко.

«Здесь сидят люди, которые на плечах Юлии Тимошенко въехали в парламент, и у них не хватило совести нажать две кнопки и проголосовать за декриминализацию статьи, по которой судили Тимошенко», – возмутился он.

Украинская правда

19

Коментарі

анонім

116.11.11, 11:35

Унітаз з катапультою це круто! Яворівський вміє образн сказати -- поет. Але чого він не говоре, що тушки не просто вїхали у ВР на імї ЮВТ, а заплатили за це бабки. То в чому їхня вина? В тому що ЮВТ продала їм місця в списку? Так не треба було продавати!

    216.11.11, 11:41

    Все правильно.Їде президент- треба пропустити.Думаю,що не тільки електрички,а й літаки в цей час треба зупиняти.

      Гість: Анна Герман

      316.11.11, 11:51

      Это конечно, чёрный БЮТовский пиар !
      Конечно у каждого есть свои секреты , у Владимира Владимировича нанотехнологии, у Виктора Фёдоровича свои
      ноу-хау.

        Гість: modus vivendi

        416.11.11, 16:12Відповідь на 2 від дТОЛЯізХорола

        ты еще забыл птичек..Вдруг яичко птичка случайно уронет...

          516.11.11, 17:05Відповідь на 4 від Гість: modus vivendi

          ты еще забыл птичек..Вдруг яичко птичка случайно уронет...Точно,забув.
          Але,це мабуть,треба звернутися до Ганнусі( ком.3)

            616.11.11, 19:12Відповідь на 2 від дТОЛЯізХорола

            Все правильно.Їде президент- треба пропустити.Думаю,що не тільки електрички,а й літаки в цей час треба зупиняти....ага....і птахів у польоті, аби не насрали "ґваранту" на нові мешти......

              Гість: modus vivendi

              716.11.11, 19:12Відповідь на 5 від дТОЛЯізХорола

                816.11.11, 19:32Відповідь на 6 від Francisk02

                Все правильно.Їде президент- треба пропустити.Думаю,що не тільки електрички,а й літаки в цей час треба зупиняти....ага....і птахів у польоті, аби не насрали "ґваранту" на нові мешти...... І це треба передбачити!!!
                Не в кожного ж на ногах крокодиляча шкіра!! Чи страусяча??? -Вже забув,в чому справжні хєранти повинні ходити....

                  916.11.11, 19:39Відповідь на 8 від дТОЛЯізХорола

                  Все правильно.Їде президент- треба пропустити.Думаю,що не тільки електрички,а й літаки в цей час треба зупиняти....ага....і птахів у польоті, аби не насрали "ґваранту" на нові мешти...... І це треба передбачити!!!
                  Не в кожного ж на ногах крокодиляча шкіра!! Чи страусяча??? -Вже забув,в чому справжні хєранти повинні ходити....
                  Хотів би я бачити того ""страуса", який би мав мешти з якбиовоча..........

                    1016.11.11, 20:06


                    Але ж ніби закони "назад" не працюють?
                    Якщо людину вже засудили (чи НЕ засудили) за період існування одних законів, то ніби ж не можна щось змінити, коли закони змінилися, бо вони почнуть "працювати" для тих, хто скоїть злочини під час їх існування? Чи не так?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна