хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Пятдесят перша Заставка

"Бог использует то, что тянет нас назад, чтобы вести нас вперед."
Многоточіє між словами це елемент "гальмування", це елемент смиренності, це зупинка... для роздумів. Часом автори блогів починають застосовувать "многоточіє" у заголовках замітки(многоточіє в заголовках це знак "дефіциту")smile . Трапляється навіть таке: риска і крапочки... у радіотехніці це називається "Режим постійного струму". Я хочу сказати: Ви вже хоч у заголовки "многоточіє" не ставтеpodmig .Ви спонтом потрапили у мій блог? Будеш в долгу! Тепер ти мусиш бути щасливим(інакше не потерплю)!Добре хто-то сказав "Мы верим, что объективная истина существует и мы можем её найти. Давайте вместе искать истину!"А я хочу сказати "Я вірю, що щасливі люди існують... і ми можемо їх знайти. Давайте разом шукати їх!" Так виникла нова рубрика блогу "Усі щасливі, однакові"А ось і вона:Народилась я у Києві. З 7 років навчалася у школі при консерваторії ім. Н.В. Лисенка за класом фортепіано. Навчалася у Москві, в училищі ім. Гнесіних, звідки перевилася до київського музичного училища ім. Глієра і закінчила його за класом вокалу. Пізніше брала уроки вокалу у консерваторії у народної артистки Діани Петриненко. Співати почала з трьох років. В дитинстві виступала, в основному, в таборах, на дитячих святах. Люди дуже любили слухати, як я співаю, тому я прийняла рішення стати професіональною співачкою, коли виросту, і твердо йшла до своєї цілі. Вже в училищі почала працювати по професії. Виступала у нічних клубах, ресторанах, іноді на концертах і фестивалях. У 1998 оці відбувся мій перший вихід на сцену палацу „Україна” на фестивалі „Осінній вернісаж”, в одному концерті з такими артистами, як Таїсія Повалій, В. Павлік, Ані Лорак. Виконувала там пісню відомого композитора та аранжувальника Н. Павлова „Ти чужий”.Вперше я потрапила до церкви 23 листопада 1997 року. Там Дух Святий торкнувся мене через музику, і я отримала свободу від внутрішнього тягаря, який я мала на душі, свободу від прокляття (я займалася окультизмом, гаданнями, тощо), я побачила світ істини і зрозуміла, що Ісус є Господь. Але я щиро покаялася і отримала друге народження трохи пізніше, 9 лютого 1998 року, прямо в офісі пастора Сандея, де помазання Святого Духа дуже сильно торкнулося мене. Тоді я зрозуміла, що я не хочу жити так, як раніше. Після цього моє життя почало змінюватися, я прийняла рішення служити Богові тим даром, який Він мені дав - даром співів. З того часу я почала служити у групі прославлення, а також брала участь як сольна виконавиця у найрізноманітніших християнських концертах, виставах, служіннях-поклоніння, дискотеках. З 1999 року я мандрую по містах України з місією «Молодь за спасіння» (акції «Свято у місті», які організує Глеб Співаков) разом із Владом Канашиним, Валерой Коропом, Олегом Богомазом. Я виступала у 40-50-ти містах із служіннями хвали і поклоніння, на фестивалях і євангелізаціях. Як виконавиця брала участь у записі християнських збірок «Благословенне Ім'я Його» (церква «Слово Віри»), «На далекому холмі» (студія «Шалом»), «Хочу пізнати Тебе» (група прославлення церкви «Слово Віри»). У липні 2001 року я випустила перший сольний альбом «Небеса». Брала участь в деяких конкурсах. Одні з останніх – конкурс молодих виконавців, організований київською молодіжною соціальною службою, де я зайняла 1 місце (червень 2004р.), та всеукраїнський конкурс „Євробачення 2005”, що транслювався по УТ-1, де я вийшла в півфінал (жовтень-грудень 2004р.) з піснею „Полечу”, яку написала сама. Також приймала участь в найрізноманітніших християнських концертах, постановах, служіннях, святах, мюзиклах. Один з останніх – „Різдвяна феєрія” (ДК КПІ, січень 2005). З 2002 р. виступаю на щорічному молодіжному фестивалі в Криму „Білі ночі”.29 листопада прийняла участь у „помаранчевій” революції, виступила на головній сцені Майдану (Київ) з піснею „Молитва за Україну”.Зараз я продовжую співати для Бога, працюю також у сфері молодіжного служіння. Співпрацюю з шоу-балетом „Х – місія”, беру участь у служінні християнської молодіжної дискотеки, яку хотіла б бачити як «служіння Духа і вогню», а не лише як розважальний заход. Планую випустити новий альбом у модних дискотечних стилях, щоб молодь могла поклонятися Богові у тому стилі, який їй подобається. В майбутньому хочу нести світло Ісуса через пісні у мирський шоу-бізнес.http://emmanuel.org.ua/ukr/II/music/regions/ukraine/a_gezo/albums/heaven/index.htmЗавтра я таки по шукаю щасливих хлопчиків.smile
4

Коментарі