хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Свабоду мрачному!!!

 

Вчора дивився кіношку. “Как закалялась сталь”. Ну ще оту, 42-го року випуску. Просто попалася на очі. У дитинстві то була така детектива, дай думаю передивлюся... 

Ну, ото, одним оком кіношку дивлюся, другим графоманю атчьот у податкову... 

Що я хочу сказати. Очень таки впєчатлітєльная хфільма. Як Павлухє морду бив отой клятий хазяїн “Макдональса”. А крутий братело з Шепєтовської групіровки як дав у морду капіталістичній гідрі... А потім хто тіки не давав у морду Павлухє... А Павлуха усіх побєдів. А потім будував жєлєзную дорогу. Ну то вже друга хфільма, 56-го року. І як почав він дорогу будувати... І рейки не тирив, і щебень дачникам не продавав. Але питання таки є... Бо без тендеру... 

Дивився і плакав. Аж атчьота зіпсував. Весь такий сльозами политий. Переписувати не став. Думаю – побачать, почитають, зрозуміють, писав підприємець і плакав. Мабудь таки у всьому зізнався, треба премію дати... 

А сьогодні прокинувся, віхадной... А ось хрена!... Піду героічєскі будувати вузькоколєйку. Не зважаючи на погоду і протистояння імперіалістичних сил рідного виконкому. Нехай я героічєскі помру, але мої нащадки таки будуть возити узкоколєйкою кавуни у магазин!!.. 

Ну зварив відро какави. Думаю, щас зайду на ДД, попрощаюся, бо на гєроічєскоє дєло йду, може кого на йух пошлю... Поки варив какаву, включив ото гидотне ізобрітєніє, гаварящую доску на стіні. А там новини по першому, в душу маму, національному... А там така гарна тьотічка щось бреше... Аж задивився ... Така гарнесенька, повна пазуха отого... ну знаєте... А тьотічка візьми та і ляпни – у кого є новини, надсилайте на адресу, яку бачите. А в мене новин цілий мішок. Та і тьотічка гарна... Отак воно і почалося... Послав новину... 


14

Коментарі

111.04.11, 22:00

    211.04.11, 22:03

      312.04.11, 00:33

      Странный юмор. Жуткий.
      ". Піду героічєскі будувати вузькоколєйку. "
      Почитайте роман. Там дело было так, согнали уйму молодняка, им не платили. Они не хотели работать. Сопоставьте протяжённость узкоколейки и число рабсилы.
      Они могли бы её построить за два дня, если бы им платили.

        Гість: RealSam

        412.04.11, 05:11

        Винос мосха в сучасних українських реаліях.....

          512.04.11, 08:35

            Гість: _друже bober

            612.04.11, 08:48

              712.04.11, 09:17

              маладец!!!

                812.04.11, 09:50Відповідь на 5 від Shnec

                спс, поржал

                  912.04.11, 15:04Відповідь на 8 від Al KazlOFF

                  спс, поржалвсегда готов , особенно после сегодняшней встречи с глав врачем

                    1012.04.11, 15:09Відповідь на 9 від Shnec

                    и шо у тя хорошего?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна