Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Чи важлива національність лідера нації?

1960 , , . , - - . ' -- , , , - . ( -, 1871-1913), .Це був текст на івриті, нажаль ??????????????
http://www.mouse.co.il/CM.articles_item,1048,209,32227,.aspx
Замітку набирати через Google


Дослівний переклад Єврейського видання:

Тимошенко народилася Abvenubmber 1960 Дніпропетровськ, Росія, і оскільки це не український. Її батько був вірменин, мати - За чутками - єврей. Poklc Джок сказав моєму серцю - я - З, так як Тимошенко не розмовляють українською політичного початку, і він знав, як важливо національного питання в цій країні, хотіли створити для неї манері виконання місцевого сільський вчитель, батько - символ української жінки. Вікна свого кабінету він побачив статуї поета М. Українки (пан Pterioona Koasach - Koweteka, 1871-1913), вважається самим видатним художником української літератури.

Якщо комусь потрібно роз’яснення:
В цій статті йшлося, що в Україні гостро стоїть питання національності лідера нації. Що національність та імідж Юлії Володимирівні створювали відповідно до Лесі Українки ( той самий колір волосся, зачіска і національна ідея, вічна боротьба…)

12%, 5 голосів

37%, 16 голосів

47%, 20 голосів

5%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
19

Коментарі

114.03.11, 02:56

The page cannot be found
The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

    214.03.11, 03:02Відповідь на 1 від Al KazlOFF

    The page cannot be found
    The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.
    Сторінка не може бути знайдена
    Сторінка, яку ви шукаєте, можливо, була б переміщена, змінив його ім'я, або тимчасово недійсний.
    Я написала: Повна копія http://www.mouse.co.il/CM.articles_item ,1048,209,32227,.aspx
    через Google, отримаєте сторінку!

      314.03.11, 03:03Відповідь на 1 від Al KazlOFF

      Тільки що заходила, все працює!!!

        414.03.11, 03:06Відповідь на 3 від Julia Taneta

        у меня - всё по-прежнему со страницей. Но не в этом дело.
        по сути - НЕТ.

          514.03.11, 03:12Відповідь на 4 від Al KazlOFF

          А що Вам потрібно по суті?
          Вам весь переклад статті?
          Ви не побачили втілення праобраза...?
          Добре, додам голосування.

            614.03.11, 04:05

            В контекстi вашої статтi - "нація" мається на увазі полiтична спільність чи у вузькому розумiннi - етнос?

              Гість: front242

              714.03.11, 04:56

              Як на мене однаково, бо якщо порахувати до певного коліна... Коли відкрили шлях за кордон у нас євреїв було а зараз угорців, чи ще кого. Тому мені: "аби людині кашкетик не заважав".

                анонім

                814.03.11, 08:26Відповідь на 7 від Гість: front242

                Як на мене однаково, бо якщо порахувати до певного коліна... Коли відкрили шлях за кордон у нас євреїв було а зараз угорців, чи ще кого. Тому мені: "аби людині кашкетик не заважав".
                Звідки воно береться ота псевдотеорія?
                Якщо через нашу країну проїде китаєць , то ми частково станемо китайцями ???

                Ну то й що , як в Україні багато євреїв жило ? Самі знаєте , що євреї завжди жили ізолбовано та ні з ким не намішувались .

                Те ж саме із другими національностями ! В так званому донбасі аж до 50-х років були чисто-українські , чисто-татарські та чисто-російські села , як після голодомору сюди татар та росіян навезли.

                Татари навіть по неречених у Татарстан їздили.

                А українці іноді гірше неукраїнця бувають для своєї країни , як Ющ чи Тімоха !



                  914.03.11, 10:43

                  Сестра Оазіса жодного дня не може прожити без Тимошенко щоб не жбурнути в неї лайном.

                  "И возмездие Мое со Мною, чтобы воздать каждому по делам его" (Откр 20:12).

                  Ви навіть розумієте, що так старанно розповсюджуючи чутки специфічного кольору, ви не Тимошенко компроментуєте, ви себе ставите на рівень базарної баби.

                    1014.03.11, 11:37Відповідь на 9 від viktor67

                    Я вже відповідала, шановний. Ви можете зараз пинатися і обзиватися, що не робить Вам ніякої честі! Мої статті для людей мислячих.
                    Вашу психологію ретельно дослідили спецслужби кремля. Вирахували ваші уподобання і слабкості. Вам створили штучну ляльку (ідола, божка) в чудовій подобі Лесі Українки. Ви повелися на це. Вами маніпулюють і крутять "як циган сонцем"...
                    Ви сам, мені байдужі. Але 15 % українців... Слава Богу вже 15! Дедалі все меньше.
                    Буде свято і в нашій країні.
                    Слава Україні!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна