хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Питання до українських націоналістів.

Учора в рекламі на Шустері дивилась Киселя з його "величезною" політикою. Одне дивує, чому з серпня її величезність так знизилася(я про аудіторію). Просто коли не дивився її більше ніж півроку просто ошарашен як вона з програмою Познера схожа!

Одним з учасників круглого стола був лідер свободівців Тягнибок. Він так весело казав про мобільну трубу яка в нього була у 90х. Такий задоволенний,мені здалося, що він перебуває в ейфорії від того що його основного конкурента тягають по допитах. А навпроти нього сидів забанений журналістами Чечетов. Я знала що Кисель не є український журналіст. А тепер знаю напевно, що він взагалі не журналіст, бо не поважає своїх колег.
А сам Тягнибок десь так далеко від проблем і настроїв українського народу.
Скажіть мені будь-ласка, шановні українські націоналісти оце ваш лідер?

21%, 6 голосів

21%, 6 голосів

57%, 16 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
13

Коментарі

Гість: Эхинопс

125.12.10, 10:21

Зиг Юля!

    Гість: Ром@н_Сергеич

    225.12.10, 11:17

    Всіх з Новим роком!

      325.12.10, 17:07

      Кожен бачете, що хоче бачити. Кому цікаві тільки аксесуари, той тільки про них і буде слухати і чути. Все інше або пропусте або не зрозуміє. А Олег вчора говорив, наприклад, про люстрацію влади. Ще раз скажу -- кожен чує те, що хоче чути. І не треба думати, що тілько ти телік дивишся. Як не дивно, але бандерівці теж вміють на пульті кнопки тиснути. І що взагалі цікаво, зають на біса то треба робити.

        425.12.10, 18:05

        Цікава у Вас іронія)

          525.12.10, 18:06

          чесно кажу - програму не дивився, а щодо Тягнибока... чому вважаєте, що йому немає сенсу радцти? Юльку - його основний конкурент, Тягнибок зараз на хвилі підйому. Які претензії? Те що він радіє з приводу тягання Тимошенко? не переживайте - ворон воронові очі не виклює, вважаю Юльку аналогом Янука, одне і теж - тільки одна зробила ставки на націоналістів, а інший - на рашистів, якщо їх поміняти місцями - нічого не зміниться.
          Я за Тягнибока усіма рукми і ногами - на даний момент. А вибір між тим хто сидів, і тим - хто має сидіти - вважаю безглуздим.

            625.12.10, 19:07Відповідь на 5 від zevs78

            Виходячи з Вашоъ логіки, то Ворон Ворону... маєтся на увазі Тягнибок, бо він нормально себе почуває за одним столом з голубими Бурда-Чечетами і Яник до нього не чипляється,як до Тимошенко

              725.12.10, 19:08Відповідь на 4 від Mamay_

              Дякую за комплімент,якщо це не іронія

                825.12.10, 20:55Відповідь на 6 від Офели

                ні, мається на увазі Юлька і Янук

                  925.12.10, 22:06Відповідь на 7 від Офели

                  Ви себе з ким позиціонуєте?

                    1025.12.10, 23:07

                    я претензій так і не поняв, конкретніше висловіть

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна