Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Наталя

42 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 38-48 років

Прокурор Полтави вніс подання щодо усунення причин травмувань

Підняту майданівцем проблему ожеледиці у Полтаві підтримав і прокурор міста.

Згідно з інформацією управління охорони здоров’я виконавчого комітету Полтавської міської ради за 3 дні, з 13 по 16 грудня до травматологічних пунктів міста звернулося з приводу травм 263 людей, в тому числі, з приводу травм, що пов’язані з ожеледицею – 81 чол.

З них на травматологічний пункт дитячої міської лікарні звернулося з травмами 55 дітей.

У зв'язку із збільшенням кількості звернень громадян до травматологічних пунктів по фактам травматизму на дорогах та пішохідних доріжках прокуратура Полтави провела перевірку додержання Полтавською міською радою та Інспекцією по контролю за благоустроєм екологічним та санітарним станом міста Полтави вимог Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» та Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

У ході проведення перевірки виявленні порушення вимог ст.ст.6, 28 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» та ст.40 Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

На усунення порушень прокурор Полтави вніс подання з вимогою усунути вказані порушення закону, причини та умови, що їм сприяють.

"Майдан".
9

Коментарі

122.12.10, 00:59

И что? Меры какие приняли? Возможно, пострадавшим из-за несоблюдения закона возместили ущерб?
Или снова ждем, пока всё само растает...

    222.12.10, 12:35

    ну всё, хана им

      325.12.10, 17:39Відповідь на 1 від Takahuli

      И что? Меры какие приняли? Возможно, пострадавшим из-за несоблюдения закона возместили ущерб?
      Или снова ждем, пока всё само растает...
      Прийняли. Наступного дня у Полтаві масово почали довбати лід.