хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

А що Ви знаєте про партію "Всеукраїнський патріотичний союз"?

Нещодавно дізналася про існування такої політичної сили. Втім це і недивно, адже незважаючи на те, що існує вона з початку 2000-х, в жодних передвиборчих перегонах участі не брала. Однак, в цьому є і певний плюс: жодних негативних асоціацій в масовій свідомості. 

Отож, що чи Ви знаєте про цю політичну силу? якщо так, то що саме?

12

Коментарі

110.10.10, 10:51

http://da-ta.com.ua/mon_mainnews/905.htm

    210.10.10, 10:53

    нічогісінько

      310.10.10, 10:58Відповідь на 1 від ПИВОМАН

      дякую, вже була на цьому сайті. але ж ніяких конкретних даних. тільки суха довідка

        410.10.10, 11:00Відповідь на 2 від AMA-XXX

        так отож і воно. я теж мало знаю про неї, а в мене кандидат в мери міста, якого я підтримую, балотується від неї

          510.10.10, 11:15Відповідь на 4 від barragtu

          в мене кандидат в мери міста, якого я підтримую, балотується від неїа что будет если кандидат не сдержит свои обещания? )

            610.10.10, 11:21Відповідь на 4 від barragtu

            так отож і воно. я теж мало знаю про неї, а в мене кандидат в мери міста, якого я підтримую, балотується від неїфіктивна по ходу партія, раз не бере участі в політичному житті, такий значить і кандидат

              710.10.10, 11:46Відповідь на 5 від Q2

              для того, щоб дати шанс здержати, треба спочатку обрати!

                810.10.10, 11:48Відповідь на 6 від AMA-XXX

                ні, кандидат не фіктивний. супер-дядько. вже був колись мером два строки, зараз працює проректором в університеті. грамотний, начитаний, але не багабол. це мені і подобається. а щодо партії - то ж то закон такий, що самовисуванцем не можна. от він і іде від партії, яка невідома, щоб і не від ПР, і не від численних опозицій

                  910.10.10, 11:57Відповідь на 8 від barragtu

                  а потім ця партія на цьому і виїде бо він мовляв в наших рядах і все таке і буде все по старому
                  обирати тре між двома таборами, а так розділятись - толку не буде, потім дійсно ніхто ні за що не відповідатиме... а таких людей як ваш мер тільки використовуватимуть
                  та то в принципі діло ваше

                    1010.10.10, 12:00Відповідь на 9 від AMA-XXX

                    от я і не знаю. бо інші кандидати - . нероба, що два строки посидів, і "вічний кандидат", що балотувався вже бедліч разів, та ще молодий бізнесменчик, що хоче лобіювати свої бізнес-інтереси

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна