Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ирина

51 рік, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-58 років

Акція на захист Української мови!

Час та мiсце
Мiсто:
Київ, Україна
Адреса:
Початок:
18 жов 2010 о 10:30
Закiнчення:
18 жов 2010 о 13:00

У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про мови» http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?pf351... , що покликаний під виглядом захисту прав російськомовного населення запровадити посилену русифікацію народу України всіх національностей.

Цей законопроект – докладна інструкція зі знищення української мови в усіх сферах суспільного життя. Україна після його впровадження швидко перетвориться на російську провінцію: недаремно Людміла Путіна заявила, що межі Росії проходять там, де й межі російської мови.

Незважаючи на те, що в Україні на своїх етнічних територіях, окрім українців, проживають чотири народи, які не мають власної державності (гагаузи, кримські татари, кримчаки і караїми), і мови яких знаходяться на межі зникнення (гагаузька, кримчацька і караїмська) або під загрозою зникнення у майбутньому (кримські татари), оскільки їм не створені належні умови для розвитку, і сфера їх застосування є досить вузькою, можновладці з Партії регіонів, Компартії і Блоку Литвина турбуються лише про російську мову, якій нічого подібного не загрожує, і яка є найпоширенішою не лише у багатьох регіонах України, а і у найбільшій у світі державі.

Зазвичай забувають про існування ще однієї мови, яка існує лише в Україні - урумської. Народу такого немає, а от мова є, і її ще знають кілька тисяч людей, греків за національністю. По суті урумська - це половецька мова. Половців немає, а їхній мові продовжили життя православні греки :) Ось для захисту таких мов написано єрвопейську Хартію, яку цинічно, не за призначенням, експлуатують відновлювачі імперії.

У них вистачає кнопок і тушок. Вони знають, що жоден суд не захистить наших прав. Вони розраховують, що ЗМІ недооцінять або замовчать загрозу. Тому вже 4 жовтня погоджувальна рада парламенту може включити законопроект «Про мови» до порядку денного, а невдовзі Янукович і його коаліція зроблять його законом.

Ситуація критична. Не варто сподіватися на когось. Зупинити їх можеш лише ти, якщо вийдеш на вулицю і закличеш до цього інших. Якщо нас буде багато – їм доведеться відступити, бо владі, яка втрачає авторитет на очах через невиконання обіцянок підвищити добробут громадян, не вигідні масові протести.
Однієї акції може бути замало. Можуть знадобитися активні дії по всій країні.

Закликаю всіх небайдужих до акції непокори цьому уряду Ідійотів.

Всі небайдужі приєднуйтесь!!!

Розкажіть друзям і приведіть їх!!!

Приєднатися до події

18

Коментарі

анонім

18.10.10, 15:17

абажаю таких патриотов которые себе такие патриотические ники берут

  28.10.10, 15:20Відповідь на 1 від анонім

  Нік як нік. Шо тут смішного

   анонім

   38.10.10, 15:20

   и кстати ты внимательно проект прочитал? или за тебя прочитали и сказали "ганьба", а ты и рад что ненапрягался?

    анонім

    48.10.10, 15:20Відповідь на 2 від Panzer IV VD

    ты б ещё гитлером назвался

     58.10.10, 15:21Відповідь на 3 від анонім

     Прочитав не переживай! Так само як і Податковий кодекс і бюджет України

      68.10.10, 15:22Відповідь на 4 від анонім

      Full ignore for inadequacy

       анонім

       78.10.10, 15:25Відповідь на 5 від Panzer IV VD

       тогда вопрос: какая мова будет официальной в судопроизводстве по этому проекту?

       тока не подглядывай

        88.10.10, 15:28

        "народи, які не мають власної державності (гагаузи, кримські татари, кримчаки і караїми), і мови яких знаходяться на межі зникнення (гагаузька, кримчацька і караїмська) або під загрозою зникнення у майбутньому (кримські татари), "
        Вы представляете себе, что стоит телевидение на караимском? Что значит "надлежащие условия для развития"?
        "Зазвичай забувають про існування ще однієї мови, яка існує лише в Україні - урумської. Народу такого немає, а от мова є, і її ще знають кілька тисяч людей, греків за національністю. По суті урумська(??? ) - це половецька мова. "
        Греки говорят на каком-то диалекте, старые греки, ну и что?

         98.10.10, 19:01

         какой ужас! мову знышшшують!
         и хто тебе запрещает на ней разговаривать?

          109.10.10, 00:43Відповідь на 8 від Терджиман-5

          Вы представляете себе, что стоит телевидение на караимском? Что значит "надлежащие условия для развития"?Колесников на днях что-то подобное и об украинском сказал. У него есть деньги только на русификацию.
          Все всё прекрасно представляют. Все прекрасно понимают, что на самом деле законопроект направлен на замещение украинского русским, и всё. Остальное - благие словеса и манипуляции. Как было при СССР ("Интернационализм или русификация?"
          Русифицировать будут всех: и крымских татар, и остатки караимов, и "половецкоязычных" греков, и поляков, и румын... Всех. Над всеми языками, в Украине сущими, кроме русского, одна и та же угроза.

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна