Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Про Януковича і ПАРЄ або "Слон в посудной лавке"

Останнім часом українські новини пертворилися на справднє реаліті-шоу з елементами справжнього бойовика. При цьому при в шквалі новин часу на їх осмислення просто елементарно не вистачає, та і одна новина "краща" іншої. На тлі боїв у парламенті, яєць і парасольок, протестів під тим, що мало би бути парламентом України, якось непомічено пройшов виступ "президента" у ПАРЄ. а між тим сказано багато і про Шухевича з Бандерою, і про Голодомор. Давно не відчувала такого приниження. Коли ж нам справді увірветься терпець? Чи ми дійсно, за класифікацією Д.Донцова, таки Санчо Панци?

Члени української делегації у ПАРЄ пояснили, чому залишили зал під час виступу Януковича Члени української делегації від опозиції на чолі з бютівцем Сергієм Соболевим пояснили причини, які змусили їх залишити зал засідань під час виступу Президента Віктора Януковича. Як заявив у Страсбурзі прем’єр-міністр опозиційного уряду, член постійної делегації від України у ПАРЄ Сергій Соболєв, сьогоднішня заява Президента, а саме відмова від визнання Годомору геноцидом українського народу - "це подальша здача інтересів України на догоду так званому дешевому російському газу, а реально - це зрада мільйонів наших співгромадян, які при комуністичному режимі були знищені такими ж диктаторами, як Янукович". "Коли у Раді Європи, яка завжди була оплотом демократії, зустрічають диктатора, який давав команди знищувати український парламент і розганяти за допомогою міліції мирні демонстрації, я думаю, що це ознака того, що фактично Янукович повністю перейшов межу, за якою починається терор і диктатура", - цитує Соболєва прес-служба опозиційного уряду.  Саме через це, за його словами, українська делегація у ПАРЄ, представлена депутатами від БЮТ і НУ-НС, демонстративно залишила засідання Ради Європи. Соболєв уточнив, що це було зроблено в той момент, коли Янукович виголошував свою промову, "заявляючи, з одного боку, про принципи демократії, а з іншої - натискаючи на кнопки, які знищують українську державу". Соболєв вважає, що сьогоднішній виступ Януковича в Раді Європи яскраво продемонстрував "моральне обличчя цієї людини, яка ради дешевого газу готова не лише продавати Україну і її територіальну цілісність, але і те святе, що ще залишилося у нас - це пам’ять про мільйони безневинно загиблих українців під час Голодомору".  Як повідомлялося, 27 квітня, Віктор Янукович під час виступу на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи у Страсбурзі заявив, що визнати Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу "буде неправильно". Члени делегації України у Парламентській Асамблеї Ради Європи від опозиції під час виступу Януковича вийшли з сесійної зали на знак протесту. http://ua.korrespondent.net/ukraine/1071404

Під час виступу Януковича в ПАРЄ члени делегації України демонстративно вийшли з зали   Члени делегації України у Парламентській Асамблеї Ради Європи від опозиції під час промови Президента України Віктора Януковича вийшли із сесійної зали на знак протесту. Про це кореспонденту УНІАН повідомила народний депутат Ольга Герасим'юк. “Після того, що відбулося сьогодні в українському парламенті, ми не могли не вийти із зали, коли Президент України почав свою промову”, - сказала вона. Депутат зазначила, що представники української опозиції протестували, зокрема, проти здачі українських інтересів. “Тому що це виступав не Президент України, а губернатор української області Російської імперії”, - сказала О. Герасим'юк. Вона також зазначила, що демарш українських депутатів було помічено колегами з інших країн. Крім того, депутат не виключила, що звертатиметься по допомогу до групи Народних партій у ПАРЄ, до якої, зокрема, входять українські депутати від НУ-НС і БЮТ, у тому числі стосовно можливості провести на наступній сесії ПАРЄ у червні термінові дебати щодо стану демократії в Україні. http://zakarpattya.net.ua/ukr-news-60897-Pid-chas-vystupu-Yanukovycha-v-PARYe-chleny-delegaciyi-Ukrayiny-demonstratyvno-vyjshly-z-zaly 

11

Коментарі

128.04.10, 09:23

интересно, еще кто-то из представителей "демократии" но других государств зал покинул?

    228.04.10, 09:24Відповідь на 1 від DrEgor

    а Ви почитайте, пошукайте, тоді і нам розкажете

      328.04.10, 09:27Відповідь на 2 від barragtu

      а Ви почитайте, пошукайте, тоді і нам розкажетеслив не засчитан

        428.04.10, 09:28Відповідь на 3 від DrEgor

        щось не зрозуміла Вашу фєню

          528.04.10, 09:49Відповідь на 4 від barragtu

          щось не зрозуміла Вашу фєню
          Тим гірше для Вас. Можу перефразовувати: "відсутність відповіді на поставлене питання в даному випадку швидше говорить про вашу не компетентність, або про не бажання відповідати зважаючи на складність останнього". Так краще?

            628.04.10, 09:57Відповідь на 5 від DrEgor

            так значно краще. однак я радше визнаю свою некомпетентність ніж буду говорити неперевірені речі.

              728.04.10, 09:59Відповідь на 6 від barragtu

              так значно краще. однак я радше визнаю свою некомпетентність ніж буду говорити неперевірені речі.
              так почему бы не ответить как есть - "не знаю" ?

                828.04.10, 10:00Відповідь на 7 від DrEgor

                нецікаво так