хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Інформаційна оборона: На захист мови.

До уваги адміністрації i.uа!

Розміщую це вдруге. Вперше ця інформація зникла без пояснення причин.

Застерігаю: Тільки спробуйте зняти - я і співтовариство українських патріотів це просто так не залишимо!

Картинку знайшов на сайті http://zaua.org/

Там оголошено конкурс.

22

Коментарі

Гість: tridesyatiy

14.03.10, 11:50

бред

    24.03.10, 11:50

    Аналогічний випадок.
    Без пояснеь зняли мої замітки до 23 лютого "Подвійні стандарти кремля (1)", "Подвійні стандарти кремля (2)"
    Не думаю, що такий прогин перед кремлядями робить честь місцевим горе-модераторам.

      34.03.10, 11:54Відповідь на 2 від Пошук

      Не змовчуймо. Збираймо свідчення. Будемо з ними працювати.

        Гість: centurion00

        44.03.10, 11:55

          54.03.10, 11:57Відповідь на 3 від starina_leon

          А апелювати до кого? Тут як у ІльфаПетрова - пожалітися можна тільки в лігу націй.
          Правильний віхід це влаштувати повну обструкцію сайту.

            Гість: sasha7434

            64.03.10, 12:01

            Что-то я таких постов от русскоязычных граждан Украины,нигде не встречал,а вот вы на каждом углу орете,о необходимости отмены русского.Мне кажется,все происходит с точностью наоборот...

              74.03.10, 12:02Відповідь на 2 від Пошук

              Я зробив "фотографію" сторінки через PrtScr на випадок, якщо доведеться з цим щось робити. Раджу і Вам надалі робити такі копії у подібних випадках.

                84.03.10, 12:06Відповідь на 5 від Пошук

                Не варто поспішати. Покищо ми не знаємо, чи це політика адміністрації, чи особистой смак якогось швейцара-модератора. А в разі чого - мобілізуємо не тільки українську спільноту і.ua
                Є підстави очікувати широкого наступу на українство. Побачимо, що буде у владі. У кожному випадку ці свідчення знадобляться.

                  Гість: Oldbalance

                  94.03.10, 12:15Відповідь на 8 від starina_leon

                    анонім

                    104.03.10, 12:27Відповідь на 6 від Гість: sasha7434

                    Что-то я таких постов от русскоязычных граждан Украины,нигде не встречал,а вот вы на каждом углу орете,о необходимости отмены русского.Мне кажется,все происходит с точностью наоборот...а что взять с нациАнально збоченых дебилоидов. Анализы - и те плохие...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна